Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2023 година!

Публикувано от Продавач 
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
20-01-2014 - 21:36:13
Quote
paio
Quote
ivorad
Quote
paio
Професионалисти в какво?

Психиатри. На теб ти трябва психиатър.
Успех в намирането!
smiling smiley
Нещо си нервен.....

Няма начин да не ти изглеждам нервен, всеизвестна истина е, че психарите считат здравите хора за болни!
:]
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
20-01-2014 - 21:52:44
Нелюбезни дарксайд, понеже благодарение на теб ,нрадев и оня лудия ,всяка тема тук освен,че се превръща основно в тема за оплюване на брокерите и отричане на очеизвадни факти и в крайна сметка не произлиза нищо добро, ще се опитам да те върна в реалността, а тя е, че тук е форум за имоти, затова колкото и идиотски да ти се струва въпросът ми, отговори ми като на идиот - откъде знаеш каква е реалността на пазара за имоти и ако позволиш ще го допълня - защо смяташ,че аз не я знам, а ти я знаеш ?
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 00:22:29
Quote
ivorad
Няма начин да не ти изглеждам нервен, всеизвестна истина е, че психарите считат здравите хора за болни!
:]

Така ли било? :} Затова ли така упорито ми препоръчваш да пия хапчета? Ахааа сега разбирам каква е работата. :} Освен, сексуалните отклонения, се оказва, че имаш и психически такива.
Отсега натам вече и за малките деца е ясно, че щом досега си ме наричал, хахо, лудчо, шизо и темподобни, то всъщност е пределно ясно кой всъщност е шизото, лудчото и хахото. :} браво за откровенията ивчо, дано по-чето те спохождат такива просветления. Надявам се след време и китките ти да се втвърдят.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2014-01-21 01:47 от Александър Свиленов Василев.
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 02:04:13
Quote
брокер съм си
затова колкото и идиотски да ти се струва въпросът ми, отговори ми като на идиот

Дарки, приятелю, падна ли му в лапите сега? :] Първо, че ако му паднеш на нивото, после трудно ще се забележи разликата и второ, че на неговото ниво той ще те бие с опит. Тъй, че внимавай тоз брокер да не те свали съвссем на неговото ниво, каткто се опитва да те кани да слезеш.
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 07:33:50
Ето до какви безумия води самотата в спалнята !
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 08:32:45
Quote
брокер съм си
Ето до какви безумия води самотата в спалнята !

:] саше, не вярвам идиотията ти да идва от самотата в спалнята, както се опитваш да ни убедиш :] от липсата на сделки по-скоро ще да е :]
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 22:08:25
Quote
Александър Свиленов Василев

Отсега натам вече и за малките деца е ясно, че щом досега си ме наричал, хахо, лудчо, шизо и темподобни, то всъщност е пределно ясно кой всъщност е шизото, лудчото и хахото. :}

Това как те наричам аз не е важно. Важното е как се дигностицират от специалисти определени твои доказани прояви:
1. Писането под десетки различни никове.
2. Халюцинативните ти твърдения за теб самия и окръжаващия те свят.
3. Склонността към разговори със себе си като с различен човек и пр...
Върху тези симптоми диагнозата може да е само една, познай коя!
:]
Анонимен потребител
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 22:38:39
1. за никовете не отричам, по простата причина, че модераторите непрекъснато ми триеха никовете и така ме принуждаваха да си регистрирам нови
2. ще ми е интересно да знам какво точно според тебе са халюцинативните ми твърдения и обкръжаващия ме свят /това предполага, че знаеш действителния ми обкръжаващ свят и начин на живот/
3. доказателства? /това, че ти и сашо приемате всеки съфорумец поддръжник на спада в цените за моя милост не е доказателство/ по-скоро е някаква фобия

Сега нека разгледаме твоята мекокитчеста особа. Ето какво предлагам, не те карам да отречеш или да потвърдиш, че си мека китка, а само да кажеш, че гейовете са болни и гадни създания. Ако го направиш, ще престана завинаги да те наричам мека китка. На второ място ще бъде интересно да кажеш кой набор си, щото имам чувството, че се занимавам с дете, а не е хубаво дете да бъде посмешище на форума. И накрая би ли ни осветлил, каква е връзката между ivorad и имотите, уж казваше, че не си брокер, но не си и практикуващ юрист, да не би и ти да си "рентиер" като PER0, който е наследил панелна гарсониера в Ботунец от баба си и сега я е отдал под наем и брои себе си като рентиер. Знаеш, че за да си рентиер се изисква доста повече доход от НИ отколкото 1-2 кирливи панелки нали?

Quote
ivorad
Quote
Александър Свиленов Василев

Отсега натам вече и за малките деца е ясно, че щом досега си ме наричал, хахо, лудчо, шизо и темподобни, то всъщност е пределно ясно кой всъщност е шизото, лудчото и хахото. :}

Това как те наричам аз не е важно. Важното е как се дигностицират от специалисти определени твои доказани прояви:
1. Писането под десетки различни никове.
2. Халюцинативните ти твърдения за теб самия и окръжаващия те свят.
3. Склонността към разговори със себе си като с различен човек и пр...
Върху тези симптоми диагнозата може да е само една, познай коя!
:]
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 22:55:33
Quote
Александър Свиленов Василев
1. за никовете не отричам, по простата причина, че модераторите непрекъснато ми триеха никовете и така ме принуждаваха да си регистрирам нови
:]
2. ще ми е интересно да знам какво точно според тебе са халюцинативните ми твърдения и обкръжаващия ме свят /това предполага, че знаеш действителния ми обкръжаващ свят и начин на живот/ - типична товя налудна халюицнация бе тази за "оня" холандски хотел. Разбира се, той бе халюциниран от човек с ник, с който ти нямаш нищо общо!
:]
3. доказателства?
Доказателство 1:Сега нека разгледаме твоята мекокитчеста особа.
Доказателство 2:Ето какво предлагам, не те карам да отречеш или да потвърдиш, че си мека китка, а само да кажеш, че гейовете са болни и гадни създания.

Диагноза: ХАХО, пълен ХАХО!
Мараба, хахо!
:]
Re: Малко статистика за продажбите за 2009, 2010, 2011, 2012 и 2013 година!
21-01-2014 - 23:05:05
3. Склонността към разговори със себе си като с различен човек
------------------
весо,нищо не каза за горното , що ? Или не е вярно ? Да ти покажа ли десетки твои "мнения", в които единият весо отговаря на другият весо ? И още - посочи някой друг съфорумец,който пише под един ник и си отговаря под друг ,освен теб ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-21 23:08 от брокер съм си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход