Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...

Публикувано от големо жувотно 
да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
27-01-2012 - 22:25:57
avatar
кликвайки на линка по-долу ще прочетете експертно мнение на дичо (пишещ тогава под ник Дино)

[forum.imoti.net]

и този брокер има над 1000 сделки... представяте ли си, с доволни клиенти разбира се
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
27-01-2012 - 22:53:22
Някои хора са толко зле в прогнозите, че предизвикват чувство на жал.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-27 22:54 от granit.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 00:14:04
avatar
Интересно, къде се изгубиха всичките тези ясновидци?
Може би са потънали дълбоко в нелегалност, изчакващи краят на срива, за да се появят отново във форума и да заявят гордо - Аз казах ли ви, че цените ще растат? winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 09:28:11
avatar
тука са си валсодаре, само дето са си посменили никовете. Единствена камелия не е, ама това е защото тя не знае как да го направи.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 10:39:21
Quote
големо жувотно
кликвайки на линка по-долу ще прочетете експертно мнение на дичо (пишещ тогава под ник Дино)

[forum.imoti.net]

и този брокер има над 1000 сделки... представяте ли си, с доволни клиенти разбира се
Не моа да са сдържа! Тва е УНИКАЛНО мнение! Тва ша влезе в историята, баси! Или по-скоро в учебниците по психиатрия, щото тва е неква маниакална депресия в развитие!
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 10:48:18
avatar
Quote
големо жувотно
тука са си валсодаре, само дето са си посменили никовете. Единствена камелия не е, ама това е защото тя не знае как да го направи.

Или имам повече кураж от теб, за да отговарям за това, което пиша, а не да се крия зад все нови и нови никове, че и да си общувам с тях!:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 11:21:10
Quote
darkside
Quote
големо жувотно
кликвайки на линка по-долу ще прочетете експертно мнение на дичо (пишещ тогава под ник Дино)

[forum.imoti.net]

и този брокер има над 1000 сделки... представяте ли си, с доволни клиенти разбира се
Не моа да са сдържа! Тва е УНИКАЛНО мнение! Тва ша влезе в историята, баси! Или по-скоро в учебниците по психиатрия, щото тва е неква маниакална депресия в развитие!

То и ти имаш уникални твърдения, така че кой ще се смее последен не знам. :}
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 11:59:33
avatar
Quote
големо жувотно
кликвайки на линка по-долу ще прочетете експертно мнение на дичо (пишещ тогава под ник Дино)

[forum.imoti.net]

и този брокер има над 1000 сделки... представяте ли си, с доволни клиенти разбира се

Е, това не е пост на Дичо, но за теб никога истината не е била от значение!
Тогава той пишеше под ник dicho и съвсем наскоро се беше регистрирал.:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 12:29:44
Ками, нека се кефи весо бившия счетоводител, той никога няма да разбере колко всъщност е елементарен. Нека си мисли, а и останалите, които му пригласят, че са знаещи, можещи, успели, за разлика от мен. Виж кои се накачулиха след него да плюят по мен и ще видиш, че няма нищо ново под слънцето, същите злобни , дребни душици. Като него.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 12:43:32
avatar
Quote
имотен
Ками, нека се кефи весо бившия счетоводител, той никога няма да разбере колко всъщност е елементарен. Нека си мисли, а и останалите, които му пригласят, че са знаещи, можещи, успели, за разлика от мен. Виж кои се накачулиха след него да плюят по мен и ще видиш, че няма нищо ново под слънцето, същите злобни , дребни душици. Като него.

Всъщност, той не е бил и счетоводител- нали разправяше, че правел някакви оптимизиращи работните процеси, програми, взимал по 10-15000 лева предварително, щото бил сигурен, че после клиентите няма да са недоволни.Беше по времето, когато не можеше да спи от мъка, че на предварителен договор получаваме възнаграждението си.
Спомням си и друго- колко беше горд, че намерил по- евтина с 50 лв. квартира и как у сред студовете пренесе катуна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход