Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:22:09
Не се правя на нищо колега, това - " квадратурите са РЕАЛНИ."

нали не съм го писал аз ? Не се заяждам, уточнявам.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:41:47
avatar
За да бъда по-конкретен в критериите за търсене съм взел квадратури (на стаи, коридори, бани, тераси, общи части) на построени вече РЕАЛНИ апартаменти така че да не ме упрекнат че фантазирам.
Уверявам Ви че много добре знам как се измерват квадратурите на един апартамент и прилежащите му общи части.
Ако стратегията Ви е с много писане да неглижирате (изхвърлите назад) основния въпрос, то аз след всеки нов SPAM само ще UP-вам без да коментирам повече.

П.П. Склонен съм да заплатя по-висок хонорар на брокера.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-02-03 20:55 от krakalski.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 21:15:21
krakalski, когато човек купува жилище има определени изисквания и в това няма нищо лошо, когато обаче изискванията му включват и определен процент за коридори и общи части, това вече означава, че човекът с такива изисквания просто не е купувач, той иска НВ пазара да се съобрази с неговите изисквания за начин на строителство, цена, а това няма как да се случи. Г-н krakalski, локация, разпределение, цена, всичко друго е бля бля, ама колко процента били коридорите, колко процента са общите части, не са въпроси, задавани реални от купувачи.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 21:21:45
Квадратурите в проекта обикновено, казвам обикновено, са т.нар. светли, без стените, които иначе си влизат в застроената площ. Общи части 10% са твърде малък % и могат да се получат само в специфична сграда, с малки коридори и много апартаменти на етаж, без калкани.
Не твърдя никъде, че такива апартаменти няма, това в Борово може да бъде на много места, например на "Пчела" в една сграда от 2011г., в комплексите на Феърплей, може и в комплекса на литовците /латвийците/ в ливадите; някои му викат Борово. Може и на други места. Ама не може на такава цена, поне засега. И се предлагат много, много рядко, и се продават за една седмица, както Тинки ти каза, ако са на ниска цена.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 21:50:51
Темата не е аз твоето търсене. Ако искаш пусни си в съответния форум.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 22:29:53
avatar
Quote
krakalski
От три месеца търся апартамент за мой близки и съм убеден че, КАЧЕСТВЕНИ ИМОТИ НЯМА или цените им са много по-високи от статистическите.
Моля публикувайте оферти или се свържете се с мен на ЛС ако имате за продажба имот отговарящ на следните критерии:
1. Квартали:...............Борово , Гоце Делчев, Стрелбище, Белите брези
2. Строителство........Тухла след 2005г.
3. Етаж:.......................от 2ри до 5ти с ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИЛИЩЕН над него в сграда с не-повече от 7 етажа.
4. Отопление:............ТЕЦ
5. Идеални части:....до 10% от Чиста Жилищна Площ (ЧЖП)
6. Тераси ..................до 7% от ЧЖП
7. Коридор................до 7% от ЧЖП за двустаен и 10% от ЧЖП за тристаен ( брой врати х 1.2м2 на врата)
8. Всекидневна.......минимум 30 m2 с отношение на страните 0.75<а/б<1 (не искам всекидневна тип "вагон"winking smiley"
9. Спалня..................~15 m2 с минимално светло разстояние 3.20м
10.Непреходен
11.Гараж, паркомясто или вътрешен двор за паркиране.
12.ЦЕНА (по стaтистика за Борово-813e/m2 за двустаен и 829e/m2 за тристаен)
......12.1 За ДВУСТАЕН-----60м2+60м2х10%=66м2х813е/м2=53658 euro
......12.2 За ТРИСТАЕН-----86м2+86м2х10%=94.6м2х829е/м2=78423.4 euro + 6000е (гараж)=84423.4euro

За да не бъда упрекнат, че не съществуват такива апартаменти прилагам възможни разпределения.

Очаквам Вашите предложения.


Темата е "фактора ТЪРСЕНЕ-предлагане в София" така че моето ТЪРСЕНЕ си е на мястото.
Не е учтиво г-н Модератор да ми триете мнението, което е ТОЧНО на място, само защото не Ви изнася (не разбирам защо).
Ако това е Вашия стил на работа то мястото ми действително не е тук.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 23:19:19
Много си е на мястото темата, най-после нещо смислено. Пък той отговора човекът си го е написал още в началото: КАЧЕСТВЕНИ ИМОТИ /за продаване/ НЯМА или цените им са много по-високи от статистическите.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 23:36:18
avatar
Quote
Imotko
Много си е на мястото темата, най-после нещо смислено. Пък той отговора човекът си го е написал още в началото: КАЧЕСТВЕНИ ИМОТИ /за продаване/ НЯМА или цените им са много по-високи от статистическите.

Мерси.
Първия който разбра за какво става дума.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 08:23:34
Ами явно предлагане няма.

Това, което се трие са изкуствени UP-ове на темата.
И щом тази тема си я пуснал в този форум за цени, а не във форума за обяви, ще ти се наложи да изтърпиш мнения различни от конкретни предложения.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 10:20:57
Quote
krakalski
От три месеца търся апартамент за мой близки и съм убеден че, КАЧЕСТВЕНИ ИМОТИ НЯМА или цените им са много по-високи от статистическите.
Моля публикувайте оферти или се свържете се с мен на ЛС ако имате за продажба имот отговарящ на следните критерии:
1. Квартали:...............Борово , Гоце Делчев, Стрелбище, Белите брези
2. Строителство........Тухла след 2005г.
3. Етаж:.......................от 2ри до 5ти с ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИЛИЩЕН над него в сграда с не-повече от 7 етажа.
4. Отопление:............ТЕЦ
5. Идеални части:....до 10% от Чиста Жилищна Площ (ЧЖП)
6. Тераси ..................до 7% от ЧЖП
7. Коридор................до 7% от ЧЖП за двустаен и 10% от ЧЖП за тристаен ( брой врати х 1.2м2 на врата)
8. Всекидневна.......минимум 30 m2 с отношение на страните 0.75<а/б<1 (не искам всекидневна тип "вагон"winking smiley"
9. Спалня..................~15 m2 с минимално светло разстояние 3.20м
10.Непреходен
11.Гараж, паркомясто или вътрешен двор за паркиране.
12.ЦЕНА (по стaтистика за Борово-813e/m2 за двустаен и 829e/m2 за тристаен)
......12.1 За ДВУСТАЕН-----60м2+60м2х10%=66м2х813е/м2=53658 euro
......12.2 За ТРИСТАЕН-----86м2+86м2х10%=94.6м2х829е/м2=78423.4 euro + 6000е (гараж)=84423.4euro

За да не бъда упрекнат, че не съществуват такива апартаменти прилагам възможни разпределения.

Очаквам Вашите предложения.


Моят превод на горните изисквания е:

"Искам да купя нов Мерцедес, който харчи колкото Тойота Приус, на цената на употребяван Фиат !".

Който вярва, че може да даде разумен съвет на подобен питащ - да даде! Аз не мога...
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход