Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

jili6ten kredit

Публикувано от pepita 
jili6ten kredit
11-12-2008 - 22:32:00
imame jili6ten kredit v razmer na 96000leva v srok ot 20 godini.vnoskata ni na mesec e 870 leva.izteglihme kredita januari 2008.jiveem v Hollandiya za da mojem da si pla6tame zaem.kakvo mojem da napravim taka 4e da namalim vnoskata si za da se vurnem da jiveem v bg
Re: jili6ten kredit
11-12-2008 - 22:41:50
mojete da prodadete imota
Re: jili6ten kredit
23-12-2008 - 19:36:34
И аз съм на Вашия хал. Моята вноска е 928 лева месечно.
Не се връщайте скоро - в София намалиха заплатите в последните 2 месеца или изобщо не ги увеличиха на дългогодишните работници.
Заплата от 1000 лева вече е лукс.
Така, че добре си помислете как ще плащате вноските със заплата от 800 лева?
Re: jili6ten kredit
24-12-2008 - 13:53:15
след като йивеете в Холандия ,пуснете апартамента под наем .ако не цялата вноска поне част от нея да покрива
Re: jili6ten kredit
26-12-2008 - 17:13:50
Зависи дали става за даване под наем? Ами ако е на шпакловка и замазка?
Re: jili6ten kredit
05-01-2009 - 18:09:15
Ами можете в такъв случай да го пуснете като необзаведен (донякъде е по-добре,защото с наемателите можете да направите договорка ако евентуално направят някакви подобрения.)В противен случай можете да говорите с банката за удължване на срока на кредита, за което може би ще заплатите такса, която да е размер на някакъв процент, заложен при подписване на договора за кредит. Другия вариант е тъй като работите в Холандия ако можете да спестите някаква сума и да погасите частично за сметка на срока или вноската т.е за по-кратък срок със същата вноска или за същия или по-дълъг срок с намалена вноска. За тази цел банката също ще ви удържи такса за промяна условията по кредит. Ако мога да помогна с нещо съм на разположение.Желая спорна нова година
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход