Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уникредит Булбанк

Публикувано от Merlin1 
Уникредит Булбанк
20-09-2008 - 12:12:41
Здравейте,
позволете ми да споделя моя опит с Уникредит Булбанк.

До февруари 2007 ползвах интернет банкиране при тях, след което прекратих договора,защото вече не ми беше нужно, а плащах по 2 евро месечна такса. Бях оставил някакви пари по разплащателната сметка, която имам там. Наскоро ми се наложи да изтегля тези пари - смятах, че са над 100 лв. Какво се оказа? Не стига, че нямах никакви пари по сметката ами тя беше даже на червено. Направих си извлечение и открих, че банката е продължила да ме щави с такса за електронното банкиране и при това вече не 2 а 3 евро на месец. Това са 18 месеца по 3 евро=54 евро. Внесох молба преди повече от месец за спиране на удържаните такси и възстановяване на удържаните суми, но все още никакъв отговор. Писах и до комисията за защита на потребителите преди седмица с обратна разписка. Още си чакам разписката. До тук ми беше доверието в банките и институциите в България. Сигурно в Африка не е такава помия.
Re: Уникредит Булбанк
20-09-2008 - 13:49:24
само като кажеш уникредит е достатъчно
Бягай далеко от тая банка
Re: Уникредит Булбанк
23-09-2008 - 11:50:07
Днес отидох до банката и поисках извлечение от сметката. С изненада открих, че удържаните такси са ми върнати, но банката продължава да ми ги удържа месец за месец. Тия са уникална банка.
Re: Уникредит Булбанк
23-09-2008 - 11:52:13
Merlin1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Днес отидох до банката и поисках извлечение от
> сметката. С изненада открих, че удържаните такси
> са ми върнати, но банката продължава да ми ги
> удържа месец за месец. Тия са уникална банка.

Ахаха, е това вече наистина е смешно!



Re: Уникредит Булбанк
09-10-2008 - 21:51:16
тази банка не фалира ли вече confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход