Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За сефте графиката отчете ... 9хх

Публикувано от Щиpлиц 
За сефте графиката отчете ... 9хх
13-02-2017 - 12:57:45
Днес за сефте отново отчетохме средна цена в София от 9xx.
Кажи речи година й отне да премине от 800 до 900.
Горе долу толкова и трябваше и в периода 2009-2010 да се смъкне от 900 до 800.

Не ми се продължава с аналогиите, но според мен се заформя баленчето.
Това, за което говоря от няколко години се случва - отложените с години покупки и натрупаните в банките пари за същия период ще излязат на пазара и тогава ... надувайте балона.

Препратка към предната тема: [forum.imoti.net]
Re: За сефте графиката отчете ... 9хх
15-02-2017 - 22:57:34
Абе като стана дума за графиката, имам два въпроса:
1. Какво става с лихварите - инвеститори в банкови влогове с лихви от 0.00000001 % ?
2. Какво става с 149Е за топ локейшън, що ми се струва, че се движим в обратната посока, т.е. се отдалечаваме от 149Е/м2 ?
Re: За сефте графиката отчете ... 9хх
20-02-2017 - 10:58:29
Quote
PER0
Абе като стана дума за графиката, имам два въпроса:
1. Какво става с лихварите - инвеститори в банкови влогове с лихви от 0.00000001 % ?
2. Какво става с 149Е за топ локейшън, що ми се струва, че се движим в обратната посока, т.е. се отдалечаваме от 149Е/м2 ?


И на мене така ми се струва. Влака потегли отдавна. За балон обаче е още доста рано, ще трябва поне още 7-8 години да минат. Аз поне няма да бързам да продавам.
Re: За сефте графиката отчете ... 9хх
16-08-2017 - 13:56:14
и можете да спечелите на инвестициите, време положилите успешно и инвестициите ще се ползват, най-важното, за да може да се инвестира. Но Европа има дълга финансова грамотност на хората на по-високо ниво. Просто търговия е станал много популярен, краткосрочни инвестиции помагат да се печелят пари. Вие можете да търгувате акции на Nyse четириноги компании, които не го правят точно балон и разрушаване. Може видите онлайн как да се продават и как да се инвестира, сега тази тема е много популярен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход