Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.

Публикувано от 149лв.\м2 
Поздравления рибок, сигурен бях, че тази поредна изключително безвкусна простотия ще ти хареса, нали сте си лика прилика. В огромната си част това послания съдържа безброй доказателства за това колко съм прав да казвам, че тук е пълно с неудачници, които мразят имащите и успелите и които са тук за да се опитват да си избиват комплексите . Пример :
-"Продавачите са отделна тема.В голямата си част са умствено увредени.Истински късмет е да попаднете на нормални хора."
- "Защитете си добре интереса още в предварителния договор за да може после да осъдите продавача да ви върне капарото в троен размер"
Има още бисери, които също могат да се ползват за доказателства този път за това, че автора никога не е купувал имот. От години следя този форум, от години тук се поддържа една група озлобени неудачници, които са винаги на страната на нещастния купувач и винаги са мразили и мразят изедниците продавачи и брокери. Неуважаеми риби, счетоводители и други нещастни , дребни хорица, двете страни в сделките с имоти на се врагове, както се опитва да ги изкара изключително неуважаемият весо тъпото, напротив, те гледат в една посока и са абсолютно равнопоставени и в исканията си и в договорите, които подписват, другото е бля бля.
Още веднъж браво на aircrafter.
-----------------------------

Така,така , поздрави се сам, отива ти. Ех тия санитари, тия санитари !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-27 20:46 от spgufi.
Направо ми се насълзиха очите от умиление. smiling smiley

Въпросът е, осъзнава ли дичкотъпото пльоки разликата между изедници и обикновени търчи-лъжи-пльокита-измамници и тъпи мошеници-продавачи?

Изедниците тъпо пльоки мое да са изедници, но там лъжи и измами няма.
И не се слагай при постигналите нещо в живота, за тебе това време никога няма да дойде.
весо, излагаш се, защо не се поздравиш с някой от другите ти прекрасни превъплъщения , ами губиш времe да се занимаваш с мен, давай, ти си написал нещо гениално, щом цацата го хареса....та чак изпадна в небивал възторг. Смях.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-09-27 21:06 от spgufi.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 21:54:17
Quote
palamud
Quote
aircraftcarrier
Koйто е купувал имот в София знае за какъв ужас става дума.Законите са така направени че си е таковало мамата.Рисковете при покупка от фирма са че може да я обявят във фалит със задна дата.Когато купувате имот придобит чрез дарение има запазена част за наследниците.Може би най добре е да се купи имот придобит чрез покупкопродажба от друг човек.А най тъпото е да давате пари на посредници преди сделката.Тъпо е и да давате капаро на продавача.Ползвайте сметка на нотариус не е толкова скъпо.Капарото се плаща по тази сметка при предварителния договор останалата сума в деня на сделката след като нотариалния акт и другите документи се подпишат.Нотариуса превежда парите на купувача чак след като имота се впише на ваше име в Агенцията по вписванията.Тогава плащате и на брокера.Продавачите са отделна тема.В голямата си част са умствено увредени.Истински късмет е да попаднете на нормални хора.Защитете си добре интереса още в предварителния договор за да може после да осъдите продавача да ви върне капарото в троен размер.От личен опит ви го казвам.Трудно е да се намери апартамент който да ви хареса в районите които търсите после е трудно да се договорите с продавача.И той преди сделката вземе че се откаже.Тогава от нотариуса си вземате документ че не се е явил на сделката и го съдите.ЧСИ ще му разкажат играта ще му наложат запор на сметките и жилището а вие си прибирате капарото от нотариуса.С брокери и продавачи които не се съгласяват на тези условия не се захващайте щото после почват едни големи проблеми.Не само че няма да има сделка ами и никой няма да ви върне парите.Дори и да спечелите делото пак ще има ядове.В деня на сделката задължително проверявайте имота за тежести личната карта на продавача и неговото семейно положение.Има ли братя и сестри.Това го искайте от нотариуса те са свързани с масивите на МВР и ЕСГРАОН.Не се скъпете за адвокат той най добре ще ви предпази от евентуални загуби.Не вярвайте на сладки приказки на брокери и продавачи.Изисквайте всички необходими документи.И не подписвайте нищо в брокерския офис.Не подписвайте нищо ако не разбирате какво подписвате.И подписите винаги след като прочетете документите.Не правете грешката да прочетете проекта на документ и после като ви го донесат да подписвате без да четете.

Най-смисленния коментар, кото съм чел от години!
Поздравления и си струваше да чета този форум и купищата ругатни, за да прочета покрай тях и това!
Черпя каквото питие кажеш и когато кажеш!
За да стигна дотук ми струваше две години обикаляне и нерви.В началото не вярвах че това е като на война.Ще се радвам ако спестя на някого толкова неприятности.Благодаря за черпенето.Желая ти успех.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 22:54:42
Quote
spgufi
Посредниците по сделките дори и да имат желание ... нямат необходимия капацитет и познания по право за да Ви защитят пълноценно интереса, Да не говорим че тяхната основна цел е да стане някак си сделката и да си вземат комисионната а не да защитят парите Ви независимо дали ще ги давате или ще ги получавате
-------------
Ето за такива глупости става въпрос. Това са неща, написан от човек, който твърди - "просто съм направил достатъчно сделки с имоти ", а явно представа няма.


Напротив ... имам си представа и то доста добра smiling smiley

Интересно ми е, след като сте толкова обиден да ми кажете какъв % от брокерите са с Юридическо образование .... и Вие самия имате ли ... ?

Разликата между мен и Вашата "обидена" позиция е, че аз рискувам своите пари при инвестиции в имоти и съм ползвал посредничеството на поне 20 агенции през годините по няколко пъти .... и определено в тях брокерите са много ... ама страшно далече от необходимите познания за да могат да защитат интереса както на мен така и на контрагентите, с които правя договори и сделки *stop*

В същност Вие нямате нито един аргумент ... а просто сте безрайно обиден .... и само повтаряте глупости .. глупости .... :]

Като сте толкова грамотен я ми отговорете, когато се купува имот придобит чрез съдия изпълнител ... кои тежести съдия изпълнителя не е длъжен да свали от имота и как се заличават те smoking smiley
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 23:24:52
Krokodil Кво юридическо образование бе. Те половината немат и средно а другата половина имат защото до 1989 година беше задължително. те ако са юристи щеха да работат адвокати или съдии а не да гладуват с по 1 сделка на година
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 23:29:22
aircraftcarrier моите поздрави-имаш от мен един портокал сорт валенсия когато и където пожелаеш *drink2*
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 23:37:21
aircrafter поздравления и от мен. имаш еднин Glenfidich от мен в която кръчма искаш
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 23:40:17
Quote
nradev
Krokodil Кво юридическо образование бе. Те половината немат и средно а другата половина имат защото до 1989 година беше задължително. те ако са юристи щеха да работат адвокати или съдии а не да гладуват с по 1 сделка на година

Ами пъне се, човека че брокерите могат да защитят интерес на продавача или купувача ... интересно ми е как е стигнал до този извод ... *huh*

Аз (за съжаление) познавам какъв е състава на брокерите ... и съм наясно и ценза им и с познанията им winking smiley

Р.Р. Колкото и да е странно за някои хора, не е работа на брокера да гарантира сделката ... по принцип е задължение на агенцията да има на разположение Юрист, който да проверява документите на имотите за продажба за да е на ясно брокера, дали въобще този имоти подлежат на продажба и дали ги продават собствениците им или хора, които си мислят, че са собственици . И какви са ограниченията при продажба на имота, с които потенциален клиент ще трябва да се съобразява (запори, възбрани, учередени права, неточности в документи, претенции на трети лица, грешки при вписвания и т.н.) и на тази база броя учатстници, с които ще трябва да се проведе сделката smiling smiley


Но защитата на интереса е работа на самия Продавач или Купувач ... *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход