Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Alpha bank-ipotetchen!

Публикувано от Smile 
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-11-2008 - 14:55:12
до преди седмица на мен ми обещаха да ми финансират акт14
дори правя оценка
обаче нищо чудно да са спрели, нещата се менят всеки ден
райфайзен от предварително одобрение за 90% на акт 14, след 3 седмици отказаха да го финансират изобщо
сега търся друга
някой знае ли кои банки все още финансират акт 14?
Re: Alpha bank-ipotetchen!
16-12-2008 - 14:11:46
nema takava banka
A40
Re: Alpha bank-ipotetchen!
26-12-2008 - 21:46:55
LEWBOI Написал:

> някой знае ли кои банки все още финансират акт 14?

ДСК
Re: Alpha bank-ipotetchen!
27-12-2008 - 20:05:51
kazah ti che nema banka koqto da dava na akt 14
A40
Re: Alpha bank-ipotetchen!
30-12-2008 - 16:31:39
тази седмица взех от ДСК жилищен кредит за покупка на къща на 63% завършеност,вярно че ми дадоха 60% от оценката,но все пак дават
Re: Alpha bank-ipotetchen!
05-01-2009 - 15:24:36
Здравейте, ЧНГ на всички посетители на този форум и Ви желая много здраве и професионални успехи. Честно казано не съм сигурна дали в някоя банка биха показали договор за какъвто и да е било кредит поради причината, че той се изготвя след като кредита е одобрен от съответните лица.Парадоксът съответно е, че клиентът просто няма време да чете договора пред колегата, представител на банката в деня на самото подписване. Коректно е всички условия по договора да бъдат разисквани преди това а кредитополучателят да пита за абсолютно всичко, което го интересува.Ако мога все пак да помогна с нещо съм насреща. Приятен ден.
Re: Alpha bank-ipotetchen!
06-01-2009 - 15:09:19
кредита ми е в Алфа, на 6.2 % - евро , не са ми го променяли , или поне не съм усетил.
Това наистина беше изгоден кредит.
до LEWBOI пощенска финансираха на зелено , но само определени строители и се отнасяше само за София.
сега парите свършиха.. никой за нищо не дава, май булбанк ама при какви условия.... незнам си колко години назад реални доходи, дебели лихви и т.н.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход