Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
През тези 22 години само се затвърди правилото съдбата на българския народ да се решава от небългари. Точно в тези времена шефове на на-голямите банки в България станаха арменци, министър на външните работи - евреин, а всичките ни правителства се избираха и крепяха от турчин. А шопите не спряха да се боричкат за кокала нито за миг. Тези 22 години са като другите 30 преди тях и 2 след тях.
[www.monitor.bg]
Taто не е шоп.Всичко друго но не и шоп.За тоя от Банкя незнам.Незнам и защо е решил че чрез имитация на Тато ще успее.Това струпване на толкова много хора ще свърши зле.Аз повече от половината дни в годината не живея в града.От края на март до края на ноември идвам само на работа.Януари и февруари съм тук и едвам изтърпявам да дойде пролетта.
Quote
Seira
През тези 22 години само се затвърди правилото съдбата на българския народ да се решава от небългари. Точно в тези времена шефове на на-голямите банки в България станаха арменци, министър на външните работи - евреин, а всичките ни правителства се избираха и крепяха от турчин. А шопите не спряха да се боричкат за кокала нито за миг. Тези 22 години са като другите 30 преди тях и 2 след тях.

Аха, поредният ревящ мъж във форума!
Ей, не биваше да махат казармата, а да я направят 5 години.
И навън не смееш да опиташ...........не ти завиждам!*zzz*
Точно това е в основата на антибългарската политика, провеждана в последните 120 години и особено засилила се през последните 50 години. Целта е България да бъде прочистена от българите. И докато бай Тошо искаше да ни направи съветска република, новите искат просто да ни прогонят от територията за да заграбят за себе си всичко построено тук от нашите бащи и прадеди. Затова ни пращат в казармата /където между впрочем съм бил вече/, в чужбина и къде ли още не, ако могат и на Марс ще ни изселят smiling smiley
Quote
Seira
Точно това е в основата на антибългарската политика, провеждана в последните 120 години и особено засилила се през последните 50 години. Целта е България да бъде прочистена от българите. И докато бай Тошо искаше да ни направи съветска република, новите искат просто да ни прогонят от територията за да заграбят за себе си всичко построено тук от нашите бащи и прадеди. Затова ни пращат в казармата /където между впрочем съм бил вече/, в чужбина и къде ли още не, ако могат и на Марс ще ни изселят smiling smiley

Че като сте тук, какво от построеното от бащите и дедите, опазихте?
Какво, освен плач по форумите, предприехте?
Никой и никъде няма да ви изселва- защо му е на някого да се занимава с вечно мрънкащи персони?
Ама, сте много досадни.........confused smiley
smoking smiley
Quote
камелия
Quote
Seira
Точно това е в основата на антибългарската политика, провеждана в последните 120 години и особено засилила се през последните 50 години. Целта е България да бъде прочистена от българите. И докато бай Тошо искаше да ни направи съветска република, новите искат просто да ни прогонят от територията за да заграбят за себе си всичко построено тук от нашите бащи и прадеди. Затова ни пращат в казармата /където между впрочем съм бил вече/, в чужбина и къде ли още не, ако могат и на Марс ще ни изселят smiling smiley

Че като сте тук, какво от построеното от бащите и дедите, опазихте?
Какво, освен плач по форумите, предприехте?
Никой и никъде няма да ви изселва- защо му е на някого да се занимава с вечно мрънкащи персони?
Ама, сте много досадни.........confused smiley

Амчи опазихме териториалните граници на България,Камелия,а ти какво опази? Ако не бяха тези "мрънкащи персони",щеше да говориш на децата си на турски,примерно...и да ходиш зачохлена...Друго?! Явно си компетентна и извън имотните машинации последните години.Раздавай го по-леко и по-споко! Минала си покрай менторите...smoking smiley
Батко, много си прост бе, какво ти пречат прашките на комшийката.
Защото другото, което си написал, са пълни глупости.
Quote
Imotko
Батко, много си прост бе, какво ти пречат прашките на комшийката.
Защото другото, което си написал, са пълни глупости.
Имотко няма ли с какво да си играеш??Ако няма кажи ще мина да ти донеса.Какъв ти е проблема или търсиш с кого да се заяждаш?Щом София ти харесва такава давай купувай имоти и се кефи на богатството си.Само не се опитвай да ми казваш какво аз да харесвам.Ще дойде ден и съвсем няма да ти е до смях и закачки.
Имотният балон е също част от плана за затриването на българите. Поне на това ме навеждат фактите.
Всеки ден минавам край един недостроен мега комплекс, започнат през 2007-а, и поне досега напълно необитаем. През 2008 продаваха "на зелено" на 1200 Евро/м2, после свалиха на 1150. Инвеститора, до колкото знам, е немска фирма. Не вярвам, от самото начало да не са били наясно, че българин не може да плати 80000 Евро за гарсонера в края на София. Най-вероятно плановете са били затвореният комплекс да се продава основно на чужденци. Но дойде есента на 2008 и работата с чуждестранните инвеститори се "разсъхна". Логичната стъпка би била строителя да капитулира и да разпродаде комплекса на загуба или с минимална печалба. Нищо подобно не се случва - кулите стоят като призраци, тъмни и необитаеми. Явно някой не иска българи да живеят на това място - или на чужденци, или да пропада, това е логиката на силните на деня. А може би всичко накрая ще попадне в ръцете на ББ и неговите обръчи от фирми?
Дааа, малко се поизхвърлиха с некои комплекси. Не е възможно да ги разпродадат, защото поради високата себестойност и ниската сега цена, инвестицията би била на загуба и това ще е задълго така. Няма пазарна логика да ги завършват. Та ще ги бутат ли, не знам, бъдещето ще покаже.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход