Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски

Публикувано от dimovdid 
Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
03-03-2013 - 21:47:23
Здравейте!
Имам нужда от 40000 лева кредит. Доста проучвах и банките, и лихвите, разните му там СОФИБОРи и коефициенти, които могат да ме изненадат за вбъдеще.
Мога да избирам между следните банки: ОББ, Райфанзен и ДСК.
Въпросът ми към Вас е: за тази сума струва ли си да тегля ипотечен кредит, (който може да мине като кредит за покупка на жилище) с всичките му документи и такси или е по-добре потрбителски. За срок от 10 години месечната вноска е около 500-530 лева.
Много ме притесняват плаващите лихвени проценти.
Препоръчайте банка. Досега имах ипотечен към ОББ и за 10 години не съм имал проблеми с тях. Наистина бяха коректни.
Благодаря Ви!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-03-03 21:50 от dimovdid.
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
04-03-2013 - 14:07:03
10 години си е дълъг срок така че ипотечен в ОББ. лихвата е значително по-ниска
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
04-03-2013 - 14:16:07
В интересна истината в Райфайзен е по-ниска. Друг въпрос е какво ще стане вбъдеще и къде е по-надеждно.
Анонимен потребител
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
04-03-2013 - 20:39:27
Ще купуваш ли имот или ти трябват парите?

Ако ще купуваш имот вземай ипотечен, ако ти трябват парите вземай потребителски.

Ипотечният може и да е с по-ниска лихва ама му смятай и застраховките.

Виж в moitepari.com има сравнение на кредити.
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
10-05-2014 - 23:00:39
Имайте предвид, че пътят на СОФИБОР е само нагоре. Малко вероятно е да падне повече от това сега
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
16-01-2018 - 16:08:41
Няма свястна банка и винаги може да си променят условията, в твоя вреда.
ОББ беше ок но сега стана едно с Си Банк и ДЗИ - и веднага се усети разликата.
В момента всички са горе долу едно и също, така че ако някой кло на тази банка те кефи и си доволен - даай там.
А потребителски е по-добре от ипотека.

решетки за канали, пародонтология, инверторен климатик, хладилници
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
09-03-2018 - 19:37:16
Аз лично съм за Райфайзен... ниски лихви и лесно се работи с тях.

ролкови врати за гараж
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
29-06-2018 - 17:06:58
Здравейте всички аз просто имам заем от 25000 лв за стартиране на моя бизнес, а също и заплащане на таксите за детето ми училище от федералните заем услуга, без стрес и по-малко от 24часа аз също ще съвети всички там, за да се свържете с тях сега на [FEDERALOAN@GMAIL.COM] или WhatsApp или Ca LL + 18457315716 да получат своите заеми в рамките на 24 часа.
Re: Избор на банка за кредит. Ипотечен или потребителски
30-06-2018 - 09:43:56
Здравейте всички аз просто имам заем от 25000 лв за стартиране на моя бизнес, а също и заплащане на таксите за детето ми училище от федералните заем услуга, без стрес и по-малко от 24часа аз също ще съвети всички там, за да се свържете с тях сега на [FEDERALOAN@GMAIL.COM] или WhatsApp или Ca LL + 18457315716 да получат своите заеми в рамките на 24 часа.
2% спешен кредит
18-09-2018 - 16:29:04
Здравейте,

За бърз и надежден кредит по ваш избор с 2% лихвен процент не се колебайте да подадете молбата си чрез (martinlaurafinancefirm@gmail.com) Направихме вашата мечта да се сбъдне!

БЛАГОДАРЯ!!!
Whatsapp: +2348162551507
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход