Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

izviti stulbi

Публикувано от plamen 
Re: izviti stulbi
21-02-2006 - 16:28:38
Е, това взе да ми прилича повече на тиинеиджерски лаф. Ще съъжалявам ако аз съм го провокирал по някакъв начин sad smiley По- горе емоционално предложих да направя конкретна стълба, но за това можем да си говорим и по телефона. Не е тук мястото за това.Участвам в този форум за да помогна на идеята за възраждането на дърводелската стълба. Надявам се тук да се включат архитекти, инженери, хора свързани с дърводелския бизнес, строители, клиенти и всички на които им е интересна темата.Хората по света отделят внимание на този елемент от строителството.Защо да не го направим и ние?Ще изровим старите технологии от занаята, ще прибавим компютара при проектирането на детаила, ще включим 3D машината да помага и ето ти модерно производство. smiling smiley
Re: izviti stulbi
22-02-2006 - 18:51:52
Suglasen sam s tebe napulno...Sujaliavam ako po niakav na4in sam podhodil detski kam neshtata...Ne vijdam zashto da ne se vklu4i niakoi ot po-gore izbroenite,ta nali tova e 4ast ot tiahnata rabota smiling smiley Shte mi izleze mai mnogo soleno edna takava stulba mai...da vzema da si ia ob6ia mai,a/? Ot kakav material se praviat stulbite?
Mi zashto ne ostavish niakakav telefon za vruzka?
Ot koi grad si???Maistor?
interisuvam se dali predlagate takiva stalbi ili da me naso4ite kam va6i kolegi v bran6a.blagodaria predvaritelno.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход