Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СПЕШНО-има ли начин?

Публикувано от йорданова 
Здравейте, имам един въпрос: много близък мой човек, който има птицеферма до Стара Загова, иска да тегли 50 000 евро кредит. Пробва в няколко банки. отказват му, защото не е показал стабилни приходи, а фирмата е нова и просто няма как да ги докаже, защото до момента е инвестирал в нея. иска да ипотекира фермата си, която се състои от 10 дка площ и 2 дка застроена площ. според оценката, направена от банката, стойността на фермата е 180 000 евро. има ли начин да ипотекира имота си срещу 50 000 евро не в банка, а в някоя фирма, занимаваща се с подобна дейност. някоя влогова каса или нещо подобно?? той просто не отговаря на безкрайните банкови изисквания..........

Благодаря!!
Re: СПЕШНО-има ли начин?
14-12-2005 - 18:23:30
avatar
Не е пробвал в достатъчно банки все пак те са 32...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 17:41 от Продавач.
ако искаш ми се обади кредитен посредник съм и мисля че ще му помогна 02765447 smoking smiley
Re: СПЕШНО-има ли начин?
12-01-2006 - 17:11:32
Покрай истерията с птичия грип не я виждам тая банка, дето ще се навие май...
Re: СПЕШНО-има ли начин?
12-01-2006 - 17:53:44
Точно обратното. В Турция искат със закон д азабраня отглеждането на птици в дворовете. Т.е. ще ликвидират конкуренцията на птицефермитеsmiling smiley
Re: СПЕШНО-има ли начин?
17-01-2006 - 12:27:49
4овек, тия по дворовете не са ама никаква конкуренция на птицефермите. Според информация от вчера пилешкото в Истанбул върви по левче, а яйцата ги раздават без пари и никой не ги ще... Истерия.
Re: СПЕШНО-има ли начин?
17-01-2006 - 13:17:48
Още не са обяснили на хората, че трябва да купуват яйца само от реномирани производители. А и че вирусът умира при термична обработка над 80 градуса.
Като обяснят и истерията ще преминеsmiling smiley
Re: СПЕШНО-има ли начин?
17-01-2006 - 13:22:27
Над 70, не над 80. Но това едва ли има значение. Обяснявано е много пъти, но хората не вярват на това. Познавам сума ти хора, при това ненискоинтелигентни, които от месеци не хапват пилешко... За всеки случай.
И това с "реномираните" производители са само празни приказки. Какво значи реномиран производител. Би ли го формулирал? Все едно дали строят жилища или отглеждат пилета...
Анонимен потребител
Re: СПЕШНО-има ли начин?
17-01-2006 - 13:47:24
Споко.
Смятам че по Великден ще си ги хапнем тези яйца. Просто предприемчиви търговци и митничари няма да пропуснат да се възползват.
Re: СПЕШНО-има ли начин?
17-01-2006 - 15:19:38
Е аз предпочитам домашни яйца и пилета, защото са по-вкусни.
Просто усещам накъде отиват нещата - ще затегнат контрола и изискванията и ще обявят, че затворените в цехове пилета не са подложени на риск от заразяване. Та реномираните ще са тези дето произвеждат синтетични храни в стелирни условия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход