Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво прави банката, ако не си внасяте редовно вноските по кредита?

Публикувано от evropadnes 
Какво прави банката, ако не си внасяте редовно вноските по кредита?
27-12-2016 - 08:23:13
След като сте сключили договора за потребителски кредит и сте получили договорената сума от банката и известно време съвестно не сте плащали дължимите вноски всеки месец се оказвам в ситуация, в която трайно не разполагам със средства да плащам задълженията си по този кредит
Цялата статия: http://www.primanews.net/Kakvo-pravi-bankata-ako-ne-si-plastate-redovno-vnoskite-po-kredita.htm
Re: Какво прави банката, ако не си внасяте редовно вноските по кредита?
30-12-2016 - 14:14:36
И Master Joda би завидял на граматическите умения на автора и редактора на тази статия smiling smiley

Quote

След като сте сключили договора за потребителски кредит и сте получили договорената сума от банката
Кои е получил сумата? Очевидно ние четящите тази статия, а не автора.

Quote

и известно време СЪВЕСТНО НЕ сте плащали дължимите вноски всеки месец
Сефте чувам, че може съвестно да не се плаща!!!

Quote

се оказвам в ситуация, в която трайно не разполагам със средства да плащам задълженията си по този кредит
Кой се оказва в тази ситуация? Автора на статията.

От цялата работа разбрах, че ще взема кредит, съвестно няма да го плащам, пък после автора на статията ще мисли как да го връща smiling smiley))
Re: Какво прави банката, ако не си внасяте редовно вноските по кредита?
31-12-2016 - 05:07:56
:}
Quote
Щиpлиц
И Master Joda би завидял на граматическите умения на автора и редактора на тази статия smiling smiley

Quote

След като сте сключили договора за потребителски кредит и сте получили договорената сума от банката
Кои е получил сумата? Очевидно ние четящите тази статия, а не автора.

Quote

и известно време СЪВЕСТНО НЕ сте плащали дължимите вноски всеки месец
Сефте чувам, че може съвестно да не се плаща!!!

Quote

се оказвам в ситуация, в която трайно не разполагам със средства да плащам задълженията си по този кредит
Кой се оказва в тази ситуация? Автора на статията.

От цялата работа разбрах, че ще взема кредит, съвестно няма да го плащам, пък после автора на статията ще мисли как да го връща smiling smiley))
Re: Какво прави банката, ако не си внасяте редовно вноските по кредита?
30-06-2018 - 09:46:59
Здравейте всички аз просто имам заем от 25000 лв за стартиране на моя бизнес, а също и заплащане на таксите за детето ми училище от федералните заем услуга, без стрес и по-малко от 24часа аз също ще съвети всички там, за да се свържете с тях сега на [FEDERALOAN@GMAIL.COM] или WhatsApp или Ca LL + 18457315716 да получат своите заеми в рамките на 24 часа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход