Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?

Публикувано от Продавач 
Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
17-11-2005 - 15:49:17
avatar
Имам страхотна чешка гарнитура в хола, но е на 25 години...и вече е с изпочупени крака, овехтяла и окъсана :cry: Иска ми се някой да ми я направи като нова, но не откривам подходяща услуга да се предлага...Нова дамаска искам и ако някой знае нека ме светне, защото мисля ще ми излезе доста по-евтинко от новичка пък и тази си ми харесва...имам си спомени от нея winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
И аз спешно търся такава услуга ти как се оправи?????

Димитър 0886 217 407
Re: Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
07-12-2005 - 19:10:18
avatar
Изобщо не съм открил фирма предлагаща подобна услуга. sad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
мога да ви препоръчам в Бургас тапицерско ателие л Вие къде живеете? :g:
Re: Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
20-12-2005 - 12:12:12
avatar
В София съм аз

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
20-12-2005 - 21:05:36
Ако сте много на зор.
Виждал съм тапицер в София. Ни го знам, ни го познавам и не съм обръщал внимание, че е дефицит.
На Симеоновско шосе - след Зоопарка, след Камини център все в дясната страна посока Симеоново. Внимателно се гледа една нова зеленикава сграда. Малко преди нея - дворовете са залепени, но входа на тапицера е откъм пресечката. Мисля че на същия ъгъл има битова кръчма. Това всъщност е излаза на паралелната улица, която влиза край зоопарка в кварталчето и там излиза отново на Симеоновско. Грам имена не зная, но го ползвам като пряк път от Хладилника през Могилата и на Т - кръстовището на дясно, през едно мостче налява и при тапицера на Симеоновско.
Сори, сигурно и брокерка на НИ ще го обясни по ясно.
Аз пък се сещам за двама:
Единият на ул. Попово - между бул. Арсеналски и ул. Д. Хаджикоцев (пада се горе-долу срещу басейна спартак) - много е добър, майка ми беше претапицирала там фотьоли, а другия - на ул. Н. Геров - между бул. Ив. Евстатиев и ул. Соф. герой - за него не съм чувала отзиви, само съм виждала, че там има ателие.
Re: Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
29-12-2005 - 11:40:55
avatar
Благодаря
ще ги проверя! winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Претапициране с нова дамаска на стари мебели къде?
17-12-2007 - 18:24:39
В центъра на София (ул.Ивайло 13) има тапицерско ателие - Финес.Работят много качествено,ще останете много доволни.Претапицират за 5 работни дни,транспорта е от тях.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход