Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Абе батко, абе батенце, ти и да четеш ли не можеш? Къде написах, че живеещите тук сме по-хубави, по- умни, или нещо друго по ?! Не съм коментирал хората, а мястото , ама ти не си пил кафе още вероятно.
darkside , прочети си бавничко писанията и ще видиш как мисълта ти скача, скача, що така ? Безмислен спор е този, дали София е хубаво място за живеене, въпрос на гледна точка, аз не различавам петел от кокошка,нямам и нужда да ги различавам, не съм виновен, че съм роден и живея тук, не съм виновен, че ти не живееш тук, че тук всичко е повече, не съм виновен, че надойдохте от всички краища на страната, нямам нищо против това кой къде е роден, не понасям обаче злобните приказки на такива като теб - за тъпите шопи например, не мога да определя по друг начин това, освен като комплексарщина.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-22 12:13 от bashbroker.
Quote
bashbroker
darkside , прочети си бавничко писанията и ще видиш как мисълта ти скача, скача, що така ? Безмислен спор е този, дали София е хубаво място за живеене, въпрос на гледна точка, аз не различавам петел от кокошка,нямам и нужда да ги различавам, не съм виновен, че съм роден и живея тук, не съм виновен, че ти не живееш тук, че тук всичко е повече, не съм виновен, че надойдохте от всички краища на страната, нямам нищо против това кой къде е роден, не понасям обаче злобните приказки на такива като теб - за тъпите шопи например, не мога да определя по друг начин това, освен като комплексарщина.
Няма злоба, майна. Само скука и досада......
Мисълта ми скача верно.....предпочитам да скача отколкото да пълзи! Израза "тъпи шопи"мое да е верен, но не е мой, нещо бъркаш. Но ми харесва, в интерес на истината! Аз пък не различавам тъп шоп от софянец, ма и на мен не ми и требва (както си ти с петела и кокошката).
Мноу често използваш думата "комплекси", що така? да не пиеш "В комплекс" или нещо друго комплексно?................А въздуха над София ще става все по-чист!
Прав и майна, досадно е да си губя времето да ти обяснявам какво значи "комплексар", ми виж в огледалото.Ще ти дам пример, простичък. Като за теб. Комплексар се нарича всеки провинциалист, който мрази софиянците само защото е роден и израсъл другаде и няма техните възможности за развитие и живот.
Quote
bashbroker
Прав и майна, досадно е да си губя времето да ти обяснявам какво значи "комплексар", ми виж в огледалото.Ще ти дам пример, простичък. Като за теб. Комплексар се нарича всеки провинциалист, който мрази софиянците само защото е роден и израсъл другаде и няма техните възможности за развитие и живот.
Мноу си остроумен, майна! Естествено, че ще дадеш простичък пример. Аз от тебе сложничък и не очаквам. Само едно да допълня: комплексар също така е софиянец прикриващ и мразещ селските си корени!

Аз основно в София си изкарвам хляба.......мое ли така да ме подценяваш? Но не бих живял!!! Понякога, признавам, приспивам в София, ма ми е шумно, направо неприятно.....как свиквате с тва, прахоляка, мръсотията и задръстванията, не знам.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-22 15:25 от darkside.
Quote
bashbroker
Абе батко, абе батенце, ти и да четеш ли не можеш? Къде написах, че живеещите тук сме по-хубави, по- умни, или нещо друго по ?! Не съм коментирал хората, а мястото , ама ти не си пил кафе още вероятно.
То мястото е като хората.Няма лошо да ти харесва.На мен обаче не ми харесва.Няма лошо и да сме на различно мнение.Не ми харесват и мястото и повечето от хората.Незнам кой е софиянец по улиците щото не им пише на челата.
Не мен и в прованса не ми харесват повечето хора, но това е друг въпрос. Тук се зароди спор заради омразата, която демонстрират някои дивни селяни към София и софиянци, обидните думи, които си позволяват, другото е ясно. Виж само заглавието на тази тема, на десетки други теми тук, пълни са със злоба и омраза, на всичкото отгоре най - често са спретвани от хора, които представа нямат ни от София, ни от имоти, ни от света.
Quote
bashbroker
Не мен и в прованса не ми харесват повечето хора, но това е друг въпрос. Тук се зароди спор заради омразата, която демонстрират някои дивни селяни към София и софиянци, обидните думи, които си позволяват, другото е ясно. Виж само заглавието на тази тема, на десетки други теми тук, пълни са със злоба и омраза, на всичкото отгоре най - често са спретвани от хора, които представа нямат ни от София, ни от имоти, ни от света.
6+
Направо си за нобелова награда за мир! Ти си Човекът, който имаше представа!
Quote
bashbroker
Не мен и в прованса не ми харесват повечето хора, но това е друг въпрос. Тук се зароди спор заради омразата, която демонстрират някои дивни селяни към София и софиянци, обидните думи, които си позволяват, другото е ясно. Виж само заглавието на тази тема, на десетки други теми тук, пълни са със злоба и омраза, на всичкото отгоре най - често са спретвани от хора, които представа нямат ни от София, ни от имоти, ни от света.
Tази омраза е породена от простотията на много наши съграждани.Когато демонстрираш самочувствие без покритие и смяташ че щом си роден и живееш в София си нещо повече от някой който живее в село Дрен например какво очакваш.На простотията как да реагират хората?Както ти харесваш София така другия човек си харесва Дрен.Не можеш да му казваш какво да харесва.
Quote
bashbroker
Прав и майна, досадно е да си губя времето да ти обяснявам какво значи "комплексар", ми виж в огледалото.Ще ти дам пример, простичък. Като за теб. Комплексар се нарича всеки провинциалист, който мрази софиянците само защото е роден и израсъл другаде и няма техните възможности за развитие и живот.

Айде "баш софиянецо" - посочи ми възможностите за развитие и живот дето ги имате повече от всеки един?
Само една ми посочи ... (да се посмеем дружно)
Тръгнали бачкатори 3-то поколение да ми се хвалят на бачкатори 1-во поколение.
Шопиииии и бащите ви са били бачкатори, и дедовците ви такива, и прадядовците ви (нищо че са орали и копали софийското поле)
И кво сте постигнали 3 поколения - да не би да сте станали аристократи - нееее пак сте си бачкатори. Нема и как да станете други - поради една простичка причина - София е бачкаторски град за разлика от Монако примерно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход