Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

монтаж на врати

Публикувано от funny 
монтаж на врати
02-04-2008 - 08:46:55
здравейте на всички,аз съм монтажник на врати,монтирам врати блиндирани и интериорни,мога да ви дам някои съвети съвети,питайте
smiling smiley
Re: монтаж на врати
02-04-2008 - 18:03:21
Koi spored teb sa,, nai dobrite,, blindirani vrati.Argumentirai se (bez reklami).
Re: монтаж на врати
06-04-2008 - 22:51:49
българското производство са най добри,след това немското,румънското,турското,китайските не най-скапните са
Re: монтаж на врати
20-04-2008 - 06:18:00
Искам да си сложа интериорни врати на панелни жилище.Старите са с метална каса, как според теб трябва да стане?Може ли без да се махат старите метални каси ?
Re: монтаж на врати
21-04-2008 - 00:29:37
Здравей, funny.

Моля те, ориентирай ме каква е горе-долу цената за монтиране на интериорна врата тип тапетна?
Re: монтаж на врати
22-04-2008 - 14:38:22
Какво Ви е мнението за вратите на Тунадор?
Re: монтаж на врати
24-04-2008 - 18:19:39
Вратите на Тунадор са най-добре изглеждащите екстериорни врати, особено подходящи за вход на къща. Ако не вярвате, пообиколете около 20тина фирми за врати, както аз направих... smiling smiley Поръчах си такава през август миналата година от серията Gold2- модел 224. След като изтече дългия срок от 2 месеца за доставка, се оказа че са ми объркали поръчката и се наложи да почакам още два месеца. Така през декемри се сдобих с така мечтаната врата... smiling smiley Вратата наистина изглежда супер, дори и отблизо. Покрита е с естествен фурнир, като е търсена симетрия на шарката.
Проблем при тези врати е, че неможе да ти сложат по-малко от три ключалки, което е пълна глупост, особено за къща с ниски прозорци-витрини. 2 месеца след монтажа ми блокира на зключено касовата брава. Естествено беше събота. Монтажниците дойдоха едва във вторник, разбиха ми мазилката за да я сменят, като ми оставиха да си оправям разбитата мазилка сама, но все пак благоволиха да ми оставят една професионална пяна, която, разбира се не ми вършеше работа, защото нямам такъв пистолет.
Иначе самата врата е тежка, масивна. Задължават те след монтажа да излееш веднага праг, т.е, да покриеш долните шини на правоъгълния профил....
Абе хубава работа, ама по нашенски...
bnm
Re: монтаж на врати
30-04-2008 - 10:00:29
И ние си сложихме такава врата.Наистина е много хубава,но заради безбройните ключалки,ни стана навик да ползваме гаража за вход,това е положението. smiling smiley
Re: монтаж на врати
30-04-2008 - 10:21:12
avatar
Аз ги харесвам също Тунадор, но имам много добри впечатления от Солид55.
За входна врата има много варианти от много различни фирми като монтажа разбира се не е за пренебрегване никак както и чета от по-горните обяснения.
За около 1000-1200лв може да се намери много красива и здрава врата обаче за ключалки бих препоръчал следните неща:

1. Не избирайте врати с тристранно заклюване и активни куки, защото механизмите се развалят доста бързо особено на турската марка кале.

2. Не смятайте, че патрони различни от марките Титан Герда (полска) и скъпия вариант Аблой (финландска) не могат да бъдат отворени.

3. Ако искате красива, здрава и сигурна врата не правете компромиси с качеството.

4. Ако идеята е само да има вид, а да разчитате на СОТ можете и с 600лв да минете.

5. Ако все пак нямате възможност да си купите нещо скъпо има фирми, които за 400лв ще ви монтират метална врата с метална каса с горе долу приличен вид. И ако изберете този вариант на врати с фолио поне си сложете ключалки от тези:

[911.bg]





Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: монтаж на врати
05-05-2008 - 16:24:34
вече почти много редко влизам тук,ако искате някъкъв съвет за нещо по врати питайте на телфона ми 0889674045 иван иванов съжалявам но нямам време,да седя пред компа по-дълго smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход