Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Логичното развитие на нещата е инвеститора да фалира, а банката, която го е финансирала, да отпише кредита като загуба. След това обекта би трябвало да се продаде на търг, ако трябва и за 1 лев на нов строител, който да поеме ангажимент да го завърши в следващите 3-5 години/ Новият инвеститор ще вложи 2-300 Евро на квадрат за да завърши комлекса, и ако продава после на 400-450 Евро/м2 даже ще реализира не лоша печалба. Но това някак си не се случва, сякаш някой чака да се случи някакво чудо и марсианците да изкупят комплекса на 1000 Евро " на зелено".
Imotko
Дааа, малко се поизхвърлиха с некои комплекси. Не е възможно да ги разпродадат, защото поради високата себестойност и ниската сега цена, инвестицията би била на загуба и това ще е задълго така. Няма пазарна логика да ги завършват. Та ще ги бутат ли, не знам, бъдещето ще покаже.
Te не само с комплексите са се поизхвърлили.Да искаш 120000 евро за апартамент в ужасно състояние и в сграда строена преди 60-70г без никаква поддръжка е върховна алчност.Да искаш за панелка строена преди 45 години и купена за 12000 лв 60000-80000 евро изхвърляция ли е или друго нещо.Нека си искат нека печелят.Но нещо кинтата свърши.Вече на пазара са хората с акъл.Тях не може да ги излъжат.Ако се стигне до увеличаването на данъците нищо чудно да видим и митичните 149 евро за кв.метър.Време е някои хора да се събудят и да си погледнат телефоните.Там ясно пише че днес е 21.09.2011г.2011година
u2_hombre

Амчи опазихме териториалните граници на България,Камелия,а ти какво опази? Ако не бяха тези "мрънкащи персони",щеше да говориш на децата си на турски,примерно...и да ходиш зачохлена...Друго?! Явно си компетентна и извън имотните машинации последните години.Раздавай го по-леко и по-споко! Минала си покрай менторите...B)-

Seira
Точно това е в основата на антибългарската политика, провеждана в последните 120 години и особено засилила се през последните 50 години. Целта е България да бъде прочистена от българите. И докато бай Тошо искаше да ни направи съветска република, новите искат просто да ни прогонят от територията за да заграбят за себе си всичко построено тук от нашите бащи и прадеди. Затова ни пращат в казармата /където между впрочем съм бил вече/, в чужбина и къде ли още не, ако могат и на Марс ще ни изселят

Да, ама не!
Мрънкащите персони, висящи по форумите, сте малцина.
Останалите не търсят извинения в световните заговори срещу българите, а бачкат и си подреждат живота.
И не говори глупости за вероятността да ходя запердена и да говоря на турски, ако не си бил пазил границата!
Може и да мине пред някой, роден по време и след събитията, ама на преживелите ги в пълнолетна възраст, нещата са ясни.;)
Това пиша и аз - колкото и да се напъват тъпите шопски кратуни, плановете им да затрият българите няма да успеят. През последните 120 години София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията, но с българско етническо самосъзнание, които работим здраво, изкарваме хубави пари и ги инвестираме когато и където трябва. И колкото да се стараеха такива като бай Тошо преди и Боцката днес, ние лесно няма да се дадем. Защото ние не сме от шоплука и сме закърмени с идеалите на Ботев и Левски, а не на Нане и Вуте.
София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията
----------
За мое огромно съжаление ! Дойдохте тук първо поколение с обувки, цапате, мрънкате, марш на село !
Дървените шопи никога няма да могат да преглътнат историческия факт, че положителните неща в София, откакто е столица, са постигнати благодарение на провинциалистите, заселили се в нея.
Seira , има и нещо вярно в твоите писания - " положителните неща в София", другото са глупости, това твърдят всички като Слави Трифонов, които никога няма да преодолеят провинциалният синдром.
Seira
Това пиша и аз - колкото и да се напъват тъпите шопски кратуни, плановете им да затрият българите няма да успеят. През последните 120 години София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията, но с българско етническо самосъзнание, които работим здраво, изкарваме хубави пари и ги инвестираме когато и където трябва. И колкото да се стараеха такива като бай Тошо преди и Боцката днес, ние лесно няма да се дадем. Защото ние не сме от шоплука и сме закърмени с идеалите на Ботев и Левски, а не на Нане и Вуте.

Всичко щеше да е вярно, ако вие, особено тези- дошли от северозападна България, бяхте останали там, изкарвали пари и инвестирали където трябва, а не пак в София, където и без вас, инвестиции има достатъчно.
Схващаш ли, че София не е България и ако имаше наистина развито българско самосъзнание, нямаше да оставиш на разните малцинства да завземат родния ти край, а ти да "прегръщаш" софийското самосъзнание.:]
Нито Ботев, нито Левски са се борили за идеалите си, барикадирани в столицата.;)
Чак ме напушва на смях като някое тъпо парче почне да ми държи сметка кой съм, от къде съм, кога и защо съм дошъл в София. Да - аз съм от провинцията и нямам никакво основание да се срамувам от това, като гледам на какво ниво са повечето "чисти ариици" :)
камелия

Всичко щеше да е вярно, ако вие, особено тези- дошли от северозападна България, бяхте останали там, изкарвали пари и инвестирали където трябва, а не пак в София, където и без вас, инвестиции има достатъчно.
Схващаш ли, че София не е България и ако имаше наистина развито българско самосъзнание, нямаше да оставиш на разните малцинства да завземат родния ти край, а ти да "прегръщаш" софийското самосъзнание.:]
Нито Ботев, нито Левски са се борили за идеалите си, барикадирани в столицата

Seira
Чак ме напушва на смях като някое тъпо парче почне да ми държи сметка кой съм, от къде съм, кога и защо съм дошъл в София. Да - аз съм от провинцията и нямам никакво основание да се срамувам от това, като гледам на какво ниво са повечето "чисти ариици" :)

Ми, що не се смееш, ами те избива на просташки обиди?B)-
Явно, не можеш да отговориш нищо смислено на поста ми, както винаги.
Не ти държа сметка кой си, а ти казвам какво правят тези, които наистина са това, което ти се опитваш да внушиш, че си.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход