Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пак за Булбанк този път +

Публикувано от martinio 
Пак за Булбанк този път +
20-01-2009 - 09:49:05
Вдигнаха ми лихвата пт 6.48 на 9 за януари. И след това изненада 6.95 за февруари, тоест намалили са я. Предполагам ,че са се уплашили да не ги осъдят или нещо подобно. Дали има и други такива случай???
Re: Пак за Булбанк този път +
20-01-2009 - 10:05:31
mARTINIO, даваш ли си сметка колко юристи има в съответната дирекция на тая банка и колко души гледат всеки продукт преди да почнат да го продават... Кой ще ги осъди, кой съдия вдява от тази специфична материя... И на колко инстанции ще се влачи спора...
Ако решат и 27 ще ти направят лихвата, приятел, стига бенчмарка, към който ти е вързан кредита - било техен лихвен процент, било еония или леония или юрибор, каквото и да е, да стигне стойности адекватни на тези нива. Можеш в едно да си сигурен, че всичко ще е изрядно законно, просто те са сложили едни условия, те са така завъртяни, че ти не си разбрал това, което те имат предвид, подписал си ги и сега ще ги храниш 5-10 20 или 30 години...
Съболезнования...
Лошото е, че на твоя хал са много и засега няма оправия. Не защото не може а защото Системата е така направена - да им кацнеш и после да те ограбят...
Пробвай да заведеш искова молба, но не се надявай на друго освен да не те оскубе адвоката по новите тарифи...
Re: Пак за Булбанк този път +
20-01-2009 - 12:47:11
Добре не съм се изразил правилно значи. Може би са се уплашили от комисията за защита на потребителите или пък от лошата реклама или нещо друго такова. За какво да ги съдя, че са ми намалили лихвата ли?? smiling smiley
Re: Пак за Булбанк този път +
31-01-2009 - 12:08:11
Моята не е намалена, въпреки че са налице всички предпоставки за намаляне.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход