Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво стана с имотите за 149/кв.м.?

Публикувано от ivorad 
Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
29-08-2015 - 20:55:00
Наистина - какво стана? Какво стана с лавината от имоти при ЧСИ, която щеше да помете цените? Някой да знае нещо?
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
31-08-2015 - 00:52:03
Всеки ден проверявам по 3 пъти на ден, и 3 пъти на нощ, по всички възможни топ локейшъни и няма. Даже вече гледам и да не са толкоз топ локейшън и пак няма и няма ти казвам. Даже не знам и в коя фаза сме, че с тия денонощни бдения за 149 евро съвсем се ошашавих. Одя и питам напред назад, а ората ме гледат като ошашавени, обаче аз им обяснявам че според фазите на имотните балони 149 евро на квадрат са неизбежни, се едно както комунизма е неизбежен след капитализма, и за сички ще има топ локейшън по 149 евро, и секи ще купува колкото си сака, и секи ще може да живее по на 1000 квадрата. Тва минимум поне.
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
31-08-2015 - 09:37:39
avatar
Аз пък имам цял списък в момента в агенцията и търсим апартаменти в София за 14 купувача и всички ще са съгласни да купят на топ локейшън за 149 евро за квадратен метър smiling smiley)) Даже мисля, че и за 449 евро ще са ок, но няма какво да им предложим. Някое форумно гуру няма ли даде линкове към някой недовърешн строеж обявен на търг? :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
31-08-2015 - 18:02:11
Кой купил - купил. Аз се уредих на 149 преди година в блок който сашо-тъпото броки е посредничил. Няма вечен спад, както и вечен ъп. Дано сте го разбрали бльокитата, а не само да лъжете клиентите "купувай, че утре двойно". Както и да е, повишение на цените също не се наблюдава, БГ се обезлюдява тотално. Аз имам доста за продаване и нямам идея дали изобщо някога ще се оттърва от имотите.
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
04-09-2015 - 20:36:35
Кой купил - купил. Аз се уредих на 149 преди година
---------------------------------
Т.е. цените бяха на цена от 149 евро, така ли, моето момче ? Аууууууууууууууу ! И ти си купил на такава цена ?
И аз съм посредничил за продажбата на апартаменти ва сградата на Борис 3" ?Ауууууууууууу, ама ти пак не си си пил хапчетата май ?! Аз бях "Директор продажби "в тази фирма ако визираш мен ,това за протокола, а понеже нямаш представа , ще ти обясня - моята работа бе да продавам, не да посреднича.
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
07-09-2015 - 13:02:39
Ти си бил директор продажби във фирма построила 1 блок (без А.16) и още един на основи??? Тя и баба Пена чистачката сигурно е била с титла директор по чистотата. Ти ако си бил директор щях да видя твой подпис при продажбите, но виждам само подписи на този дето го гръмнаха.
И да, купих на 149 лв/м2, мога да го докажа документално, но само след облог при нотариус.

Quote
брокер съм си
Кой купил - купил. Аз се уредих на 149 преди година
---------------------------------
Т.е. цените бяха на цена от 149 евро, така ли, моето момче ? Аууууууууууууууу ! И ти си купил на такава цена ?
И аз съм посредничил за продажбата на апартаменти ва сградата на Борис 3" ?Ауууууууууууу, ама ти пак не си си пил хапчетата май ?! Аз бях "Директор продажби "в тази фирма ако визираш мен ,това за протокола, а понеже нямаш представа , ще ти обясня - моята работа бе да продавам, не да посреднича.
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
07-09-2015 - 21:08:37
весо, отдавна не забавляваш нито мен, нито когото и да било тук,нали знаеш ?!
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
13-09-2015 - 19:44:25
Quote
Продавач
Аз пък имам цял списък в момента в агенцията и търсим апартаменти в София за 14 купувача и всички ще са съгласни да купят на топ локейшън за 149 евро за квадратен метър smiling smiley)) Даже мисля, че и за 449 евро ще са ок, но няма какво да им предложим. Някое форумно гуру няма ли даде линкове към някой недовърешн строеж обявен на търг? :]
След началото на военни действия на наша територия, цените няма да имат значение.....
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
20-10-2015 - 11:10:11
Аз пък си купих за 150лв, Е малко е на 1/2 час от топ локейпън но все пак счупих близо 50% от цената. Тази неделя стана точно 2 години от сделката пред нотариуса
Re: Какво стана с имотите за 149/кв.м.?
14-05-2016 - 15:05:16
Снощи докато си седях на стола в трескаво очакване на имотите по 149 евро отново и отново преглеждах обявите за топ локейшъни - Докторска градина, идеален център... е няма и няма. Честно да си кажа вече почвам да си мисля че вече множко стана чакането на еФтините имоти. Абе няма ли тука някой да пуска имоти топ локейшън на 149 Е ?? айде де не се стискайте пускайте ги тия имоти че парата мухъл хвана.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход