Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.

Публикувано от 149лв.\м2 
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
05-10-2012 - 12:09:25
Quote
spgufi
Ама аз това го знам, какво значи да сляза на земята обаче ?
Да оценяваш по-реалистично бъдещето. А то не е розово не само за имотния пазар!
Не коментирам никакво бъдеще, не знам чий послания за бъдещето си чел, ама не са мои. В този антиброкерски форум, аз като единствен представител на тази гилдия водя често безмислени спорове с лаици но не правя прогнози и коментирам само това, което се случва днес на пазара на имотите, защото единствен от всички тук го знам, това ми е работата.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
08-10-2012 - 11:48:31
Quote
spgufi
Не коментирам никакво бъдеще, не знам чий послания за бъдещето си чел, ама не са мои. В този антиброкерски форум, аз като единствен представител на тази гилдия водя често безмислени спорове с лаици но не правя прогнози и коментирам само това, което се случва днес на пазара на имотите, защото единствен от всички тук го знам, това ми е работата.

*bow**bow**bow*


:}:}:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-08 11:51 от Krokodil.
Благодаря за заслужените аплаузи ! Надявам се това, което сте оцветил и да сте го запомнил, г-н кроки .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-08 11:53 от spgufi.
дичка, единственото което знаеш е кога идват санитарите да те вържат за да кротуваш по време на визитацията на докторите дето те изучават.
Цената трябва да е адекватна на пазарното търсене. А в момента тя не е.
По-добре 10 сделки за месеца на 500 евро отколкото 1 на 1 000 евро.
Ама "умните" брокерчета ей таквиз усти са отворили - за 2.5% без ДДС...



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-10-11 14:20 от Kilmister.
Ама "умните" брокерчета ей таквиз усти са отворили - за 2.5% без ДДС...
---------------------
Аман от недорасляци, дето непрекъснато се стремят да покажат колко ние брокерите сме тъпи и колко те са умнички ! Няма ли да спрете да ревете на чужди гробища и да спрете да ни поучавате от висотата на незнанието и злобата си ?!
Quote
TZARS
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
valsodar
И защо пък точно ПСЕВДО продавачи?
Аз примерно гледам обяви за малки магазини в идеалния център на София. Има един бивш гараж в пряка на "Прага", който упорито се продава директно от собственик от около 3 години.!:....

Има и по-тежки случаи.
Апартамент в Гръцката махала (Варна) се продава от 2006 год.
Уверен съм че ще се продава още много години напред.
Тухлен ет.1 жилищен, продавач е една атрактивна бабка.
За справка: 052-63310*
Ето един хубав пример в който като прескочиш брокера , лошо ти се пише. Ама мен точно такива бабки-продавачки ме кефят, за чий к*р ще продават на някакви безимотни гащници - сривлогари, които ще им определят цените? По-добре години да си стои, ни храна , ни вода иска:] Ако всички продавачи бяха като тези бабки, мизерниците отдавна да са глътнали студена водица.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
23-12-2012 - 22:37:19
Сахиба пак е прекалил с Пещерската мастика и Чилийското "вино"
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
02-10-2014 - 23:49:46
avatar
тИ СИ ТОТАЛНО НЕРЕДОВЕН

тел за контакт : 0879 209 406 Трайкова
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход