Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДЮШЕМЕ: търся информация

Публикувано от El 
Здравейте,
след солидно ровене в нет-а реших, че най-добре ще е да сложа дюшеме в хола в новия апартамент ново строителство, а и по външен вид най-ми харесват големи дъски.
Разбрах, че дъба е най-здрав материал, а екзотичните не ме интересуват.
Моля Ви, препоръчайте ми места, къде мога да купя душеме (става въпрос за София).
Разгледах страницата на паркет Миланов, където има и цени. Те продават настилки на фирма Tarkett, които са една от водещите фирми на пазара (ако не е така - моля - поправете ме), но цените са доста високи - почва от 80-90 лв/кв.м.
Ако някой знае повече информация за дюшемето - моля, пишете.
Благодаря
Видях в Практикер Дружба дюшеме 2 см дебелина по около 22-23 лв.
мерси много - няма купчина от отговори, но все пак нещоsmiling smiley))
Moi priateli go proizejdat v Dobritch!
Асен
Re: ДЮШЕМЕ: търся информация
15-05-2006 - 16:18:08
не се занимажаъ с глупости,от практикер ако си купиш ще си пълен цървул.
Аз от 2 седмици търся дюшеме не само в Бг и от европа.Попаднах на няколко обяви които може и да те заинтересуват.
1. "ПОЛЕКС" ООД София тел.02/931 74 05
2. "НС ПАРКЕТ" ООД София 02/868 80 32
3. "ЕМКО ПАРКЕТ" ООД 056/841 500
Ако решиш да се бръкнеш и да платиш повече от 80-90лв.м2 може и аз да ти намеря,занимавам се с продажба на подови настилки.
0887/65 97 85 Асен smoking smiley
мерси, Асене - кратка, точна и ясна информация - личи си веднага, че си делови човек,
благодаря
Re: ДЮШЕМЕ: търся информация
08-05-2008 - 10:57:18
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис. Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход