Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Щото вие в твоето село сте баш аристократи като в Монако, нали ? Отново става ясно колко съм прав като казвам, че сте комплексари, щом пишеш това - "посочи ми възможностите за развитие и живот дето ги имате повече от всеки един?", ти в кой свят живееш ?
Quote
bashbroker
Щото вие в твоето село сте баш аристократи като в Монако, нали ? Отново става ясно колко съм прав като казвам, че сте комплексари, щом пишеш това - "посочи ми възможностите за развитие и живот дето ги имате повече от всеки един?", ти в кой свят живееш ?
Що се нервиш башсофянец? Всичко си е наред. Ти си човек с възможности, успокой се бре!
Мое да си направиш шопинг терапия например. Продаваш наследения от баба ти апартамент на леля си, после тя ти го прехвърля обратно, продаваш 1/2-ра идеална част на братовчеда, после си я "откупуваш" и така променяте общия брой сделки и влияеш на графиката, отчиташ ръст на цените и на сделките..........и се успокояваш без транквиланти и разни вредни медикаменти.

А сега сериозно: ти, от твоето "високо" положение явно не виждаш (щото си без очилата) кво става. За тва ти е простено.Пък и шопа обикновено е на "обратното мнение" по принцип.
А ние останалите, дето сме долу в "ниското" и по-отблизо наблюдаваме живота около нас мое да се каже, че по-вярно виждаме нещата. Тва не е черногледство. Просто нещата са такива!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-23 12:04 от darkside.
darkside, ма ти що е притесняваш за мен, аз съм си добре, живея си в София повече от прилично, имам сигурност в утрешния ден, а на теб ще препоръчам следното - опознай Родината, за да обикнеш София.
Quote
bashbroker
darkside, ма ти що е притесняваш за мен, аз съм си добре, живея си в София повече от прилично, имам сигурност в утрешния ден, а на теб ще препоръчам следното - опознай Родината, за да обикнеш София.
Mи що тогава се заяждаш с хората.Или смяташ че извън София хората не живеят добре?
Заяждам се с мрънкащите, мразещите, комплексарите, смотльовците. Къде прочете да казвам, че извън София хората не живеят добре ? Кой всъщност се заяжда ?
Quote
bashbroker
darkside, ма ти що е притесняваш за мен, аз съм си добре, живея си в София повече от прилично, имам сигурност в утрешния ден, а на теб ще препоръчам следното - опознай Родината, за да обикнеш София.
Не се притеснявам персонално за теб. Ти си събирателен образ на хиляди хуманоиди "имащи сигурност в утрешния ден"!Браво на вас! Тва е голям лукс! Уорън Бъфет, Тръмп, Родтшилд, Рубини, Бате Бойко, ЕЦБ, ФЕД я немат тая сигурност дето ти и тебеподобните я имате.....освен това на туй му викаме "еснафлък" по наще земи...момента в който си доволен от това което си постигнал, на практика си достигнал тавана на своите възможности.....в икономическия смисъл си мъртъв.

Ти искаш да опозная България за да харесам София? Не усещаш ли абсурда на собствените си думи? Къде отиде патриотизма ти?
Или пак стигаме до тва шопско твърдение "София не е България"?
Ми като не е, да направим една федерация останалите градове, пък вие се самоизхранвайте (самоизяждайте), самоуправлявайте, нали сте най-големите!
Да ходите на море обаче, ша искате виза от варналии и бургазлии !


Шовинизма подплатен единствено с дупка в егото е страшно нещо! (Дарксайд)
Опознай Родината, за да обикнеш София - абсурдно е да не го съзнаваш. Като искаш да разбереш що е то провинциален синдром, питай, пак ще ти го обясня.
И да, доволен съм от това, което съм постигнал, още ще постигам. Тук, в столицата. Ще почивам по света. А ти си стой с омразата и комплексите там на село.
"От София по-големо нема, от Витоша по-високо нема!" (шопска мъдрост)



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-09-23 16:18 от darkside.
Quote
bashbroker
И да, доволен съм от това, което съм постигнал, още ще постигам. Тук, в столицата. Ще почивам по света. А ти си стой с омразата и комплексите там на село.
Mи кат си доволен кефи се.Не мога да те разбера що се заяждаш с хората и се опитваш да им натрапваш твоето.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход