Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016

Публикувано от paul 
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
19-06-2016 - 16:15:58
Броят на пенсионерите в Русия (потенциални "инвеститори" в жилища) за щастие се увеличава:
1)
- в края на 2009г. бяха 41,144 ХИЛЯДИ души или 36.5% от населението на Русия на възраст над 19 години
2)
- в края на 2014г. бяха 43,797 ХИЛЯДИ души или 38.1% от населението на Русия на възраст над 19 години
3)
- в края на 2015г. бяха 45,182 ХИЛЯДИ души, но РОССТАТ още не е обявил възрастовата структура на населението на Русия в края на 2015г.


Честито!

[www.gks.ru]
[www.gks.ru]
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
20-06-2016 - 00:12:52
Quote
nradev
Перо ,А вие с панелите как харчите главницата

Мерси , добре, тъкмо се върнах от Щатите след като бях на гости там, наемателите ми тук напират да си плащат наемите и нямаше как, трябваше да се върна. За сведение моят приятел в Манхатън плаща 3200 долара за малко апартаментче на 40-та улица в Манхатън, на месец. Сега обмислям дали да вдигна и моите наеми на 2 - 2500 долара, за да сме в крак с световните тенденции. А, панели нямам, само тухли. Имах един панел преди години, ама го разкарах .

ПС: Кажи кога ще пускат топ-локейшъните на 149Е на квадрат, айде че откога чакам !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-06-20 00:44 от PER0.
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
20-06-2016 - 14:17:11
e kak 2000 Usd.то при тия нарастващи доходи требе поне 5К usd.
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
20-06-2016 - 20:57:26
В Манхатън (тоест община Ню-Йорк) през първото тримесечие на 2015г.:
1)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА общо в частния и обществения сектор беше 2,847 долара
2)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА в частния сектор беше 3,049 долара
3)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА във финансовия сектор беше 8,932 долара


Честито на комунистчетата (тоест тези, които имат ВРОДЕНА ОМРАЗА към Финансовия Сектор)!


[www.bls.gov]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-06-20 20:58 от Inform.
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
21-06-2016 - 07:38:08
Вълната от туристи се отлага за юли
Ръстът от 30-40% няма да се случи, дано имаме поне 5-6 на сто, надяват се от бранша

Голямата вълна от туристи, които очаквахме по морето още от юни, се отлага за юли. Прогнозираният от министерството на туризма ръст от 30-40% няма да се случи, категорични са хотелиери и ресторантьори от курортите ни. Близо месец след началото на сезона цифрите показват, че ако има увеличение на гостите, то ще е с не повече от 5-6%. При това в сравнение с един от най-лошите сезони през последното десетилетие - миналогодишния. "Надяваме се да достигнем нивата поне от 2013 г., когато лятото бе по-успешно в сравнение с 2014-а", каза Атанас Карагьозов от Съюза на хотелиерите в Златни пясъци, който следи бизнеса в комплекса "Св. св. Константин и Елена". Според всички от бранша обаче печалбите ще отбележат още по-малък ръст, тъй като разходите се увеличават, а приходите не растат съществено. "Наистина, през юли и август курортите ни ще са пълни. Но това се случва всяка година - независимо дали има криза, или не", обясни председателят на Българския съюз по балнеология и спа Стефан Шарлопов. Според него не се ли направи нещо за удължаване на сезона и привличане на повече туристи от май до юни и от септември до октомври, няма как лятото наистина да е добро за бизнеса. Официалните данни от регистрираните и настанени летовници сочат, че към 15-16 юни те са били по-малко, отколкото по същото време през миналата година. Това е крайно тревожно, защото миналият сезон беше наистина най-лошият през последните 7-8 години, коментираха от Съюза на собствениците в Слънчев бряг. Оборотите на заведенията също са паднали драстично, обясняват ресторантьори. Според тях реално сезонът е започнал на 18-19 юни, което е много по-късно спрямо предходни години. Средствата, които се харчат извън предплатените пакети, намаляват всяко лято. Затова и търговците на сергии в курорт като Слънчев бряг са намалили цените на предлаганите стоки. Там за 5, или максимум 10 лева, може да си купите тениска, къси панталонки, чанта, портфейл или часовник. Ако пък решите да обядвате на плажа, две палачинки ще ви излязат също 5-6 лева.
Най-скъпото удоволствие в курорта, както и в повечето морски дестинации, са чадърите и шезлонгите. В Слънчев бряг ги таксуват по 8 лева за всяко от тях. Така семейство с две деца трябва да плати 24 лева за два шезлонга и чадър и да се смести на тях. Или да доплати още 12 лева за място и за малчуганите. Концесиите щяха да са проблем, който трябваше да се реши при прехвърлянето на процедурата към ресорното министерство на туризма. Това обаче не се случи, а във ведомството не са подготвени за тази работа, твърдят от бизнеса
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
21-06-2016 - 10:55:05
Inform, ти явно си някакъв вид мазохост.
Радваш се колко едни хора те лъжат и ти прибират парите, без реално да вършат нищо smiling smiley
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
21-06-2016 - 16:42:51
Quote
Inform
В Манхатън (тоест община Ню-Йорк) през първото тримесечие на 2015г.:
1)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА общо в частния и обществения сектор беше 2,847 долара
2)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА в частния сектор беше 3,049 долара
3)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА във финансовия сектор беше 8,932 долара


Честито на комунистчетата (тоест тези, които имат ВРОДЕНА ОМРАЗА към Финансовия Сектор)!


[www.bls.gov]

Значи информе финансистите взимат от финансовия сектор 8,932 долара на седмица, а ти взимаш едва няколко стотинки на месец от същия сектор. Ми много несправедлив тоз финансов сектор към тебе бе ! Че аз ако бях на твое място и аз щях да го мразя !!
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
21-06-2016 - 16:55:05
Quote
PER0
Quote
Inform
В Манхатън (тоест община Ню-Йорк) през първото тримесечие на 2015г.:
1)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА общо в частния и обществения сектор беше 2,847 долара
2)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА в частния сектор беше 3,049 долара
3)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА във финансовия сектор беше 8,932 долара


Честито на комунистчетата (тоест тези, които имат ВРОДЕНА ОМРАЗА към Финансовия Сектор)!


[www.bls.gov]

Значи информе финансистите взимат от финансовия сектор 8,932 долара на седмица, а ти взимаш едва няколко стотинки на месец от същия сектор. Ми много несправедлив тоз финансов сектор към тебе бе ! Че аз ако бях на твое място и аз щях да го мразя !!


не ми каза как харчиш главницата набучена в тухли
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
21-06-2016 - 17:02:53
Quote
nradev

не ми каза как харчиш главницата набучена в тухли

Чакай бе nradev, остави моята главница и погледни каква жестока несправедливост е извършена спрямо информа ! Че аз на негово място щях да му хвърля един бой на тоя финансовият сектор, че дълго щеше да ме помни..... леле леле, финансистите правят хилядарки на седмица, а наш информ едва няколко стотинки, е може ли такава подигравка !!
Re: ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА: 2016
22-06-2016 - 10:42:57
Quote
nradev
Quote
PER0
Quote
Inform
В Манхатън (тоест община Ню-Йорк) през първото тримесечие на 2015г.:
1)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА общо в частния и обществения сектор беше 2,847 долара
2)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА в частния сектор беше 3,049 долара
3)
-средната СЕДМИЧНА ЗАПЛАТА във финансовия сектор беше 8,932 долара


Честито на комунистчетата (тоест тези, които имат ВРОДЕНА ОМРАЗА към Финансовия Сектор)!


[www.bls.gov]

Значи информе финансистите взимат от финансовия сектор 8,932 долара на седмица, а ти взимаш едва няколко стотинки на месец от същия сектор. Ми много несправедлив тоз финансов сектор към тебе бе ! Че аз ако бях на твое място и аз щях да го мразя !!


не ми каза как харчиш главницата набучена в тухли
Какво да ти каже......то е ясно......седи и гледа в тавана......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход