Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тежка зима се задава, протести, сблъсъци и кървища, и на всичкото отгоре на никой не му е до имоти. Къде ли ще са цените през пролетта на 2014?

Публикувано от Анонимен потребител 
Хм, да се върнем на въпроса, къде ще са цените през пролетта на 2014-та. Тежката зима мина, минаха и протестите, и сблъсъците. Гледам графиката, и ми се струва че е леко нагоре. Чудя се, какво ли ще стане, като освободят парите от КТБ, ако ги освободят и всеки си вземе цялата сума де ? КТБ дали пак ще дава по 8-10 % лихва ?? Хм....
Е сбъркал съм с една година. Но темата си остава актуална за идещата зима.
и така всяка година smiling smiley
...а когато сняг запръска с новите цени на тока,
що ще чиниш ти глупако Тинки зимъска?
Аз проблеми с цената на тока нямам, ама явно тебе едни 10% те събарят
Браво Тинки, чудесно попадение, само дето аз не живея в БГ и тука няма увеличение с 10% на тока. Така, че засега никой не ме събаря. Ти му мисли. Айде и да подкрепите КТБ да ни върне кинтите... *ok*
много тежка зима се задава, айде няма ли някой да ми продаде топ локейшън на 149 евро, заради тежката зима, сривове, крахове апокалипсиси ? Докторска градина, жълти павета ? айде бее, докога ще чакам !
ама аде по бързо, давайте топ локейшъните насам, че зимата зе да отминава ! Дога ше ги чакам тия топ локейшъни ?!!! Нали 149 евро квадрата, ади деееее
Въх, пролетта дойде, пък още не виждам топлокейшъни за 149 евро. Да не са се скрили някъде ?
Малко усмивки от старите ленти на форума. Тази зима 2022-ра срещу 2023-та година отново ще има мрачни прогнози особено идващи от медиите, които искат да всеят страх в хората за да може политическата сила хикс да бъде в коалиция за управление в парламента с политическта сила игрек. Прогнозите на икономистите, които нищо не разбират от имоти предстои да ни атакуват на есен със страшна сила. Подгответе за "света свършва" тази зима, а на пролет, както обичайно ще има провал на негативните прогнози за драма! Ще има атаки от евентуален нов ковид локдаун, до СССР обявява война на целия свят до цените на горивата стигат до небесата. Който иска да продава имот - нека да не взима драматични решения преди април 2023-та година. Атаката към цените на имотите ще бъде безпрецендетна!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход