Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !

Публикувано от DonCorlleone 
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 14:18:56
"Продължително" имаш предвид поне стотина години, нали?
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 14:25:42
avatar
Quote
drakkar


"Именно съзнанието създава обкръжаваща ви действителност…Представлявайки енергия, нашите мисли оказват влияние над действителността, но това се отнася само за нееднократно повтаряните образи, утвърждения, визуализации, дълбоко вкоренени възгледи, страхове и желания, трептящи и резониращи в по-обширната мрежа на същата тази действителност. "

Това е откъс от "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу. Според неговата теория ако всички даунъри в този форум съзнателно, целенасочено и упорито и продължително искаме падане на цените и мислено си представяме 10 мин сутрин и 10 мин вечер, че цените в София са средно 149 евро / м2 то силата на нашите мисли ще се материализира и наистина след време ще постигнем тези цени.
Подозирам, че книжката ще е трудна за асимилиране от Камелия, Дичо и някои други тук, но не им пречи да пробват.

Браво, драккарчо, браво!clap:
Обедини даунарите и медитирайте върху падането на цените.
Само не губи целта, че ще разконцентрираш дружината.
А, тя- целта, е НЕ средни цени от 149Е в София, а цени на жълтите павета- 149$/ кв.м.
Успех, в медитирането, драккарчо и да не забравиш онзи вълшебен звук " муууууу", пардон- "оммммммммммммм" , без който достигането на мечтата е невъзможно.:]
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 14:33:35
avatar
Quote
drakkar


"Именно съзнанието създава обкръжаваща ви действителност…Представлявайки енергия, нашите мисли оказват влияние над действителността, но това се отнася само за нееднократно повтаряните образи, утвърждения, визуализации, дълбоко вкоренени възгледи, страхове и желания, трептящи и резониращи в по-обширната мрежа на същата тази действителност. "

Това е откъс от "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу. Според неговата теория ако всички даунъри в този форум съзнателно, целенасочено и упорито и продължително искаме падане на цените и мислено си представяме 10 мин сутрин и 10 мин вечер, че цените в София са средно 149 евро / м2 то силата на нашите мисли ще се материализира и наистина след време ще постигнем тези цени.
Подозирам, че книжката ще е трудна за асимилиране от Камелия, Дичо и някои други тук, но не им пречи да пробват.

Браво, драккарчо, браво!clap:
Обедини даунарите и медитирайте върху падането на цените.
Само не губи целта, че ще разконцентрираш дружината.
А, тя- целта, е НЕ средни цени от 149Е в София, а цени на жълтите павета- 149$/ кв.м.
Успех, в медитирането, драккарчо и да не забравиш онзи вълшебен звук " муууууу", пардон- "оммммммммммммм" , без който достигането на мечтата е невъзможно.:]

ПП Драккарчо, тая книжка ни помогна на нас, посредниците, да вдигаме непрекъснато цените през годините на бума и пак от нея научихме как да обработим клиентите, та да ни се молят да платят по 10%-20%, че и 50% комисионна.
Късно си я открил и докато постигнеш обратния ефект- купуване на имоти за жълти стотинки, ще станеш старец белобрад.:]
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 14:37:12
avatar
Като ти казвам, че е над нивото ти книжката, вервай ми ! Обаче цените ще падат още с много, колкото и да не ти се ще !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 14:58:50
avatar
Quote
drakkar
Като ти казвам, че е над нивото ти книжката, вервай ми ! Обаче цените ще падат още с много, колкото и да не ти се ще !

Глупчо, как да ти " вервам", като тя ми помогна да постигна това, което поисках?
Растяха ли цените години наред?- растяха
Идеха ли от кол и въже в София да купуват кимизарници?- идеха.
Идеха ли такива, които не можеха да си позволят да купят, ама пък даваха пари за наеми?- идваха
Направиха ли добри пари посредниците?- направиха
Яд ли те е и теб, както другите, останали под наем, че всеки месец се ръсите, а аз и другите наемодатели прибираме?- яд те е.
Е, като теглим чертата, дали аз съм на нивото на книжката, дето съм си изпълнила " програмата" или ти- дето сега събираш дружината от оплаквачите?
И пак не си разбрал защо посредниците не са фенове на високите цени, ама като не обичаш да четеш, така ще е.
Аз пък, съвсем не се интересувам от цени- нямам интерес нито от покачването, нито от понижаването им.
Напазарувала съм каквото ми трябва и само съжалението към капацитета ти ме кара да опитвам да ти обяснявам, че в центъра на една столица, няма как да дочакаш цени като на къра.:]
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 15:19:51
avatar
Quote
камелия
Идеха ли от кол и въже в София да купуват кимизарници?- идеха.
Идеха ли такива, които не можеха да си позволят да купят, ама пък даваха пари за наеми?- идваха

Леле, какво отношение към бившите ти клиенти !!! И признаваш, че имотите в бг са кимизарници ! Значи години наред си лъгала за качеството на продукта, който си продавала ! Лицемерие и лъжи - основите на брокерството в бг.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 15:35:16
камелия не може да смета 1000 лева от 2001 са сега 571 или по точно 1000/1.75=571 а не 250 както каза
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 15:41:41
Quote
nradev
камелия не може да смета 1000 лева от 2001 са сега 571 или по точно 1000/1.75=571 а не 250 както каза
Радев, тва е концерта на Гилмър, майна!


Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 15:55:46
avatar
Quote
drakkar
Леле, какво отношение към бившите ти клиенти !!! И признаваш, че имотите в бг са кимизарници ! Значи години наред си лъгала за качеството на продукта, който си продавала ! Лицемерие и лъжи - основите на брокерството в бг.

Какво ми е на отношението?
Да не би да не дойдохте от кол и въже?
И какво да признавам или да не признавам- имаш очи и гледаш, а аз съм посредник, не строител, нито продавач.
После се чуди, защо те определям като дошъл " от кол и въже".
Как пък не схвана за толкова обяснения в този форум кой- какъв е в една сделка с имот?!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 15:59:30
Quote
камелия
Quote
DonCorlleone
Не става въпрос за мен. Спора беше ще има ли 149 Е м2 в София , ето и отговора, то е ясно , че там не става за живеене , особено този цигански квартал, ама е по 149 е м2 в София нали ? Освен това аз не съм сривлио , имам си достатъчно имоти , оглеждам се в 2 квартала в които имам интерес - да си закупя, изчаках 2008 - ма когато цените бяха надути , решил съм за себе си да поизчакам още 1-2 години , и тогава да купувам.
Според теб лошо съм направил , че не купих 2008ма ?Сега с спестените пари и лихвите от тогава , ще взема не един а два!

За да бъдем коректни, ще припомня- Асен и припяващите му твърдят отпреди 3 години, че на жълтите павета цената ще е 149 $, не евро.smiling smiley

Какво би казал за следното разсъждение и фактите в него?

Средната инфлация за последните 10 години е 5.8% на година. Средната инфлация за последните 5 години е 6,3%. Инфлацията с натрупване за последните 10 години е 75%. Т.е. ако човек си е теглил лихвите за последните 10 години, 1000 лева през август 2001 сега се равняват на 250 лева.

7% е добра лихва но се получава само при депозити от над 1 година. Където ликвидния риск си е доста висок. Само веднъж да ти потрябват пари и да прекъснеш такъв депозит и загубената лихва пак те връща в отрицателна територия. Т.е. със 7% просто не губиш пари, но реално и нищо не печелиш и първия непредвиден случай когато ти трябва кеш веднага те води и до загуба.

За реално увеличение на парите трябват поне 8,5 или 9%. Защото аз ако няма да си печеля от спестяванията, а само ще ги спирам да не ги унищожава инфлацията, много по-разумно е да ги потребявам на момента парите. Така никаква инфлация пак не им въздейства, като при това си вдигам качеството ми на живот. А при спестяване около 0 реална доходност всъщност си свалям качеството на живот, защото потребявам по-малко отколкото мога.
Пак се изказваш неподготвена.Ти изобщо можеш ли да се спреш или простотията ти е неудържима.Ето един депозит в евро лихвите на който не са променяни повече от 10г.И да не вземеш да плямпаш глупости щото става дума за 7.5% лихва на година и за сума над 25000евро.Щом сме тръгнали да купуваме не сме голтаци като теб.И не живеем в катун в Люлин.Ако и от химия разбираш толкова ясно е защо си безработна и живееш в катуна.Наема в Хиподрума е по висок за да не ровиш по кофите.
[www.corpbank.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 16:00 от batko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход