Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Логичното развитие на нещата е инвеститора да фалира, а банката, която го е финансирала, да отпише кредита като загуба. След това обекта би трябвало да се продаде на търг, ако трябва и за 1 лев на нов строител, който да поеме ангажимент да го завърши в следващите 3-5 години/ Новият инвеститор ще вложи 2-300 Евро на квадрат за да завърши комлекса, и ако продава после на 400-450 Евро/м2 даже ще реализира не лоша печалба. Но това някак си не се случва, сякаш някой чака да се случи някакво чудо и марсианците да изкупят комплекса на 1000 Евро " на зелено".
Quote
Imotko
Дааа, малко се поизхвърлиха с некои комплекси. Не е възможно да ги разпродадат, защото поради високата себестойност и ниската сега цена, инвестицията би била на загуба и това ще е задълго така. Няма пазарна логика да ги завършват. Та ще ги бутат ли, не знам, бъдещето ще покаже.
Te не само с комплексите са се поизхвърлили.Да искаш 120000 евро за апартамент в ужасно състояние и в сграда строена преди 60-70г без никаква поддръжка е върховна алчност.Да искаш за панелка строена преди 45 години и купена за 12000 лв 60000-80000 евро изхвърляция ли е или друго нещо.Нека си искат нека печелят.Но нещо кинтата свърши.Вече на пазара са хората с акъл.Тях не може да ги излъжат.Ако се стигне до увеличаването на данъците нищо чудно да видим и митичните 149 евро за кв.метър.Време е някои хора да се събудят и да си погледнат телефоните.Там ясно пише че днес е 21.09.2011г.2011година
Quote
u2_hombre

Амчи опазихме териториалните граници на България,Камелия,а ти какво опази? Ако не бяха тези "мрънкащи персони",щеше да говориш на децата си на турски,примерно...и да ходиш зачохлена...Друго?! Явно си компетентна и извън имотните машинации последните години.Раздавай го по-леко и по-споко! Минала си покрай менторите...smoking smiley

Quote
Seira
Точно това е в основата на антибългарската политика, провеждана в последните 120 години и особено засилила се през последните 50 години. Целта е България да бъде прочистена от българите. И докато бай Тошо искаше да ни направи съветска република, новите искат просто да ни прогонят от територията за да заграбят за себе си всичко построено тук от нашите бащи и прадеди. Затова ни пращат в казармата /където между впрочем съм бил вече/, в чужбина и къде ли още не, ако могат и на Марс ще ни изселят

Да, ама не!
Мрънкащите персони, висящи по форумите, сте малцина.
Останалите не търсят извинения в световните заговори срещу българите, а бачкат и си подреждат живота.
И не говори глупости за вероятността да ходя запердена и да говоря на турски, ако не си бил пазил границата!
Може и да мине пред някой, роден по време и след събитията, ама на преживелите ги в пълнолетна възраст, нещата са ясни.winking smiley
Това пиша и аз - колкото и да се напъват тъпите шопски кратуни, плановете им да затрият българите няма да успеят. През последните 120 години София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията, но с българско етническо самосъзнание, които работим здраво, изкарваме хубави пари и ги инвестираме когато и където трябва. И колкото да се стараеха такива като бай Тошо преди и Боцката днес, ние лесно няма да се дадем. Защото ние не сме от шоплука и сме закърмени с идеалите на Ботев и Левски, а не на Нане и Вуте.
София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията
----------
За мое огромно съжаление ! Дойдохте тук първо поколение с обувки, цапате, мрънкате, марш на село !
Дървените шопи никога няма да могат да преглътнат историческия факт, че положителните неща в София, откакто е столица, са постигнати благодарение на провинциалистите, заселили се в нея.
Seira , има и нещо вярно в твоите писания - " положителните неща в София", другото са глупости, това твърдят всички като Слави Трифонов, които никога няма да преодолеят провинциалният синдром.
Quote
Seira
Това пиша и аз - колкото и да се напъват тъпите шопски кратуни, плановете им да затрият българите няма да успеят. През последните 120 години София се насели основно от хора като мен, дошли от провинцията, но с българско етническо самосъзнание, които работим здраво, изкарваме хубави пари и ги инвестираме когато и където трябва. И колкото да се стараеха такива като бай Тошо преди и Боцката днес, ние лесно няма да се дадем. Защото ние не сме от шоплука и сме закърмени с идеалите на Ботев и Левски, а не на Нане и Вуте.

Всичко щеше да е вярно, ако вие, особено тези- дошли от северозападна България, бяхте останали там, изкарвали пари и инвестирали където трябва, а не пак в София, където и без вас, инвестиции има достатъчно.
Схващаш ли, че София не е България и ако имаше наистина развито българско самосъзнание, нямаше да оставиш на разните малцинства да завземат родния ти край, а ти да "прегръщаш" софийското самосъзнание.:]
Нито Ботев, нито Левски са се борили за идеалите си, барикадирани в столицата.winking smiley
Чак ме напушва на смях като някое тъпо парче почне да ми държи сметка кой съм, от къде съм, кога и защо съм дошъл в София. Да - аз съм от провинцията и нямам никакво основание да се срамувам от това, като гледам на какво ниво са повечето "чисти ариици" smiling smiley
Quote
камелия

Всичко щеше да е вярно, ако вие, особено тези- дошли от северозападна България, бяхте останали там, изкарвали пари и инвестирали където трябва, а не пак в София, където и без вас, инвестиции има достатъчно.
Схващаш ли, че София не е България и ако имаше наистина развито българско самосъзнание, нямаше да оставиш на разните малцинства да завземат родния ти край, а ти да "прегръщаш" софийското самосъзнание.:]
Нито Ботев, нито Левски са се борили за идеалите си, барикадирани в столицата


Quote
Seira
Чак ме напушва на смях като някое тъпо парче почне да ми държи сметка кой съм, от къде съм, кога и защо съм дошъл в София. Да - аз съм от провинцията и нямам никакво основание да се срамувам от това, като гледам на какво ниво са повечето "чисти ариици" smiling smiley

Ми, що не се смееш, ами те избива на просташки обиди?smoking smiley
Явно, не можеш да отговориш нищо смислено на поста ми, както винаги.
Не ти държа сметка кой си, а ти казвам какво правят тези, които наистина са това, което ти се опитваш да внушиш, че си.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход