Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!

Публикувано от kikito83 
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
08-04-2010 - 22:25:04
Здравейте,
Името ми е Пламен Стоянов. Аз съм един от засегнатите от тази най-малкото не етично поведение, да не казвам незаконно на Булбанк.
В момента сме се събрали група от съмишленици (засегнати) които търсим легален начин да защитим правата си и нашите пари от грабливата Булбанк.
Ако се чуствате засегнати или искате да ни помогнете може да ми пишете на: plamen1967@gmail.com
Скайп: PlamenStoyanov
Колкото до булбанк най-голямото наказание за една банка е да остане без клиенти с накърнено реноме. За това отправям призив на тези които имат алтернатива да избягват Булбанк а не да останат излъгани опт лъскавите им обяви. Аз съм прецакан до сега с 1 500 Е ако и вие искате да сте... Станете клиент на булбане. Моля предайте този призив на всеки свой приятел и познат да знае що за банка е булбанк.
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
08-04-2010 - 22:58:30
Баките не са благотворителни дружества! Вече го знаете, повтаряйте го често на децата си !
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
08-04-2010 - 23:46:47
Как с прецакан?
На мен не ми харесват че имат такси на всичко, а и лихвите по депозитите им са нисички :-[
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
09-04-2010 - 00:36:39
Булбанк винаги (поне от 95та) е била пословична, че е дърво. Страно, че има неразбрали !
Този призив за държавна помощ, както и онази карикатура Светлозар Николов имат варненски привкус. Нещо ми напомня 95та и гръмването на пирамидите. Правиха митинги, блокираха гарата, а не помня някой от тях да беше платил данъци(тогава стигаха до 28%) върху спечеленото от пирамидите.
И тогава имаше строителни пирамиди - купили на зелено и получили дупка. Имаше един русенец Барбуков - чак театър си беше направил със собственото име.Соломон Анжел и града на мечтите - рекламираше на цели страници в 24часа........ и още много други измамници.
Общото е АЛЧНОСТ, а после рев за нациоанализация на загубите. Искат нашите данъци да спасят тях, вместо да идат за магистрала !
Анонимен потребител
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
09-04-2010 - 09:43:29
и какво точно е поведението на Булбанк?

Правят ли нещо неописано в договора ти или в общите им условия.

Щото работата малко като " събрали сме се тука едни недоволни от цената на бензина и ... ".
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
27-10-2010 - 14:37:39
Аз много се дразня на банките, защото те спечелиха много от финансовата криза и продължават безконтролно да си правят, каквото си искат. Дават ти кредит за дълъг срок с висока лихва. Обаче не винаги хората успяват да си погасяват вноските и от това следват, трептения, стрес, побеляване на косите и подобни кофти ситуации. На мен в момента плащането на наем ми изглежда доста по-спокойна алтернатива.

Отслабване, Бързо Отслабване, Otslabvane, Как Да Отслабна
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
27-10-2010 - 16:12:33
Хубаво е и в БГ да се помисли за възможност за фалит на физически лица. Тогава ще стане доста по-интересно*angel*
Re: Включете се в подписката срещу своеволията на банките!!!
27-11-2010 - 20:28:53
Quote
v_antonova1986
Аз много се дразня на банките, защото те спечелиха много от финансовата криза и продължават безконтролно да си правят, каквото си искат. Дават ти кредит за дълъг срок с висока лихва. Обаче не винаги хората успяват да си погасяват вноските и от това следват, трептения, стрес, побеляване на косите и подобни кофти ситуации. На мен в момента плащането на наем ми изглежда доста по-спокойна алтернатива.

Ах тези банки, колко са дащтни??
"Дават ти кредит.."
Те затова са такива лихвите, защото има много кредито-взимащи, които мислят, че им ДАВАТ заеми, и подписват без да гледат и без да си дават сметка, че ипотеката не е за месец два, а за някой почти за половин живот. Има много директни мнения (да не кажа злоради) в темата, но в тях има много истина.

Quote
v_antonova1986
Аз много се дразня на банките, защото те спечелиха много от финансовата .

Някой сигурно са спечелили?! Не съм банкер, но мисля, че и те сега си плащат за "гяволъка".

Законите трябва да се променят да и по-важното е да се промени така контрола и спазването им, че на всеки гражданин и юридическо лице, начело с държавата и бюджетните предприятия да им стане ясно, че:

Купуването (включително вземането на заем) е ПО ЖЕЛАНИЕ, но плащането след като си купил и получил нещо е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, и то в рамките на договорения срок и ПРИЕТИТЕ условия.

kasak
==============================
Да ставам ли брокер на НИ или не!??
[monitori.start.bg]
[projektori.start.bg]
[blog.kasakov.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход