Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

активи/пасиви

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 17:42:54
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
nradev
Е що да съм лъжец не разбрах
Щото лъжеше, че си влогар и финансист. Е, виде се колко си влогар и колко си финансист.*yes* Пък и на един финансист да му дойде на акъл да инвестира единствено във влог, нещо май не е чувал за доста финансови инструменти. Колкото и Явчо разбира от опции.

Важното е, че разбирам поне толкова, че да не бъркам определнията на put и call, за разлика от теб, Сахибе.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 19:21:18
А аз съм милионер, защото се причислявам към тези

4,3млн богаташи и бъдещи купувачи на НИ.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 20:50:15
сахибе освен влог имам акции ама не като тебе в договорни фондове
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 21:31:38
avatar
Quote
nradev
сахибе освен влог имам акции ама не като тебе в договорни фондове
Досега нищо не си доказал от голите ти твърдения! Някакви измислени от теб лихви, пък после капитализации, със сина ми със бабата със зълвата и др. глупости. Сега и акционер се бараш. Ами покажи си портфейла в снимки бре отворко.
Мене днес щерка ми ме пита що има 4 детски стаи? Стана ми смешно БАСИ:} Едната в единия и апартамент е в резеда, бледожълто и пепел от рози, сега и правя в къщата изцяло розова, а на вилата нейната стая ще е в бяло като на щерката на Николета Лозанова. Тази в апартамента където живеем стана около 3 пъти по-хубава от тази на Николета, но това си е мое субективно мнение. Четвъртата мисля да я направя енергийно ефективна, само с екоматериали, но и активна-да произвежда енергия и други неща.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-04-11 21:36 от панелообитателя САХИБ.
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 22:07:40
е щом се сравняваш с никоета зачи си баровец. ам земи да смениш мастиката с нещо по марково
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 22:16:51
avatar
Quote
nradev
е щом се сравняваш с никоета зачи си баровец. ам земи да смениш мастиката с нещо по марково
Виж сега колко си плосък "финансист-влогар", щом съм се бил сравнявал с Николета, значи съм баровец! Това все едно аз да ти кажа, че щом лъжеш, значи и крадешeye popping smiley Лъжата поне не е наказуема и ти прекрасно го знаеш. Това, че си сравнявам една от детските стаи с тази на Лозанова, не значи, че не мога да я направя с много по-малко средства и да изглежда по-добре. Креватчето европейски стандарт 90/200 заедно с матрака и всички постелки и излезе едва 700лв. Николета се съмнявам да е дала под 2К.
А относно пещерската мастика, съм сигурен, че е по-добра от половината гръцки узо-та. Пил съм и италианска мастика-"самбука", пил съм и френска - "Рикар". Пещерската с нищо не отстъпва. Това за марковите питиета е една евтина парвенющина от такива дето писателя е казал: "Пази Боже сляпо да прогледа!"
Re: активи/пасиви
11-04-2012 - 23:42:10
Рикар си виждал на рафта в магазина ама не си пил май
Re: активи/пасиви
12-04-2012 - 00:07:11
[off-topic]

И споменатата от теб Самбука (по точно Рамацоти Самбуката), е произведена от Перно Рикар (Италия), но това не и пречи да е отвратителна смрадлива гад.
Виж узото (по моя вкус) е доста по-добро.

Но всичко в крайна сметка е въпрос на лични предпочитания.
Re: активи/пасиви
12-04-2012 - 00:09:55
Quote
buyer
[off-topic]

И споменатата от теб Самбука (по точно Рамацоти Самбуката), е произведена от Перно Рикар (Италия), но това не и пречи да е отвратителна смрадлива гад.
Виж узото (по моя вкус) е доста по-добро.

Но всичко в крайна сметка е въпрос на лични предпочитания.


И на пари
Re: активи/пасиви
12-04-2012 - 00:14:35
avatar
Quote
nradev
Рикар си виждал на рафта в магазина ама не си пил май
Абе ти прост ли си верно? Изпил съм бидони с Рикар. Ябълково сокче на цвят, което става портокалово като се развали. Смешник.
А Байера - втория ти ник е виждал Самбука през крив макарон. 70%-овата самбука се употребява с десерти за които смешния купувач не е и чувал.
Тя се и сервира и пие по доста екзотичен начин, който очаквам капацитета с двата ника /единия помощен/ да ми обясни. Само тогава ще разбера дали не е див селтик от горно нанадолнище.*yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход