Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищен кредит при лоша кредитна история

Публикувано от piliev 
Жилищен кредит при лоша кредитна история
24-04-2016 - 16:47:18
Здравейте
Реших да пробвам да закупя жилище чрез жилищен кредит.
Имам 2 малки кредита и имах закъснения до преди 4-5 години с 2 месеца по единия кредит.
Отидох в банков клон и попълни молба за предварително одобрение.Ще изтегля потребителски + ипотечен кредит за покупка на жилище.
Сега се чудя какъв е шанса да ме одобрят предвид предишните закъснения.С потребителския кредит ще се покрият малките кредити и да имам шари като собствени средства за жилището.
Сега доходите са ми доста големи и заплатата се превежда в банката от която кандидатсвам за кредит.
Не знам какъв е шанса да ме одобрят.
Re: Жилищен кредит при лоша кредитна история
28-09-2016 - 18:32:29
Какво стана одобриха ли те?
Re: Жилищен кредит при лоша кредитна история
21-12-2016 - 01:10:18
Quote
elenatrifonova
Много е гадно с тези банки. Според мен има шанс да не те одобрят. Аз така преди години закъснях с една вноска и след това не ме одобриха. Затова когато ми трябват пари вече, разчитам само на [www.cashcredit.bg] . Одобрението при тях става за няколко минути само с лична карта.


човека за банков кредит пита вие го набутвате на лихвари. освен това рекламата е забранена във форума
Re: Жилищен кредит при лоша кредитна история
30-06-2018 - 09:46:31
Здравейте всички аз просто имам заем от 25000 лв за стартиране на моя бизнес, а също и заплащане на таксите за детето ми училище от федералните заем услуга, без стрес и по-малко от 24часа аз също ще съвети всички там, за да се свържете с тях сега на [FEDERALOAN@GMAIL.COM] или WhatsApp или Ca LL + 18457315716 да получат своите заеми в рамките на 24 часа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход