Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ

Публикувано от tgdesign 
Re: СПИСЪК НА не КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
11-05-2012 - 11:28:49
Охранителната фирма Дорс-55 е напълно не коректна ,Измамиха много кандидати за охранители като ни поиска предварително пари за униформенно облекло,Никой не започна работа и никой не взе дрехи от тях,Пазете се от тези измамници,
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
21-05-2012 - 13:28:51
Здравейте,
Включвам по темата с препоръка за една Софийска фирма за изработка на мебели. Този месец обзавеждахме поредния апартамент и за първи път останах доволна от фирма "Перфект Мебел". Изпълняват, и дори изпреварват, срокове за изработка, дребни рекламации отстраняват веднага и без коментар, а и цените са поносими. Досега имахме много горчив опит и само разочарования от подобни фирми и фирмички. Особенна благодарност на Пепи Петкова и монтажници.
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
10-03-2017 - 15:25:10
Страхотна тема! Браво на създателя ѝ.
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
11-03-2017 - 22:01:34
Препоръчвам ви [www.ftparket.com] . Много съм доволна от тях, закупих си ламиниран паркет почти за без пари. Там продуктите им са на едни от най-изгодните цени в София.
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
20-03-2017 - 11:10:03
Моя опит последно е с фирма Сико. Много съм доволна, имат голямо разнообразие и магазини в доста градове. Лично аз си закупих теракот и мебел за банята. сайта им е: www.siko.bg, a магазина, от който аз пазарувах е в Люлин, София.( но имат и други)
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
05-06-2017 - 15:26:30
аз работя в коректна фирма за врати
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
27-06-2017 - 12:05:20
Здравейте. Никога не си поръчвайте врати от Пловдивските ВРАТИ ЕКСПЕРТ. Имат СТРАХОТНА монтажна група – двама дълги монтажници - Пешко и Гошко май бяха. Дойдоха, разкъртиха всичко, разнасяха боклука из цялата къща, новия паркет стана на нищо и после се бъзикат – страшна метла имаш – като ходих да мета след тях. Накрая оставиха да си монтирам первазите сам. Входната врата я монтираха с едни дълги винтове за директен монтаж, които удариха инсталацията и на цялата врата тресеше ток – не можех да си влезна в къщата. Обадих им се , а те ми викат – обади се на ел.техник да ти реши проблема, ние от ток не разбираме – що са нахалство и простотия. И накрая сам се оправих. Арогантност и безочие. Накрая ми дадоха да разпиша протокол , че всичко е наред и няма забележки и даже , че съм доволен от монтажа. Ама аз не съм доволен – разписах , защото беше предварително написано. Имат СТРАХОТНА монтажна група – НИКОГА ПОВЕЧЕ.
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
25-01-2018 - 23:02:26
Много полезна тема! Благодаря, че споделихте информацията!
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
14-07-2018 - 09:15:29
Изключително неприятно ми става, когато някой се е опитал да създаде тема, която да бъде полезна за хората и след това в темата налазват всякакви "добронамерени" потребители с по 1-2-3 мнения и всеки хвали "коректна фирма"...
14 годишния ми опит в търговията с врати ми е показал, че когато реален човек (не говоря за пишман оптимизатор) се регистрира във форум, специално заради дадена фирма, то той се регистрира не за да я хвали, а обратното - за да се оплаче за нещо...въпреки, че в повечето случаи проблема може да бъде решен с 1 телефонно обаждане или посещение във съответната фирма...

Борис Маринов - Борман България
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
05-12-2018 - 02:16:33
Коректни фирми има и много често не са сред имената които сме свикнали да чуваме. Имам някакво наблюдение в мебелния бранш и веднага мога да кажа кои са некоректните, но темата не е за това. За мен най важното е при една поръчка да има правилна комуникация между двете страни за да бъде уточнен всеки един детайл. Препоръчвам сайта на Богдан мебел като коректен онлайн търговец на мебели и качествено обслужване.

[www.bogdanmebel.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход