Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор на бутик

Публикувано от despred 
Интериор на бутик
28-06-2007 - 17:14:24
Здравейте,
Може ли някой да ми помогне с интериорния дизайн на бутик за дамска мода ( окло 40квадрата), имайки предвид че идеята ми е за нещо модернистично и нестандартно, дори шантаво като визия. Би ли се заел този някой с реализацията на проекта и колко би ми струвало?
Re: Интериор на бутик
29-06-2007 - 09:01:52
Да бе, що не. Ама, къде е този бутик, как да ви открием и да разберем кое е шантаво за вас и кое не.
Re: Интериор на бутик
29-06-2007 - 20:47:39
Да, пропуснах да уточня, че става въпрос за Петрич.
Шантаво, в смисъл различно, провокативно и в същото време привличащо, запомнящо се, да има собствен израз, но и да презентира.
Ако имате някаква подобна идея може да ми пишете на dessi999@gmail.com, ще се радвам да си поговорим за привличащата шантавост или може би шантавото привличане...
Abu
Re: безплатна идея
30-06-2007 - 15:07:12
От мен това:
Оформете бутика си като стрелбище (панаирно, пейнтбол, полигон - няма значение). Стоките са мишени, цените - бонус точки. Целта е да се елиминират (напазаруват) възможно повече мишени за максимален брой точки. Есенцията е "жена в магазин е като луд с картечница".

Re: Интериор на бутик
23-01-2008 - 14:37:05
Hi. Ето една фирма, която ми направи първо кухнята, а след това и банята, и съм очарован от качестово на и цената, която ми взеха.

tgdesign.hit.bg

занимава се предимно с бутикови неща и нестандартно оборудване, обзавежда казина, което говори достатъчно само по себе си. Късмет
Re: Интериор на бутик
30-01-2008 - 01:58:00
Привет,
моите уважения към "едната фирма", която препоръчваш. Вероятно си доволен от кухнята и банята, която са ти нарисували, но се съмнявам, че хора занимаващи се с дизайн на тоалетни са наясно с принципите и психологията в търговските практики.
Интериорният дизайн на търговски обект изисква специфични познания в областта на поведенческите навици на клиентите.
Трябва да бъде функционален - тоест да продава! Атрактивен за окото, интериор съобразен с типа на предлаганата стоката и клиентите, които ще влизат, за да може магазина да печели парички.
Аз лично имам 14 търговски обекта в БГ и съм работил с много лаици, уж разбиращи от дизайн на магазин. Но последните обекти ги проектирах успешно с дизайнерско студио от София и съм доволен.
Дамата, която е почнала темата, може да пише на kodomo@abv.bg , за да й пратя координати на студиото!

Поздрави, Вальо
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход