Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.

Публикувано от Продавач 
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
29-12-2013 - 10:17:57
avatar
Quote
paio
Quote
Продавач
Quote
nradev
един брокер цитира друг брокер голем смех

Да за малко да забравя - от имоти разбират брокерите или докторите? Ако са докторите да ги питаме тях за тренда на цените на имотите
И какъв е тренда? На вас, брокерите ви трябва пазар, без значение какъв е тренда! И сега имате интерес да пеете "наобратно" за да раздвижите нещата, ама не сте дотам интелигентни....или сте твърде зависими от едни други среди.....и интереси!
Лесното свърши и сега, като опря до мислене, нещо зациклихте.......
С повтарянето на изтъркани мантри и менте статии за ЪП ставате смешни и неприятни, а тва е против интересите ви!
Нищо не зависи от вас, нещата са необратими в близките 5 години, освен чудо да се случи с икономиката....или падане на борда и яко печатане.....тва мое да развърже (за момент) пазара от купувачи, "спасяващи" парите си в измамната инвестиция "имот".

Дарксайд

Драги ми смехурко как не разбрахте за пет години криза, че имотиТЕ са различни по своя вид и локация не може да се слагат под общ знаменател. Процесите били необратими в следващите пет години...боже, божееееее най-обичам изказвания а-ла "последна инстанция" и като каза рече и отсече smiling smiley)) Ама, че имало някаква миграция към София неее по-важния фактор в близкото бъдеще е икономиката дооообре ми то не беше ли така и последните пет години, защото след като икономиката цикли, има протести, пенсии и заплати са жалки, защо тогава аджеба цените на жилищата в София не мърдат? Нали нещата са пряко свързани? Въпроса е риторичен знам, че не можете да отговорите не се пънете когато сте далеч от една материя само с повърхностен поглед не е добре да се изказваш с компетенциите на лидер на пазара на имоти, защото явно не си такъв.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
29-12-2013 - 17:41:24
Quote
Продавач
Драги ми смехурко как не разбрахте за пет години криза, че имотиТЕ са различни по своя вид и локация не може да се слагат под общ знаменател.
Драги ми палячо, вие оеднаквихте имотите "на квадратен метър".....панелките на толкова, тухла на толкова, дървена на толкова. Сега берете плодовете на тоя вид мислене, което ВИЕ насадихте в главите на хората! Сега ли се сети, че всеки имот трябва да се разглежда персонално като приемущества и недостатъци?......Днес е 29-ти, ти по-далеко от 30-ти виждаш ли?....Не, и не ти изнася, знам.....
С триенето на мнения само показвате колко сте изнервени. Разбирам ви, тежък момент, трудно е.......да намамиш някой шаран....все по-трудно......
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
29-12-2013 - 18:08:59
avatar
Quote
paio
Quote
Продавач
Драги ми смехурко как не разбрахте за пет години криза, че имотиТЕ са различни по своя вид и локация не може да се слагат под общ знаменател.
Драги ми палячо, вие оеднаквихте имотите "на квадратен метър".....панелките на толкова, тухла на толкова, дървена на толкова. Сега берете плодовете на тоя вид мислене, което ВИЕ насадихте в главите на хората! Сега ли се сети, че всеки имот трябва да се разглежда персонално като приемущества и недостатъци?......Днес е 29-ти, ти по-далеко от 30-ти виждаш ли?....Не, и не ти изнася, знам.....
С триенето на мнения само показвате колко сте изнервени. Разбирам ви, тежък момент, трудно е.......да намамиш някой шаран....все по-трудно......

Смехурко не е като палячо...тоест мери си приказките и не се изпускай winking smiley "НИЕ" ли сме оендкавили имотите и кои сме ние и кога ги оеднаквихме, защото ако говорим за нас брокерите ние винаги сме казвали, че за един имот има три много важни неща, които определят цената му и това са: МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ, МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ, МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! И това не е от 29.12.2013г., а е от 20 години. А "тоя вид мислене", което приписваш на някой според мен се случва само в сценария на твоя филм.

Кое не ми изнася казваш? :]

А относно триенето на мнения би ли споделил за кои мнения говориш?

И момента наистина е тежък така е момента е наистина е тежък за всички, които след два месеца ще разберат, че и тази зима няма да има подаръци, но още по-тъжно ще бъде за тях когато и догодина по това време сценария се повтори. Тежко им е и ги разбирам особено когато доста хора, които нямат грам понятие що е то пазар на недвижими имоти се изказват "компетентно", а други им пригласят, защото сценария от стъклената топка много ги устройва. Ама то само с папагалстване ако се случваха нещата до сега за пет години папагалстване да се бяха случили. Да ти припомням ли за поне 20 папагала от форума, които бяха свръх активни в периода 2008-2010 и сега ги няма ей така съвсем случайно или сам ще се сетиш за поне 10 от тях?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
05-01-2014 - 18:07:20
Хахахах smiling smiley с ръст ама отрицателен : КЛИК
Анонимен потребител
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
05-01-2014 - 18:10:16
Едно време имаше един
[www.imotenbalon.com]
Сайта вече го няма, явно и балона го няма smiling smiley
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
05-01-2014 - 21:14:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
Едно време имаше един
[www.imotenbalon.com]
Сайта вече го няма, явно и балона го няма smiling smiley
Тинки, ти купи ли нещо?

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
05-01-2014 - 21:16:20
avatar
Quote
Тинки Уинки
Едно време имаше един
[www.imotenbalon.com]
Сайта вече го няма, явно и балона го няма smiling smiley

Мисля имахме и един много активен герой във форума с такъв никнейм. Те като цяло поизчезнаха срив активистите дори мисля Грийнбул [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] вече си е купил тристаен в Младост и от тогава изечезна безследно от форума вече няма интерес да "срива" цените. :] Но той поне беше точен и сподели какво реално му се е случило за разлика от повечето мишоци, които се изпокриха след като бяха отворили едни усти като на акули големи от 2008-ма до към средата на 2011 година.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
06-01-2014 - 01:40:14
София е град с много проблеми. Прекалено много. И те си се трупат още и още. В един момент това много ще започне да тежи и ще обърка прогнозите за развитието на града, от там и прогнозите за цените на имотите в него. Това време не е толкова далеч, колкото в момента изглежда. Стремежът към безкрайно разширяване е пагубна политика. Роден съм в центъра на София, след това живеехме в къща с двор.Тролеите минаваха и все още минават до оградата и. Къщата беше на два етажа-на горния живееха други хора. В двора имахме дървета, асма, шадраван и беседка. Беше зелено, чисто, между оградата и булеварда растяха кестени, а баща ми години наред поддържаше един квадрат до оградата, засаден с "момини сълзи". Така беше до средата на 90-те. После нещата се промениха. Това място е на ул. Г.Софийски, до стоматологичния факултет, Военна болница и Александровска. Къщата още съществува. Не бях минавал там повече от 15 години. В момента е някакъв ад. Трябваха ми 15 минути, за да премина с колата от единия до другия край на улицата, по която ритахме топка като деца.
Оптимизмът ви, за мен е напълно безпочвен. София се превръща в гето. Бавно и необратимо. Презастроява се, става все по-мръсна, качеството на всички обществени услуги наближава "санитарния минимум". Изчезват спортните съоръжения и площадки, цялата идея за градска култура и градска общност деградира и се свежда до една скупщина от хора, които неистово се мразят, а единствената форма на социален контакт между тях се развива във времето, в което повръщат заедно в градинката пред кръчмата или пикаят зад спирките.
В един прекрасен ден, компромисът вече ще стане твърде голям, защото положителният резултат от развитието на града ще бъде рязко изпреварен от негативите на това разширяване. В момента общината и държавата се опитват с политиките си, да намаляват тези негативи. В един момент вече няма да могат. Това е изчерпаем ресурс. Колкото по-активно го ползваш, толкова по-бързо ще свърши.
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
06-01-2014 - 13:06:39
Те брокерите ги правят прогнозите, както дяволът чете евангелието. Не става ясно нищо накрая.

1. Всички имоти от 50000 Евро ли ще станат 55000 или само някои?
2. Какво ше стане с имотите от 80000 Евро, например, те ще поскъпнат ли до 88000 Евро или напротив?

А и прогноза за година няма голямо значение. При НИ трябва да се гледа 10-20 години напред.
Re: Жилищният пазар с 10% ръст през 2014 г.
06-01-2014 - 20:48:02
Те брокерите ги правят прогнозите, както дяволът чете евангелието. Не става ясно нищо накрая.

----------------------------
Би било безкрайно любопитно да покажеш една или няколко брокерски прогнози,които си прочел тук ,защото аз освен факти от реалността ,друго от мен и колеги не съм прочел .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход