Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тежка зима се задава, протести, сблъсъци и кървища, и на всичкото отгоре на никой не му е до имоти. Къде ли ще са цените през пролетта на 2014?

Публикувано от Анонимен потребител 
Хм, да се върнем на въпроса, къде ще са цените през пролетта на 2014-та. Тежката зима мина, минаха и протестите, и сблъсъците. Гледам графиката, и ми се струва че е леко нагоре. Чудя се, какво ли ще стане, като освободят парите от КТБ, ако ги освободят и всеки си вземе цялата сума де ? КТБ дали пак ще дава по 8-10 % лихва ?? Хм....
Е сбъркал съм с една година. Но темата си остава актуална за идещата зима.
и така всяка година :)
...а когато сняг запръска с новите цени на тока,
що ще чиниш ти глупако Тинки зимъска?
Аз проблеми с цената на тока нямам, ама явно тебе едни 10% те събарят
Браво Тинки, чудесно попадение, само дето аз не живея в БГ и тука няма увеличение с 10% на тока. Така, че засега никой не ме събаря. Ти му мисли. Айде и да подкрепите КТБ да ни върне кинтите... *ok*
много тежка зима се задава, айде няма ли някой да ми продаде топ локейшън на 149 евро, заради тежката зима, сривове, крахове апокалипсиси ? Докторска градина, жълти павета ? айде бее, докога ще чакам !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход