Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?

Публикувано от Cecoo 
Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
18-01-2008 - 15:11:08
На мен ли ми се струва така, или банките са спрели рекламите за кредити?От време на време се появява само някоя за депозити??

Вече не виждам Па- па- па , и разни други крилати фрази. Да не би модата на кредитите да отмина??
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
27-03-2008 - 09:43:05
Явно няма далавера :-)
Банките са пазарни компании и винаги се целят в по-голямата печалба
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
13-04-2008 - 19:42:31
ами трябват им на банките пари4ки и си ги набират 4рез реклами за депозити после маи ще гърми нещо
буркан банк пак ще е на мода :}
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
23-04-2008 - 17:43:37
Това се дължи на глобалната кредитна криза, значително се оскъпи кредитния ресурс, междубанковото финансиране стана доста по трудно. Притока на капитали от банките майки към българските клонове намаля и това промени политиката на банките към увеличаване усилията за привличане на депозити. Не мисля обаче че привличането на клиенти по кредитните линии е намаляло, това показват и статистиките за последните три месеца!



Избери своя кредит! С една заявка във всички банки
Малко повече за кредитите и банките в България
Застраховка Гражданска отговорност по интернет - избери от 10 оферти
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
27-04-2008 - 22:54:31
алоооу,банките-кредитната криза е само за тези банки,в които няма доверие.и е главно свързана с липса на ликвидност породена от асет бекд секюритис.
колко банки в бг имат такива СИВ-чета?николко.следва,че липсата на доверие към тях е в следствие на друго.няма общо толкова с кредитната криза,а с кризата,която сами си направихте от лакумия и олигуфренско управление.
хитър петъровци,които от хитрене,сами се надхитриха.........типично по бгетовски....
кредит кризата в глобален мащаб е почти преодоляна.
а кризата,която вие си направихте,тепърва предстои!и ще е в пъти по голяма от глобалната,породена от сив от щатския маркет.
в сащ цените са скочили за 7 години със 100%.в бг за 4 години-със 500%.виждаш ли разликата и последствията от балонирането или не?
явно не,защото си кредит консултант и не ти се ще да виждаш......
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
28-04-2008 - 08:56:25
Асен1975, по-голяма глупост не бях чел. Дори не ме предизвиква да ти отговарям.
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
28-04-2008 - 10:46:42
Надълго и нашироко коментираната ПИБ гледам нова реклама за ипотечни кредити е направила - по 100 пъти на ден я въртят... Причината вероятно е затягането на режима за отпускане на ипотечни кредити...
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
28-07-2008 - 23:50:50
погледнете от маркетингова гледна точка
1. в момента е отпускарски сезон
2. останалите са по чужбина и бачкат здраво
3. тези които бачкат през лятото в бг нямат кинти

просто есента ще има отново бум от такива реклами

_

Недвижими имоти Добрич
ВиК услуги Варна
_
Re: Защо изчезнаха рекламите на ипотечни кредити?
29-07-2008 - 09:02:54
avatar
Погледни кога е пусната темата - 18 януари....
Защо банките спряха да дават ипотечни нредити эа груб строеж?
04-11-2008 - 18:27:58
Моля някой ако знае да ми каже.Вече две банки ни казват,че от скоро са спрели да дават ипотечни кредити эа груб строеж.Иначе имаме всички документи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход