Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.

Публикувано от 149лв.\м2 
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
28-09-2012 - 19:15:11
Дичка занчи всички пупувачи са идиоти и брокерите страдат от отва така ли. така излиза според теб. а за брокер освен че не сизискава юридическо образование не се исзсква дори никакво за съжаление. време е да се прокара закон за това
весо, никога не съм казвал, че съм осиновявал когото и да било, от 11 години гледам като свое едно момче, което вече е на 21, а затова, че се гавриш с едно болно, обречено да живее твърде кратко дете, не съм аз този, който ще те съди и наказва. Нещастно копеленце, ти затова нямаш нито жена, нито деца, той Господ си знае работата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-29 13:02 от el.t.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
29-09-2012 - 14:32:34
Quote
spgufi
Проблема на брокерите е че не разясняват това на никой клиент,
--------------
Проблема на брокерите е, че работейки с хора, се сблъскват с всякакви идиоти, освен с нормални хора. Ти не си от вторите.

ето Дичка къде си казал че само идиоти и нема нормални
"работейки с хора, се сблъскват с всякакви идиоти,освен с нормални хора. "- това казвам аз и трябва да си абсолютен тъпак да не разбереш, че се срещаме и с нормални хора.
----------------
"занчи всички пупувачи са идиоти" - това си разбрал ти. Къде прочете "всички", къде прочете "Пупувачи" ?Един от двама ни не е наред, не съм аз, познай кой е ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-29 14:44 от spgufi.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
01-10-2012 - 14:57:52
Quote
spgufi
Krokodil , Вие сам отново показахте, че представа нямате, иначе нямаше да задавате тъпи въпроси - "кажете какъв % от брокерите са с Юридическо образование .... и Вие самия имате ли ... ?" и понеже ще Ви е трудно да схванете защо този въпрос е тъп, ще Ви обясня :
- на такъв въпрос може да отговори само човек, който притежава всички данни за всички брокери
- ако имахте представа от това що е то посредник, щяхте да знаете, че не е необходимо да има юридическо образование
Когато казвам на някого тук "комплексар", имам пред вид ето такива изхвърляници - "много ... ама страшно далече от необходимите познания за да могат да защитат интереса както на мен така и на контрагентите, с които правя договори и сделки", за разлика от Вас, нали ?
А с това - "Като сте толкова грамотен я ми отговорете, когато се купува имот придобит чрез съдия изпълнител ... кои тежести съдия изпълнителя не е длъжен да свали от имота и как се заличават те", ми помогнахте особено много да започна денят си с усмивка" , ей така, пия си кафето и се кефя . Кой сте Вие , г-н алигатор, та да ми проверявате знанията. Апропо, когато казвам на някого тук "комплексар", имам пред вид и такива изхвърляници. Виждам, че по - надолу и нрадев е по-вещ и по - знаещ от брокери и юристи накуп, когато казвам на някого тук "комплексар", имам пред вид и такива изхвърляници като неговите.


Да Ви изпитвам .. недай си боже :] Само нагледно Ви показах, колко малко знаете за материята, в която се впускате да защитавате интереси.
Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование, просто хората които го нямат, няма как да защитават правния интерес на страните по една сделка *pardon*

Но като Ви гледам, как пишете пост след пост сам на себе си ... единственото, което ще Ви помоля да ми пратите на ЛС името на ангенцията в която работите или сте й собственик ... да знам, да не би случайно да се опитам да Ви ползвам услугите *pardon*

Р.Р. Защото сте много, ама страшно далече от от необходимите познания за да ми защитите интереса, по която и да е произволно избрана сделка winking smiley
Krokodil, скоро ходили ли сте на лекар ? Не ? Идете, привиждат Ви се някакви постове от мен към мен, привиждат Ви се познания в търговията с НИ, привижда Ви се възможност Вие /ужас!/ да давате оценки кой и колко знае, въобще работата си е за лекар.
Г-н кроки, само защото съм добър и услужлив , ще Ви направя една услуга , след това - "Само нагледно Ви показах, колко малко знаете за материята, в която се впускате да защитавате интереси.
Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование, просто хората които го нямат, няма как да защитават правния интерес на страните по една сделка " ,
не ми оставяте никакъв шанс, трябва да Ви помогна. Ето правя го - никога , никъде и на никого не казвайте, че разбирате нещо от търговия с недвижими имоти, нека само ние тук да Ви се смеем, защото ако знаехте нещо макар и мъничко, то сигурно щяхте да знаете що е то посредник и призван ли е той да защитава правния интерес на каквато и да било сделка. Г-н кроки, мога и Ви прощавам невежеството, неуспешният Ви опит за ирония не мога да простя , нямате ниво да се опитвате пред мен да блестите . Г-н кроки, поправете ме , ако греша, това Вие ли го написахте- "кажете какъв % от брокерите са с Юридическо образование .... и Вие самия имате ли ..." ? А това - "Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование" ? Г-н кроки, последен въпрос - смятате ли, че брокерите трябва да имат юридическо образование и какво всъщност образование трябва да имат ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-01 19:56 от spgufi.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
03-10-2012 - 08:57:38
Quote
spgufi
Г-н кроки, само защото съм добър и услужлив , ще Ви направя една услуга , след това - "Само нагледно Ви показах, колко малко знаете за материята, в която се впускате да защитавате интереси.
Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование, просто хората които го нямат, няма как да защитават правния интерес на страните по една сделка " ,
не ми оставяте никакъв шанс, трябва да Ви помогна. Ето правя го - никога , никъде и на никого не казвайте, че разбирате нещо от търговия с недвижими имоти, нека само ние тук да Ви се смеем, защото ако знаехте нещо макар и мъничко, то сигурно щяхте да знаете що е то посредник и призван ли е той да защитава правния интерес на каквато и да било сделка. Г-н кроки, мога и Ви прощавам невежеството, неуспешният Ви опит за ирония не мога да простя , нямате ниво да се опитвате пред мен да блестите . Г-н кроки, поправете ме , ако греша, това Вие ли го написахте- "кажете какъв % от брокерите са с Юридическо образование .... и Вие самия имате ли ..." ? А това - "Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование" ? Г-н кроки, последен въпрос - смятате ли, че брокерите трябва да имат юридическо образование и какво всъщност образование трябва да имат ?

Радвам се, че след страшно много мъки .. най-после осъзнахте, че брокера не може и няма капацитет да защитава чийто и да е интерес и да ГАРАНТИРА, каквото и да е по една сделка *pardon* Защото за това са необходими ЗНАНИЯ, които той просто не притежава winking smiley


Личните Ви нападки не могат да ме впечатлят ... когато някой няма аргументи ... му остава само това ... особено във БГ форумите *write*

Р.Р. Ще Ви дам един жокер ... коже пък и там да Ви просветне ... БРОКЕРИТЕ НЕ ТЪРГУВАТ С ИМОТИ ... тяхната стока е ИНФОРМАЦИЯТА ... *pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-03 10:39 от Krokodil.
Г-н кроки, няма как да се засегна или впечатля от никакви Ваши оценки по повод уменията и знанията на брокерите , защото не сте в позиция да ги правите, но явно това е твърде сложно за разбиране от Вас. Защо така смятате за лични нападки фактите, които доказват, че нямате представа от това що е то брокер ? Брокера, г-н кроки , помага на продавачите да продадат имотът си на възможно най - добра цена и на купувачите да купят имота, който търсят, той не е ничий представител, не знам какви книги и дали въобще сте чели, но явно по този въпрос знанията Ви са повече от минимални. Брокера няма как да ГАРАНТИРА, той не е страна нито в предварителния , нито в нотариалния договор, или и това не знаете ? Явно мисълта, че знаете достатъчно за търговията с недвижими имоти Ви е обсебила, добре, от друга страна мисълта, че аз не знам и Вие сте призван да ме осветлите - пак добре, ама не ми отговаряте - трябва ли брокерите да имат юридическо образование и въобще какво образование трябва да имат ? И още веднъж - кой написа тези две неща :

- "Никога не съм твърдял, че брокерите трябва да са с Юридическо образование, просто хората които го нямат, няма как да защитават правния интерес на страните по една сделка " ,
- "кажете какъв % от брокерите са с Юридическо образование .... и Вие самия имате ли ...",
Вие ли ? Вместо да твърдите, че не посочвам факти, което е поредното Ви абсурдно твърдение, отговорете ми.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
03-10-2012 - 18:38:52
avatar
Quote
spgufi
.............че нямате представа от това що е то брокер ?
Брокера .... помага на продавачите да продадат имотът си на възможно най - добра цена и на купувачите да купят имота, който търсят, той не е ничий представител, не знам какви книги и дали въобще сте чели, но явно по този въпрос знанията Ви са повече от минимални. Брокера няма как да ГАРАНТИРА, той не е страна нито в предварителния , нито в нотариалния договор, или и това не знаете ? .....

АБСОЛЮТНО ВЯРНО ! ! !

Не знам защо има такова злобно отношение към брокерите.
Това че има мърша в стадото, така е, но къде няма.
Неприятното е че брокерите с няколко клика се осветляват, докато голяма част от участниците във форума са инкогнито. Едни са на сцената, други в залата на тъмно.
Ако всички сме на светло, ще се види кой е коректен в бизнеса си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход