Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 19:15:27
avatar
Quote
Тинки Уинки
Тези апартаменти не могат по нотариален акт да са на такива квадрати или стаите са смятани със стените.
Разбери, в площта на апартамента влизат и стените.

Сега да ти кажа някои неща за 3-стайния:
1) тази тераса от 2м2 става само за пушене.
2) в коридора няма място за гардероб
3) спалнята е до стълбището

Иначе надали някой може да ти предложи подобен апартамент.
Просто ако се появи такъв за една седмица ще е продаден.

Аз имах същите изисквания като теб и търсех в по-стеснен район - Гоце Делчев и Стрелбище. Това, което търсиш се появява веднъж-два пъти годишно. Пък и да е на цена дето те устройва си е като шестица от тотото.

Помолих да ми предложите нещо ,а не да ми изнасяте уроци по архитектура и конструкции.
0. За втори път пиша че квадратурите са РЕАЛНИ. Моля не обиждайте професионалният ми опит.
1. Терасата е само за пушене и за малък вертикално подвижен простор (няма да гледам домати или боб).
2. И на двете картинки е показано ПОРТМАНТО (така се казва на гардероба в коридора).
3. И какво от това?

Очаквам предложения тук или на ЛС
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 19:17:45
Колега, обясни ми "реални", аз такъв термин не знам.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 19:37:30
avatar
Саше, колегата ти е имал предвид чистата или светлата жилищна площ, без тераси, коридори и т.н.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 19:41:15
Quote
krakalski
....Това са ПОСТРОЕНИ апартаменти в БОРОВО с реални квадратури, на етажи 2,3,4,5, като на втората картинка се виждат (за който има очи) колоните и шайбите (имам и други подобни в архива).

Ай сиктир, бе. Построени били. Щом Имотко казва, че няма и не може да има, значи тва е то. Той е последна инстанция у форумо. Да хващат и да ги гътат, ей... че подбивате форумния авторитет с тия строежи. Ама ха, ха ха...

_____________________________________________________________________
Я моа са напия на кукурузянка, на мертек, на свиня, на дзвер, на мотика, на къзмъ и ели ако сакам - на мръморец. А тизе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 19:45:18
avatar
Quote
spgufi
Колега, обясни ми "реални", аз такъв термин не знам.

Извадени от таблицата на площите на архитектурния проект на построени вече сгради .
Чакам предложения, а не форумни лакърдии под формата на въпроси или съвети .
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:04:40
В таблиците колега има разни квадратури, ама термин "реални" няма, как искаш предложения, като искането ти е неясно ?
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:08:00
Тъпако весо , това - "

Саше, сега след като ти знам всички данни, агенция, телефон, адрес, физиономия ти предлагам да спреш да пишеш във форума. Иначе рискуваш да отидеш на оглед с клиент и този клиент да се окажа аз. Ще те спукам от бой ако мо още едно нещо от тебе прочета в тоя форум!" ,

което ми пишеш на "лични" няма как да ме стресне, ами да взема да ти обясня за площите - "чиста" и "светла" площ са различни неща , а терасите и коридорите в новото строителство са част от чистата площ, в старите нотариални актове част от чистата площ са само коридорите.
р.с. Иначе този човек поне е симпатичен. За разлика от теб.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-02-03 20:08 от spgufi.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:09:47
avatar
Саше, spgufi, ако имаш нещо предлагай, човека ти написа ясно, че чака предложения а не брокерски простотии.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:10:47
За предложения си сбъркал форума

пиши тука: Обяви купува:
[forum.imoti.net]
Re: Фактора търсене - предлагане в София
03-02-2013 - 20:17:47
avatar
Понеже ме упрекнаха по-горе че фантазирам и че такива жилища няма, под РЕАЛНИ площи в случая разбирам РЕАЛНИ апартаменти в ПОСТРОЕНИ ВЕЧЕ СГРАДИ.
А ВИЕ spgufi защо се правите на ударен, че не разбирате.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход