Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е правилният избор?

Публикувано от Sheko 
Здравейте,
исках да ви попитам в коя от банките ще се набутам по-малко. Булбанх, Сосиете Женерал Експрес Банк или ПостБанк(а може и вие да ми предлижите друга алтернатива).
При мене нещата стоят така:
Искам да изтегля 25000лв за строителство на жилище - за 10 години. (при кредит с документално удостоверяване на дохода).
Благодаря Ви предварително
Анонимен потребител
Re: Кой е правилният избор?
19-04-2006 - 08:27:55
Quote

Искам да изтегля 25000лв за строителство на жилище

Това как да го разбирам - има в момента гола полянка и ти на нея искаш да строиш или има нещо на "груб строеж" и трябва да го завършиш. И още един въпрос - ти ли ще строиш или ще купуваш от някой, който строи?

Всичко това те питам защото не е ясно ако тръгнеш сам на гола полянка дали ще ти отпуснат кредит изобщо.

Иначе може да погледнеш тука Кредитор какво обясняваше:
[forum.imoti.net]
Благодаря за отговора.
Мястото си е мое има стара сграда, която ще се бута. Имам приятели, които ще строят къщата. Сега не се сещам за нещо друго което ще ти бъде полезно.
Анонимен потребител
Re: Кой е правилният избор?
19-04-2006 - 22:06:46
Значи ти трябва кредит за строителство на еднофамилна къща, ама утре повече, че Арсенал играят в момента smiling smiley
ОК. До утре. Радвам се, че ми помагаш.
Анонимен потребител
Re: Кой е правилният избор?
20-04-2006 - 08:48:29
Булбанк имат кредит за строеж
[www.bulbank.bg]

Пощенска банка не знам дали изобщо ще ти отпуснат кредит - трябва да провериш на място.

При Сосиете Женерал Експресбанк може да стане работата:
[www.sgexpressbank.bg]
ама най-добре се консултирай с Кредитор

Може да погледнеш и в Биохим:
[www.biochim.com]
Да не те плашат обявените лихви - иди и се разбери на място.

Общо взето да ти кажа при твоя случай работата не е коя лихва да избера, а коя банка изобщо ще се съгласи да финансира и при какви условия.

P.S. сега погледнах, че и Алианц предлатат кредит за стореж на къща
[bank.allianz.bg]
ама пак ти казвам трябва на място да говориш дали в твоя случай ще ти дадат кредит и какви ще са условията



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-04-20 09:13 от Тинки Уинки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход