Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

кредити

Публикувано от Маги 
Re: кредити
22-02-2006 - 14:52:07
Знам де Тинки smiling smiley winking smiley
Нищо лично.
Re: кредити
22-02-2006 - 14:57:47
Оценява външна фирма, като аз само те свързвам с тях и се уговаряте къде, кога и как да се срещнете, за да направят оценките. При ипотека на жилището и ако става въпрос за строителство на къща или включване в кооперация - 75% от това старо жилище. Ако ще го продаваш старото - до 100% от цената му, но до 80% от цената на строежа.
Анонимен потребител
Re: кредити
22-02-2006 - 14:58:26
Аз на Маги отговарях ама реших твоето определение за дългото име да използвам
Re: кредити
22-02-2006 - 15:00:54
OFF: Наистина е много дълго. Докато го кажа по телефона и минават 2 импулса на фонокарта. Моя език пък зе заплита. spinning smiley sticking its tongue out :}
Re: кредити
22-02-2006 - 15:03:46
Къде е офиса на ........expressbank в Пловдив? И тези оценки могат ли да се завишат? winking smiley
Анонимен потребител
Re: кредити
22-02-2006 - 15:12:35
Re: кредити
22-02-2006 - 15:54:38
Ами много по-простичко е да кажеш Банката с дългото име, отколкото онова другото. Пък и всички разбират за какво иде реч.
Re: кредити
22-02-2006 - 15:56:23
sgexpressbank
Цитат:
Еднократна такса при усвояване

-над 10 000 лева или равностойност в чужда валута -1%(мин.396 лв,макс.5500 лв)

Каква е таксата, която ще платя, ако искам да изтегля 20000 лева- 200 или 396 лева?

Re: кредити
22-02-2006 - 16:04:23
До Кредитор sgexpressbank
Писах ви на E-mail и съм обяснил какво е положението.
Този вариант с ипотеката на УПИ ме интересува ,тъи като ням какво друго да ипотекирам.
В кои клон на sgexpressbank работите и как бихме могли да се срешнем тъй като ми се струвате отзивчив, след като пишете в форума.
Stefan
Re: кредити
22-02-2006 - 16:14:02
Маги, сори, ама никой не може да ти уреди кредита през форума каквато и информация да ти дадем, тя е на парче и всичко е със своя специфика, така че ще трябва ако не да се разходиш по банките, то поне да ги прозвъниш. Офиса на Согженекспрес е предполагам там където от едно време си е агробанката в Пд. Не знам защо аз лично бих се разходил до София, скромният ми опит показва, че клоновете не смеят да стъпят крачса настрани от Хед-офисите и май тук по-ще се разбереш за какво става въпрос, пък после ще си комуникираш на местно ниво, все пак там имотите са също със специфика ако има ипотека...
Иначе за нещата които питаш - много голяма част от отговорите им ще намериш във форума - предишните теми, със сигурност ще са ти полезни, освен лихвените нива и промоциите - те са различни...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход