Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?

Публикувано от monipro 
Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
18-02-2007 - 17:21:35
В САЩ са масово явление, има ги във всеки дом. В Европа по-малко. В България съвсем рядко, но са добро решение на проблема с боклука, а разбира се и голямо удобство.

Вие какво мислите за тях и склонни ли сте да си сложите такова нещо?
За онези, които не знаят какво е това, има подробно обяснение на [kuhniata.com]
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
18-02-2007 - 21:52:16
Това е нещо много готино .Стига цената да е около 70-80лв.Показвам на клиенти на franke но цените са от 200-300лева.А и нямам по подробна техническа информация.КЛИЕНТИТЕ питат;
ако случайно си вкарам пръста и тя върви
найлонови обелки от кремвиши
няма сервиз в Ст Загора
отделен сифон ли трябва
няма ли по мощти от 350w----сякаш пералня ще закача на сифона
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
19-02-2007 - 12:49:43
Да, прав си Румен. За съжаление няма как цената да е 70-80 лв.
Аз внасям такива джаджи и идеята ми беше да предложа по-достъпна цена, но под 200 лв е трудно. Поне успях да предлагам най-ниската цена и знаеш ли - някои хора това ги притеснява. Питат: "Какво им е, че са толкова по-евтини?" Ами нищо им няма, просто са с малка надценка, а и по начало са взети на добра цена.
Иначе по останалите въпроси - има си и сервиз, има си и подробни инструкции, включително какво мели и какво не мели, как се слага, какво ти е нужно като инструменти и т.н. Всъщност, качил съм целите инструкции за инсталация на [www.kuhniata.com]

Относно бъркане с пръсти-ами кому е нужно да си пъха ръцете там? Разбира се, ако уредът е изключен, не е страшно, но все пак изрично се забранява подобно упражнение. Към тези джаджи поне при мен вървят и едни стопери, които се ползват за натикване навътре на заседнали храни.
По отношение на мощността - да и мен клиенти ме питат същото, а реално не им трябва. Моите са 370 w и си вършат идеално работата.
Единствено наистина е проблем, че няма сервиз извън София. Надявам се в бъдеще да се подобрят нещата, но без достатъчно продажби няма как да се отваря сервиз заради 3 уреда в даден град smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-02-19 13:30 от monipro.
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
20-02-2007 - 12:00:00
WS-TELESHOP :g:
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 09:38:52
В интерес на истината и мен много ме беше страх от тези машинки. Точно си представях как си пъхам ръцете когато работят.
Не видях да пишеш, че трябва да се ползват с течаша топла вода.
Каква гаранция имат мелниците?
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 10:12:41
Напротив, на сайта пише - само че не с топла, а с течаща студена вода.
Пише го тук: [www.kuhniata.com] - долу в УПОТРЕБА преди жълтата секция.
Гаранционният сервиз е 18 месеца.
Относно бъркането с ръце, трябва да бръкнеш почти до лакътя, за да пострадаш - не знам кой би го направил и защо.
Ако се спазват инструкциите за безопасност - а те са елементарни, няма шанс да стане злополука. Уредът е точно толкова безопасен, колкото всеки друг, работещ с електричество. Асоциацията, която много хора правят заради филмите на ужасите, е доста крайна. Като се замислите, по филмите се убива и със сешоар, пуснат във вана с вода например и по още хиляди безумни начини. Човек може да се самоубие и с прост найлонов плик нали? Тези уреди ги има по филмите, защото са масово разпространени в САЩ и са част от ежедневието на хората, а обикновено киното представя много често самонаранявания точно с уреди от ежедневието ни. Замислете се над това smiling smiley
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 11:37:00
А..а с топла, с топла че после по каналите става беля. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 11:45:34
Мазнините ли имаш предвид?
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 16:09:31
Какво има в смилателната камера
Само вретено или ножове като на миксерите
Re: Анкета: Колко е склонен българинът да ползва такова нещо?
23-02-2007 - 16:31:29
Има въртящ се диск с две пластини, които избутват храната към периферията на диска. Там има зъбци, от които заради центробежните сили храната се накълцва на ситно и вече с водата се оттича. Не е лоша идея да сложим снимки на сайта.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход