Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Останаха ли живи брокери?

Публикувано от HarryPotter 
Останаха ли живи брокери?
26-07-2016 - 12:36:19
...или просто времето и технологиите ги изпратиха в миналото и на трудовата борса.

Все си мисля, че Сашето, Камелия и прочее подобна форумна фауна, вече отдавна не се интересува от имоти, а от сайтове от рода на jobs.bg
Re: Останаха ли живи брокери?
27-07-2016 - 04:52:13
Ама с тая квалификация трудно.То да се работи не е като да се отключват апартаменти.А тука не се показват да ни информират за ръста поради това че са им спрели нета
Re: Останаха ли живи брокери?
27-07-2016 - 09:28:42
avatar
Брокерите си живеят живота и нямат време много да пишат във форума очевидно. Новите технологии само ни помагат не ни пречат, а физическото ходене по огледи е хамалогията в нашата работа, която ни отнема време чисто логистично, но работата ни ако беше само да се разхождаме отдавна да сме изчезнали като бизнес. А вие че нямате идея какво работи един брокер то това не се коментира. Между другото като стана дума за джобс.бг там редовно пускаме обяви за работа и като напиша, че търся брокери с опит, а си пускат сивитата хора, които няма и един ден трудов стаж в тази сфера очевидно и те като вас не са в час и си мислят, че всеки става за брокер и работата се състои в това да се пускат обяви в нета и да се разхождаме по огледи...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
27-07-2016 - 23:10:49
да много са заети с по 1-2 сделки на година и затова не влизат във форума.аз съм решил повече брокер да не ползвам откакто ми провалиха 2 сделки.то дохода на средния пенсионер е по висок от дохода на средния брокер баси живота си живеят
Re: Останаха ли живи брокери?
27-07-2016 - 23:46:19
Quote
Продавач
Брокерите си живеят живота и нямат време много да пишат във форума очевидно. Новите технологии само ни помагат не ни пречат, а физическото ходене по огледи е хамалогията в нашата работа, която ни отнема време чисто логистично, но работата ни ако беше само да се разхождаме отдавна да сме изчезнали като бизнес. А вие че нямате идея какво работи един брокер то това не се коментира. Между другото като стана дума за джобс.бг там редовно пускаме обяви за работа и като напиша, че търся брокери с опит, а си пускат сивитата хора, които няма и един ден трудов стаж в тази сфера очевидно и те като вас не са в час и си мислят, че всеки става за брокер и работата се състои в това да се пускат обяви в нета и да се разхождаме по огледи...


огледите били хамалогията , а кое е тънката част
Re: Останаха ли живи брокери?
28-07-2016 - 19:33:45
Когато Марк Твен прочел в някакъв вестник ,че е умрял, вдигнал телефона , обадил се в редакцията и казал "Вестта за моята смърт е малко преувеличена!", поплювковци ! Не само , че съм жив, не само, че не съм спирал да работя престижната професия "брокер", ами и обучих вече десетки колеги и ще продължавам да го правя, а такива като неграмотния дървен философ нрадев си ги слагам на оная работа. Да не ходят пеша. Поздрави от мен на всички нещастни злобчовци, заминавам на море , имам за харчене щото.
Re: Останаха ли живи брокери?
28-07-2016 - 22:48:40
е поне да си беше платил здравните осигуровки като си понатрупал пачка
Re: Останаха ли живи брокери?
28-07-2016 - 23:54:27
ходенето на море вече голямо събитие ли го считаме
Re: Останаха ли живи брокери?
29-07-2016 - 10:21:46
Quote
брокер съм си

работя престижната професия "брокер"

заминавам на море , имам за харчене щото.

:]:}:]:} друго си е когато благодарение на "престижната" професия посъбереме някой и друг лев за 3 дена море на Шабла :} Обаче си е новина, че сашо е жив...
Re: Останаха ли живи брокери?
16-08-2016 - 21:21:43
avatar
Quote
nradev
да много са заети с по 1-2 сделки на година и затова не влизат във форума.аз съм решил повече брокер да не ползвам откакто ми провалиха 2 сделки.то дохода на средния пенсионер е по висок от дохода на средния брокер баси живота си живеят

Мдааа както винаги се изказваш неподготвен...даже незнам има ли смисъл да ти отговарям когато пишеш глупости.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход