Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 14:26:12
Quote
Продавач
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
В тези райони се търси по различни причини като повечето от тях нямат логично обяснение. Ще ти изброя някои от тях - търся в Младост, защото от тук ми е удобно като си тръвам в петък към Пловдив направо излизам на цариградското и газ натам...без коментар...Искам да купя в Манастирски ливади или във Витоша, защото няма панелки и преоблдават ново строителство искам а избягам от соц виззията....без коментар...Искам в Лозенец, защото там живеят по такива хора...без коментар...Искам в центъра да купя, защото центъра си е център...без коментар...Искам да купя в Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Витоша, Студентски град, Младостите, защото там ми е познато докато учех и живееш в Студентски град и имам сантименти към тези райони...без коментар...Гошо си купи в Яворов, а аз ще му натрия носа и ще купя на докторски паметник (Гошо е различен човек - роднина, колега, бивш съсед, бивш шеф)...без коментар...Искам да купя в Борово, защото майка ми живее на близо и да може да идва да помага с децата...Искам да си купя в Бъкстон за да съм далеч от нашите които живеят в Надежда...Искам да купя еди къде за да ми е по-близо до работата и да си ходя пеш...Искам да купя там, защото искам да запиша децата на еди кое ис училище...

За тези се сетих, но бисери има какви ли не. Хора с бюджет 25000 евро ходят на огледи в Оборище и Докторски паметник за да се пазаряли...абе нагледал съм се...Други не са ходили до банката още ама вече ходят по огледи, защото знаели, че няма да имат проблеми с получаването на кредит, а реално нямат един лев за самоучастие и дори поглеждат леко обидено в стил "Ама това си е наша работа"...
Oт тия бисери единствено разумно ми се вижда искам да купя .......защото майка ми живее наблизо и ще помага за децата.Другото е смях.Би ли споделил твоето мнение за кварталите Илинден Света Троица Западен парк Зона Б 5 18 19 и Разсадника.

Смях, плач, позор и непознаване на града, но няма как нямам ресурсите да ги превъзпитавам особено когато не искат да слушат. Света троица е ок, а Западен парк може да стане нещо страхотно ако не беше близостта до ромите, които нахлуват активно по булевард Александър Стамболийски. Тоест ако ги преместят някой ден от щата Факултета би било страхотно, но вероятно това никога няма да се случи. По същия ромски наплив страдат трагичните части на Красна поляна и дори Разсадника. Илинден е като град от първата световна война, а Зоните ми харесват като локация, но не ми харесва, че преобладават прекалено много ЕПК-та. Този тип строителство ми харесва, но там са прекалено много и си закриват взаимно слънцето.
Че те мангалите са из целия град.Мен не ме притесняват.Ходят ровят по кофите някои са по пазарите.Не страдам от мания за елит.Не харесвам Лозенец Иван Вазов Стрелбище Лагера Борово и Бели брези.Тесни улици пълно с таратайки лош транспорт.А метрото наистина е голямо удобство.

Виж сега и аз имам някои виждания особено за Борово, но Лагера специално е доста зелен район с малко ново строителство, но да транспорта му е зле - само по бул. Цар Борис III
Имам роднини в Лагера и често ходя.Преди два месеца останах да преспя у тях щото пих и нямаше как да се прибера с колата.На другата сутрин изпаднах в потрес.Единствения изход към центъра е през една тясна уличка Софийски герой.Та по едни тесни улички между блоковете едвам се добрах до нея и после ужас един час не мога да изляза от квартала.Повечето сгради са стари сиви и грозни има и високи епеката които са изключително грозни.Напоследък там се случват лоши неща а полицията отговаря за съжаление и този квартал стана лош.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 08:27:49
avatar
Ти така го описваш Лагера все едно всички други квартали са рай :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 13:29:16
Quote
Продавач
Ти така го описваш Лагера все едно всички други квартали са рай :]
Oписах каквото видях и почувствах.Не твърдя че в София има райски квартал.Според мен София е еднаква навсякъде и за мое съжаление мизерна.Не ми е ясно коя болна глава измисли че южните райони са някакъв елит.Това са социалистически митове и легенди.А булевард Гоце Делчев си е мизерен и грозен.Наложи ми се да пътувам из страната и мога да кажа че и Русе Търново Варна Бургас Пловдив Плевен Ловеч Габрово са много по чисти и приятни градове.Няма такава мизерия и цигания както в София. Но който си мисли че Лозенец и другите да не ги изброявам са елит нека си вярва.Ако това го прави щастлив
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 13:44:32
Quote
aircraftcarrier

Имам роднини в Лагера и често ходя.Преди два месеца останах да преспя у тях щото пих и нямаше как да се прибера с колата.На другата сутрин изпаднах в потрес.Единствения изход към центъра е през една тясна уличка Софийски герой.Та по едни тесни улички между блоковете едвам се добрах до нея и после ужас един час не мога да изляза от квартала.Повечето сгради са стари сиви и грозни има и високи епеката които са изключително грозни.Напоследък там се случват лоши неща а полицията отговаря за съжаление и този квартал стана лош.

Мдамммммм - "Спомените на махмурлията" - какво достоверно свидетелство за истината....
:]
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 15:16:56
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier

Имам роднини в Лагера и често ходя.Преди два месеца останах да преспя у тях щото пих и нямаше как да се прибера с колата.На другата сутрин изпаднах в потрес.Единствения изход към центъра е през една тясна уличка Софийски герой.Та по едни тесни улички между блоковете едвам се добрах до нея и после ужас един час не мога да изляза от квартала.Повечето сгради са стари сиви и грозни има и високи епеката които са изключително грозни.Напоследък там се случват лоши неща а полицията отговаря за съжаление и този квартал стана лош.

Мдамммммм - "Спомените на махмурлията" - какво достоверно свидетелство за истината....
:]
Teб не мога да те разбера.Всеки път когато някой напише нещо което не харесваш и започват квалификациите по негов адрес.За съжаление агресивната ти простотия отврати много хора от този форум.Ако не си съгласен изложи аргументи а не раздавай квалификации за хора които не познаваш.Ако признаването на Лозенец Борово Иван Вазов и Бели брези за елитни квартали те прави щастлив няма никакви проблеми.Но не се опитвай чрез агресивна простотия да си налагаш мнението.Аз така виждам нещата така съм ги описал.И няма нито дума за теб там.Предполагам че в Лагера не си ходил и не си наясно.Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 17:31:03
Quote
aircraftcarrier
Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.

Умнико, само дълбоко дезориентиран човек може да се опита да стигне от Лагера до Александровска през Красно село или Мъглен / Софийски герой . Нормалните хора се изнизват към бул Гешов по Евстати Пелагонийски или Драгшан и нямат никакъв особен проблем. Затова са и нормални!
:]
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 18:18:44
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.

Умнико, само дълбоко дезориентиран човек може да се опита да стигне от Лагера до Александровска през Красно село или Мъглен / Софийски герой . Нормалните хора се изнизват към бул Гешов по Евстати Пелагонийски или Драгшан и нямат никакъв особен проблем. Затова са и нормални!
:]
Незнам що толкова много държиш всички да научат че си агресивен простак.Като не си ходил някъде спри глупостите.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 18:28:48
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.

Умнико, само дълбоко дезориентиран човек може да се опита да стигне от Лагера до Александровска през Красно село или Мъглен / Софийски герой . Нормалните хора се изнизват към бул Гешов по Евстати Пелагонийски или Драгшан и нямат никакъв особен проблем. Затова са и нормални!
:]
Незнам що толкова много държиш всички да научат че си агресивен простак.Като не си ходил някъде спри глупостите.
Стига сте се карали!
Лагера наистина има малко завъртяни улички, но пък има излаз до три основни улици каквито са булевардите Гешов, Цар Борис ІІІ и ул. Житница./За последно съм ходил за да купя матраци "Латекс"./ Това го прави добре комуникативен. Като строителство има ЕПК и стари тухлени кооперации. Не е лош квартал, макар Хиподрума да го води в няколко показатели.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-30 18:29 от САХИБ 31.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 18:44:27
Quote
aircraftcarrier
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.

Умнико, само дълбоко дезориентиран човек може да се опита да стигне от Лагера до Александровска през Красно село или Мъглен / Софийски герой . Нормалните хора се изнизват към бул Гешов по Евстати Пелагонийски или Драгшан и нямат никакъв особен проблем. Затова са и нормални!
:]
Незнам що толкова много държиш всички да научат че си агресивен простак.Като не си ходил някъде спри глупостите.

Кое от горния маршрут е "глупост", би ли посочил, неагресивни умнико?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
30-01-2013 - 21:16:11
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Като не ми вярваш пробвай сутрин да отидеш от новия комплекс Лагера примерно до Александровска болница с кола.От Лагера може да се излиза покрай Балкантон и от Красно село към Житница и от Софийски герой.Ако са ти известни други улици напиши ги.

Умнико, само дълбоко дезориентиран човек може да се опита да стигне от Лагера до Александровска през Красно село или Мъглен / Софийски герой . Нормалните хора се изнизват към бул Гешов по Евстати Пелагонийски или Драгшан и нямат никакъв особен проблем. Затова са и нормални!
:]
Незнам що толкова много държиш всички да научат че си агресивен простак.Като не си ходил някъде спри глупостите.

Кое от горния маршрут е "глупост", би ли посочил, неагресивни умнико?
С теб мога да разговарям когато си оправиш възпитанието.Дотогава няма какво да си кажем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход