Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дневна!?

Публикувано от Sphinx 
До Apasionata

Незнам дали не е нахално от моя страна ,но моляте да ми опишеш по-подробно точно как си представяш ,описаната от теб дневна/извинявай,че минах на "ти"/.Обиколих всички магазини в Пловдив и Пазарджик и избора е огромен,но все пак някой неща ми обягват.Какво имаш предвид под два цвята по стените като нямам чупки,нито раздвижвания в панелката?Какво точно разбираш под "убито червено"?Виждаш ли този интириор с килим и какъв си го представяш?
В провинцията сякаш проблемите са по земни и никой не го е как ще си обзаведа хола.Ето защо съм ти много задължена,ти си единствения човек,който ми отговори .
Още веднъж благодаря и моля за още малко помощ.
С хиляди благодарностти Вили
Re: Дневна!?
06-01-2006 - 20:31:59
На Раковска, след Дондуков вляво - масля 138 № беше.
Re: Дневна!?
06-01-2006 - 20:40:00
Развам се, че съм ти помогнала. Само още нещо - внимавай с нюанса на червеното, нека бъде нещо не много натрапчиво, за да не дразни. И още нещо на всичкото това много добре биха седяли всякакви неща от метал - инокс - крака на маса, осветително тяло, разни вази, статуетки и прочие.... А днес видях на "Раковска" до "Аспарух" страхотни сухи цветя /ако си падаш/ в червено и бежово... Оформени като в кошница...Между 30 и 50 лв sad smiley(
Весел уикенд!
Re: Дневна!?
08-01-2006 - 14:50:19
gerinka
Re: Дневна!?
20-01-2006 - 18:32:44
Zdravejte,
njamam mnogo opit v remontite- 6te si kupuvame jili6te-64kv. panelka. haresala sam si apartament, kojto e prehoden- sigurno e dosta neudobno kato ima 4ovek deca, no vse pak bihtel i mi dali savet ako tazi prehodnost moje da se izbegne- ima goljama terasa na hola i kuhnjata.
osven tova znaetel i priblizitelno kolko 6te mi struva da si smenja dogramata i da si sloza laminat, za6toto v momneta sa goli podove i steni s kofti dograma.
blagodarja!
Re: Дневна!?
22-01-2006 - 20:50:58
kude se namira tozi maluk magazin s vuprosnite shtori?

Blagodaria.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход