Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Безплатни консултации за кредити

Публикувано от Великов 
Можете да посетите сайт, който се изгражда в момента: www.credit-bg.com. Фирмата е от Варна и ще ви предостави безплатна консултация относно кредит. Има комисионна едва в случай, че решите да работите с нея и действително получите кредит.
Анонимен потребител
Re: Безплатни консултации за кредити
06-10-2005 - 10:41:23
На този сайт нищо не работи.
Единственото, което разбрах от него е един телефон и един мейл адрес.

Иначе след http://www.moitepari.bg явно и други са се насочили в тази област с консултациите.

Само дето не е ясно колко "струва" услугата.






Анонимен потребител
Бисери и грешки
06-10-2005 - 10:58:30
"... Банките са принудени постоянно да иновират и диверсифицират пакета от услуги ..."

"... за да отговори на крещящата нужда от актуална информация ..."

"... големият обем на изискуемата дукументация ..."

"при подготовката на съпътващата кредитното искане "

"както и подоготовка всички останали изискуеми справки и документи" - май едно "... на всички..." липсва

Е сега може ли на една страница толкова бисери и грешки.

Ха сега кажете ми как да ида за консултация за кредит при тях?
Re: Бисери и грешки
06-10-2005 - 12:43:23
Ами нали сайта е в процес на разработка?! Ти какво очакваш? Или наистина си мислиш, че правописните грешки са направени от тях??
Анонимен потребител
Re: Бисери и грешки
06-10-2005 - 13:12:38
ами според мен нещо се пуска когато е готово, не когато единствената полезна информация е мейл и телефон
Tezi ot moitepari.bg pechalyat ot bankovi komisionni i za tova uslugite im sa bez pari za klientite.
Как да изберем най-подходящия кредит - сп. Лидер, бр. 26
Анонимен потребител
Re: Безплатни консултации за кредити
16-10-2005 - 15:38:21
Е тогава възниква въпроса доколко са безпристрастни
Re: Безплатни консултации за кредити
18-10-2005 - 10:55:53
Мисля, че ще го разбереш ако ги пробваш. Не мисля, че точно теб могат да излъжат кои условия са най-изгодниsmiling smiley
Много полезна информация е тази и сайта дава възможност на кредитоискателите да се ориентират в безбройните предлагани продукти преди да вземат правилното решение, а и след време да не се чувстват излъганиsmiling smiley))
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход