Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Alpha bank-ipotetchen!

Публикувано от Smile 
Alpha bank-ipotetchen!
24-02-2008 - 11:11:42
Iskam da popitam nqkoi dali e zapoznat s usloviqta za ipotetchen kredit na Alpha bank?
Tova koeto mi napravi vpetchetlenie e niskata lihva i fiksirana lihva ot 6.2%-v evro?!?
Obshto vzeto mi izglejda izgodno.Mislq da kandidatstvam za ipotetchen kredit za pokupka na jilishte,zatova bih vi bila blagodarna ako spodelite kakvoto i da bilo mnenie....Drugiqt mi variant e poshtenska ,no ne mi se iska mn tam s tezi shveicarski frankove.....Blagodarq predvaritelno! moody smiley
pio
Re: Alpha bank-ipotetchen!
27-02-2008 - 08:52:24
Az kandidatsvam v Alpha bank. Ima mn.dobri guvkavi podusloviq,koito gi nqma v nito edna uj BG banka. Nai-dobre otidi v ofis na Alpha bank.Uspeh! P.S. Ako iska6 mi zvunni na 0896586562 - Ani.
Re: Alpha bank-ipotetchen!
04-03-2008 - 23:55:10
Blagodarq mnogo...Vetche hodih v Alpha bank,obqsnia mi vsitchko ....no ne pojelaha da mi pokajat dogovora ...iskahse mi se da go pogledna za "siten nadpis''.....inatche bqha dosta lubezni...
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-03-2008 - 00:00:02
Щом не са ти показали договора-зарежи ги...
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-03-2008 - 00:09:45
Az si go pomislih sushtoto ,no sled tova poiskah i na poshtenska no i te mi otkazaha....A i ne moga da razbera zashto "alpha bank" predlaga fiksirana lihva za 15g-edinstveni sa v tova?!
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-03-2008 - 00:18:10
...защото в общите условия пише "фиксирана лихва", но после някъде е написано нещо от сорта" Банката може едностранно да промени условията по договора, в това число и досежно лихвата..." или "...фиксирана към..."
Не се връзвай...
Ако ме питаш мен-дръж си кеша до към октомври -ноември и тогава атакувай-няма да имаш нужда от кредит...
Да не забравиш да почерпиш... winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-05 00:33 от Naskata.
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-03-2008 - 19:21:56
Бихте ли ми пояснили "дръж си кеша .....и тогава атакувай" какво значи??smiling smiley
Иначе за фиксираната лихва сигурно сте прав!А за почерпката -това е най-лесната работаsmiling smiley
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-03-2008 - 19:30:54
Ами много хора в този форум, мислят, че ще настъпи корекция в цените на недвижимите имоти в края на годината.
Кеш-е пари в брой или в случая частта от цената с която ще участваш в сделката и които имаш налични, а привлечени са онези средства които искаш да осигуриш с кредитирането.
Виж все пак това е форум, а не институт за стратегии и анализи и не всичко казано тук трябва да го приемаш като чиста монета, а по скоро "усмихнато"...
Желая ти успех ! winking smiley
Re: Alpha bank-ipotetchen!
07-03-2008 - 12:55:30
blagodarq mnogo za innformaciqta!!!A za korekciqta na cenite mojem da posporim malko/vse pak e forum/smiling smileyLek den vi jelaqsmiling smiley
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-11-2008 - 11:45:55
до колкото разбрах в алфа не кредитират преди акт 15 или 16

някой запознат?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход