Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!
04-04-2012 - 14:49:45
Quote
149лв./м2
Фантасмагираш нещо, ама нейсе
===========================

Тъй ли? Па да те зема с мене на оглед, ще те представя като банков служител търсещ да купи от ЧСИ. Кво ше каеш? Бива ли, аз след това те оставям насаме с "пазителя" на имота...

Няма да стане, щото аз по боклуци работа нямам да обикалям. В Люлин не съм стъпвал от 1996г.
Пък и то е ясно, че щом се е издокарал до ЧСИ, пазителят трябва да е пълен олигофрен.
Re: Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!
05-04-2012 - 01:51:08
според мен е глупаво да се говори за пазар на имоти в българия.въпроса Е КАКВА ЩЕ Е СЪДБАТА НА БЪЛГАРИЯ? разпределение на територията между съседите? или зона в която ще има анклави на етнически принцип или федеративен принцип.според мен отново в Европа сте се повдигне источня въпрос.въпроса е какъв е отговора?
Re: Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!
05-04-2012 - 09:03:19
Портокалче, наздраве със закъснение. Айде изтрезнявай, и както казва др.Иванов, марш на работа. Цените на имотите няма да падат вече и без повечко работа няма да мине.
Re: Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!
05-04-2012 - 10:15:14
... и идиотко рече:
------------------------

Цените на имотите няма да падат вече...


КРАЙ на кризата, последното дъно вече е опряно оттук нататък язе окам: РРРРРРРРРРРЪСТ!!!
Re: Днес в Испания, а утре в БГ. Честито!
05-04-2012 - 12:23:20
Quote
Imotko
Портокалче, наздраве със закъснение. Айде изтрезнявай, и както казва др.Иванов, марш на работа. Цените на имотите няма да падат вече и без повечко работа няма да мине.
Imotko да не си започнал в Комиците
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход