Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кредит

Публикувано от Фифи 
Анонимен потребител
Re: Кредит
24-10-2006 - 18:52:12
При мен пък Булбанк точно с искането на много документи ме "спасиха" от некоректен строител. Не те знам в кой клон на Булбанк си ходил, но в централата на Св. Неделя кредитните инспектори наистина си знаят работата.

А що се отнася до това че са ти дали потребителски в друга банка - ами що да не ти дадат тя лихвата на потребителските е доста по-голяма. Така да се каже по-ниската лихвата на ипотечния трябва по някакъв начин банката да се подсигури за нея и затова са ти искали куп документи. Не знам какви са ти били сметките ама ако примерно след вноската ако са ти оставали по 100 лева за живеене, нормално е банката да иска големи обезпечения. Булбанк беше една от малкото банки дето искаше навремето вноската по кредита ти да не е повече от мисля 40% от доходите ти.
Re: Кредит
24-10-2006 - 19:07:22
ясно е за документите не беше проблема в броя на документите но не ми обясни кредитният наведнъж за всички документи а с всяко отиване нов документ а това е свързано със срокове особено общините и данъчни и т.н . а мен накрая сроковете започнаха да ме притискат и един имот , втори имот , накрая и правото на строеж а пък колкото за разликата в лихвените проценти аз дадох достатъчно пари за такси оценки и др . ако потребителския си го погасиш предсрочно няма наказателна лихва докато при ипотечният има , отделно те първо можеха да ми дадат потребителски после ипотечен и пак щяха да си приберат лихвите а пък колкото за подозрителноста им към мен ние сме малък град и си знаем и кътните зъби
Анонимен потребител
Re: Кредит
24-10-2006 - 20:23:15
1. Такова нещо наказателна лихва никъде няма. Има такса за предсрочно погасяване. И нея си я има и при потребителските и при ипотечните
2. Проблемите ти ги отдавам на някой "пишман" служител в офис на Булбанк в малък град или пък на недостатъчна платежоспособност от твоя страна
Re: Кредит
25-10-2006 - 08:46:41
изпадаме в излишна полемика според мен останал си доволен от бб работиш с нея ок аз не слагам точка просто разговора тръгна в друга посока или както казваха в един сериал цитирам по памет истината е там някъде
Re: Кредит
17-02-2007 - 09:02:55

Predlagam krediti za golyami obekti kato administrativni sgradi, Mall-ove, kompleksi, selista, predpriyatiya, obzavezhdane i dr, no za nad1 000 000 EUR ot pqrvoklasni banki.
bvo@abv.bg, tel: 02/8505457, 0887607703
Lihvite sa do 6%, bez taksa obsluzhvane.
Re: Кредит
06-06-2007 - 18:21:35
искам да питам,ако искам да закупя жилище с жилищен кредит,има ли банки,които да не искат първоначална вноска ?
а какво представлява ипотечния кредит,има ли някакви предимства при закупуване на жилище?
Re: Кредит
29-12-2010 - 11:18:28
Някой чувал ли е за Кредитекс?! Първо създават впечатление за сериозна фирма а след това разбираш,че са пълни шибаняци! Какво имам предвид-ПЪЛНА ЛИПСА КОМПЕТЕНТНОСТ! Исках да ипотекирам апартамента си в Люлин за 20000 евро,след купчината документи които им предоставих и оглед на апартамента,започнаха да искат още и още какви ли не тъпи документи.Предоставих им всичко което пожелаха, за да ми кажат след месец,че ако искам да взема пари,трябва да ипотекирам и къщата си Бояна!
Re: Кредит
29-12-2010 - 12:19:56
с тоя доход 170 кредит нема никои да ти даде. те банките го умножават по 3 най -много. това е 510 . с доход 510 нема как да вземеш кредит с доказани доходи.остава без доказване ама там са 14-15% лихвите.препоръчвам ти Директ Кредит България оод. дават на 10% фиксирана максимум 20 години,маскимум 75% и не искат да доказваш доходи.Това обаче ако е за основно жилище, ако имаш и друго става 12% лихвата. аз съм взел от тях 2007 (през добрите времена) на 8% фиксирана и съм доволен.
Re: Кредит
29-12-2010 - 12:29:20
забравих да спомена че само за апартаменти в София дават и да не е панел(ако искаш малко може и за панел в елитен квартал да дадат ама до 40% от оценката)
Анонимен потребител
Re: Кредит
29-12-2010 - 15:08:41
Абе хора, как може да се занимавате с небанкови институции за кредити?
Вие акъл имате ли?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход