Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечен кредит и майчинство

Публикувано от bozhur 
ипотечен кредит и майчинство
02-06-2008 - 19:22:36
Виждам че във форума има много компетентни хора и моля за мнение и отговор на моят въпрос.
Искам да изтегля ипотечен кредит, но в момента съм в отпуск по майчинство и незнам дали банката ще ми признае този "доход". В момента взимам толкова пари, колкото заплата си докато работех. Въобще да започвам ли да търся жилище или да изчакам след две три години когато започна отново работа.
Благодаря!
Re: ипотечен кредит и майчинство
04-06-2008 - 15:27:53
За съжаление не можете да кандидатаствате по време на майчинство. Когато свърши този период можете да кандидатствате за кредит.

creditconsult.bg



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-04 15:28 от karpo.
Re: ипотечен кредит и майчинство
05-06-2008 - 22:34:48
Благодаря за отговора karpo!
За добро или за лошо ще се наложи да изчакам още една година. smiling smiley
Re: ипотечен кредит и майчинство
05-11-2008 - 17:13:56
това наистина е странно
тези пари са по постановление на МС
представяте ли си колко са несигурни, щом отказват да ги признаят за доход
има нещо нередно в това ограничение
аз лично го приемам за дискриминация и в разрезс наскоро приетата политика за децата
нещо банките и правителствотои мажат очите
ако имате дете... майката е вън от правния мир... не и се отпускат кредити, не ползва никакви предимства за смелостта да осигури продължение на българския ген
става въпрос за активни млади трудови хора...
и от друга страна раждаемостта била ниска...
ниска ще си остане... а парите дето ги направиха власимащите... ще си ги носят в гроба.. толкова години робство не ни затри, но... политиците имат голям шанс

а за комисията за дискриминацията, не съм се оплаквал, защото изискванията са им такива, че първо тях трябва да съдя за дискриминация: лично или по фкас, незнам си какво си... а който неможе да дойде.. или няма факс?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход