Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?

Публикувано от obyrkana 
Molq vi se pomognete mi ako znaete neshto za Direct Credit Bulgaria. Hodih po kakvi li ne banki i institucii i vse ne mi davat kredit, za6toto ne me osigurqvat nikyde. posle 1 poznat mi spomena, 4e e vidql site na tova drujestvo, no i toi ne znae mn. Hodih da si govorq s tqh i kazaha 4e mogat da mi otpusnat kredit. az se pritesnqvam, zashtoto 6te si ipotekiram imota, a da ne izlezat nqkakvi moshenici. Predi tova hodih v creditex, no tam mi se stori dosta skypo, a v direct credit mi predlagat lihva ot porqdyka na 9%-10% i nqma taksi. Vyzmojno li e tova? Nqkoi 4uval li e za tqh izobshto.


Pomognete mi ako znaete ne6to pove4e

Blagodarq na vsi4ki
Стефан
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
10-04-2006 - 15:41:51
Аз не ги познавам, не съм ги чувал, нека Тинки си каже тежката дума.
Банките, каквито и изедници да са, са цвете в сравнение с някои други фирми... Не казвам нищо за тази фирма или финансова институция, повтарям , не ги познавам, но добре разпитайте и съберете референции преди да си ипотекирате имота....
Анонимен потребител
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
10-04-2006 - 15:54:01
За тези ли става дума
[www.dcbulgaria.com]

нищо не съм чувал sad smiley

Иначе според кредитния им калкулатор излиза лихва 10%.

Ако питаш мене препродават кредити на ПИБ.
" В какъв срок, след изповядване на сделката, продавачите получават сумата?
В рамките на един час от прехвърлянето на собствеността, като парите се отпускат по банкова сметка под условие в ПИБ АД, която се отблокира когато ипотеката е надлежно вписана."

Погледни и тука:
[banks.dir.bg]

P.S. освен това говорят за някакви "наказателни лихви" при положение, че това е такса.

Що не погледнеш Кредитланд те поне пари не искат smiling smiley





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2006-04-10 16:06 от Тинки Уинки.
Чувал съм за тях и дори съм много доволен от тях.

В момента обслужвам кредит при тях. Много са готини. Става много бързо всичко, без излишни условности и документи. Лихвата им е фиксирана, а не плаваща като в повечето банки. Нямат разни процедури и глупости и ти дават отговор до няколко часа. Въобще не те занимават с простотий. Преди съм теглил кредити от разни банки, но вече няма да правя тази грешка.
Работят много бързо. Идват да видят имота, който се ипотекира, питат те какъв си що си и накрая си стискате ръцете и ти отпускат кредита. Подписва се договор и се учредява ипотека върху имота. Нямат грешка.

Не са мошеници, собственост са на едно английско дружество, в което дори има дял Метро. Ако това не ви стига, по-добре теглете от ЦКБ, дето всички знаят чия собственост е.

А това че продавали кредит на ПИБ е пълна простутия. Просто техните сметки са в ПИБ АД и по тях си обслужваш кредита.

ако искате да знаете питайтеsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Nqkoi 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
11-04-2006 - 16:58:05
ами то при лихва от 10% естествено, че ще искат да е фиксирама smiling smiley

Страшна реклама дръпна. А това за Метро smiling smiley)) То по тази логига Алианц България трябва да са ...
Имотко
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
11-04-2006 - 23:53:57
Не са мошеници, супер са си хората, добре ги познавам. Особено ако смяташ да погасиш кредита предсрочно, са много по-добри от която и да било банка. И наистина никакви простотии и "дай това, дай онова.."..
Kva e tazi lihva be?
Horata v normalnite strani tegliat pri 4-5 % za 30 godini !!!!!!!
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
12-04-2006 - 10:55:56
Ами на хората с пари в "нормалните" страни им е писнало да дават по 4-5% и затова идват тук за да дават с по 10.
Ако си в "нормална" страна се надявай вместо да паднат лихвите в БЪлгария, да не се вдигнат там.
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
12-04-2006 - 11:09:54
Хората в нормалните страни живеят при годишна инфлация 2-2,5% и плащат лихва 4-5% (двойно повече от инфлацията). В България инфлацията е 7,2%, а лихвите под 7%. Нещо да кажеш?
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
12-04-2006 - 11:13:26
Кредитор, сега ще излезе, че банките в България пак ще фалират, а това не е добреsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход