Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"

Публикувано от ultrix 
"Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
26-10-2005 - 12:23:07
Анонимен потребител
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
26-10-2005 - 12:52:32
"слаба ракия" :}

Онова 6.88 от вчера на Булбанк в комбинация с пакетните им програми "избиват рибата" според мен засега.
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
26-10-2005 - 16:00:59
стига с тая пакетна програма де, нали ти обясних че си яко набутан с нея
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
26-10-2005 - 16:33:30
avatar
smiling smiley))) Аз незнам вие как ги виждате нещата, но мен лихвата за първата година хич ама хич не ме грее.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 17:26 от Продавач.
Анонимен потребител
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
27-10-2005 - 08:15:47
никакви факти не даде за това набутване, а аз ти дадох линк към офертата дето ясно се казваше че първите 4 комунални и първите 2 периодични са безплатни.
виж тука:
[forum.imoti.net]

Така че ако смяташ че е набутване изложи факти.
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
27-10-2005 - 10:37:12
е първите 4 комунални и две периодични плащания за колко време ще ти стигнат? Един месец?

а след това си помисли за:

- такса за поддържане на сметка - 4 лева/месец (при други банки е безплатно)

- такса за онлайн банкиране - 4 евро/месец на сметка (при други банки е 1 лев)

- таксите за преводи и комисионните на ББ са също по-високи от тези на другите банки

- май само най-скъпият пакет ти дава кредитна карта по която транзакциите са ти безплатни (други банки ще ти издадат такава карта безплатно); направи си сметка колко ти излиза такава карта на месец с по-евтините Unico пакети, при такса от 20 стотинки на транзакция
Анонимен потребител
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
27-10-2005 - 10:46:57
тези 4 комунални и 2 периодични са за всеки месец.

Такса за поддръжка на сметка та е 4 лева на месец, но това ще ти свали лихвения % с 0.5%. При 20 годишен заем за 50000 спестяваш от тези 0.5% по 15 лева на месец.

е 4 < 15

+ това си си уредил плащането на заема - едно периодично, и няма да се разхождаш до топлофикация, Софийска вода, енергото и БТК примерно.

Някой да те кара да ползваш онлайн банкиране?????

Дето се вика само да се включиш в програмата и изобщо да не я използваш ще платиш 4 лева и ще спестиш 15 :}
Re: "Пощенска отново свали лихвите по ипотечните кредити"
27-10-2005 - 20:55:27
avatar
Една проверка на кредитите днес в "24 часа" показва, че сравнявайки трите банки - Пощенска, Райфайзен и Булбанк най-изгоден е кредита на Булбанк.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход