Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Quote
goro
Quote
камелия
Quote
Panther1
Баце, ти знаеш ли какво значи една страна да загуби 20% от населението си за 20 години?
През цялата Втората Световна СССР в условията на тотална война без никакви правила, глад и мизерия, губи по-малко от 14% от населението си.
България ги загуби за около 15 години в мирно време...
Това ако не ти говори нещо ... можеш да си чакаш "бързия" обрат на демографията.

Глей, сега!
Втората световна война трае 5г. и СССР, казваш, губи 14% от населението си.
България за 22г. губи 20%.
А, за 15г., казваш, е загубила 14%..........
Схващаш ли разликата?
Руснаците не са напуснали страната си, затова са ги избили- докато я защитават.
Българите просто избягаха..........
И двете страни след тези катаклизми, се наложи да се справят и градят с това, което е останало, въпреки всичко.
Нищо не става бързо, най- малко отглеждането на повече деца.
Всички, дето сме останали тук, сме си дали сметка с какво се нагърбваме.
Който не издържи- пътя е ясен, границите са отворени.
По- добре да действа, отколкото да рИве по форумите.winking smiley

Камелче,
Какво ще рече "който не издържи"
Та поне половината (да не казвам повече) издържат щото ги има тия... неиздържалите.
А и 20% в мирно време и без чумна епидемия си е не просто катастрофа! По страшно е!

Ама хайде да не рисуваме повече апокалиптични картини.
Дано сме късметлии!

Не е проблемът, че са 20%, проблемът е кои са тези 20%. В моето училище ни подготвяха да бъдем елита на нацията, а сега като гледам 2/3 от съучениците ми не са в България.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Quote
greenbul


Не е проблемът, че са 20%, проблемът е кои са тези 20%. В моето училище ни подготвяха да бъдем елита на нацията, а сега като гледам 2/3 от съучениците ми не са в България.

Ми, кофти "матрял"- не ви е бивало за елит, а за миячи на чинии на запад.........:]
Quote
greenbul
Quote
goro
Quote
камелия
Quote
Panther1
Баце, ти знаеш ли какво значи една страна да загуби 20% от населението си за 20 години?
През цялата Втората Световна СССР в условията на тотална война без никакви правила, глад и мизерия, губи по-малко от 14% от населението си.
България ги загуби за около 15 години в мирно време...
Това ако не ти говори нещо ... можеш да си чакаш "бързия" обрат на демографията.

Глей, сега!
Втората световна война трае 5г. и СССР, казваш, губи 14% от населението си.
България за 22г. губи 20%.
А, за 15г., казваш, е загубила 14%..........
Схващаш ли разликата?
Руснаците не са напуснали страната си, затова са ги избили- докато я защитават.
Българите просто избягаха..........
И двете страни след тези катаклизми, се наложи да се справят и градят с това, което е останало, въпреки всичко.
Нищо не става бързо, най- малко отглеждането на повече деца.
Всички, дето сме останали тук, сме си дали сметка с какво се нагърбваме.
Който не издържи- пътя е ясен, границите са отворени.
По- добре да действа, отколкото да рИве по форумите.winking smiley

Камелче,
Какво ще рече "който не издържи"
Та поне половината (да не казвам повече) издържат щото ги има тия... неиздържалите.
А и 20% в мирно време и без чумна епидемия си е не просто катастрофа! По страшно е!

Ама хайде да не рисуваме повече апокалиптични картини.
Дано сме късметлии!

Не е проблемът, че са 20%, проблемът е кои са тези 20%. В моето училище ни подготвяха да бъдем елита на нацията, а сега като гледам 2/3 от съучениците ми не са в България.
Тези дето са ви подготвяли за "елит" сигурно са имали някакви психически проблеми.Не може елит да се назначава.Това или се раждаш с него или не.И какво е това елит?И в днешни времена има едно училище дето има претенциите да е номер едно и да подготвя "елит" УНСС му викат.И всички виждаме какъв елит се е пръкнал от там
Забавно нещо е наглостта и глупостта човешка. smiling smiley
Дотук установихме че България в мирно време в 21 век губи население с 3 пъти по-ниски темпове от най-пострадалата страна в най-ужасната световна война досега. Според някои хора това явно е едва ли не повод за гордост. *angel*

Но да се върнем пак на любимата ми история и споменатата вече Втора Световна Война.
[en.wikipedia.org]
За цялата война (5 години) България губи около 25 000 (двадесет и пет хиляди) души.
Или 0.39% от населението си. Или загубите от войната са под 0.08% от населението годишно. На практика - България излиза от войната с по-голямо население отколкото е влязла, ма това е друга история.
За сметка на това последните 20 години страната губи около 1% от населението си всяка година...
Quote
Panther1
Забавно нещо е наглостта и глупостта човешка. smiling smiley
Дотук установихме че България в мирно време в 21 век губи население с 3 пъти по-ниски темпове от най-пострадалата страна в най-ужасната световна война досега. Според някои хора това явно е едва ли не повод за гордост. *angel*

Но да се върнем пак на любимата ми история и споменатата вече Втора Световна Война.
[en.wikipedia.org]
За цялата война (5 години) България губи около 25 000 (двадесет и пет хиляди) души.
Или 0.39% от населението си. Или загубите от войната са под 0.08% от населението годишно. На практика - България излиза от войната с по-голямо население отколкото е влязла, ма това е друга история.
За сметка на това последните 20 години страната губи около 1% от населението си всяка година...

ГлЮпости!:]
Няма гордост, има факти- избягалите, избягали. Вайкането е безсмислено, рИването по форумите- също.
Който е останал, го е направил напълно доброволно и вече над 20г. прави каквото може, че да вървим към тия, при които се заселиха по- лабавите 20%.
И не е вярно, че ВСЯКА година от страната бягат по 1%.
Бягаха на тумби през първите години и се чувстваха като \Крез- ове, като пратеха 100 долара на бедните роднини тук, които получаваха 5$ на месец.
Само че, това време мина, вече трябват поне 1000$, че да те признае родата за успял. Само че, почти няма някой, способен да прати толкова.
Така че, глупостта човешка, наистина е забавна.:]
Quote
камелия
Само че, това време мина, вече трябват поне 1000$, че да те признае родата за успял. Само че, почти няма някой, способен да прати толкова.

Quote
Seira
Ей в този цитат прозира най-ясно лицемерието на брокитата и ъпърите. Значи, от една страна 1000$, събрани накуп, са много кинти, дори в чужбината, а в същото време една 30 годишна панелна гарсонерка в кварталите за 50000 Евро била направо без пари, видите ли. :]

ГлЮпости!
1000$ са много за нашенците, работещи навън, затова не могат да си позволят да ги изпратят тук. Нищо, че се пишат крезовци.
Няма лицемерие- всичко на този свят си има цена и който е готов да я плати, получава това, което иска.
Така че, не търси под вола- теле.:]
Личи си, кой не е стъпвал в Америка smiling smiley. За американеца 1000$ са също много пари, ама какво ли да ти обяснявам...Там имат един често използуван израз:

"One dollar is a big money."

който вие брокитата никога няма да разберете.
Quote
камелия
Quote
greenbul


Не е проблемът, че са 20%, проблемът е кои са тези 20%. В моето училище ни подготвяха да бъдем елита на нацията, а сега като гледам 2/3 от съучениците ми не са в България.

Ми, кофти "матрял"- не ви е бивало за елит, а за миячи на чинии на запад.........:]

Аха е те така, както го казваш точно така си е. Един мие чинии в S&P, друг в CityBank, трети мие чинии в Google, няколко мият чиниите на български посолства в чужбина, а други избраха академичната кариера и мият чинии в Oxford, Cambridge и MIT.
Търкаме, мием и лъскаме, ама не можем да достигнем просперитета на някои видни имена в химията, нито имотния им ценз, веравайте ми!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Quote
greenbul
Аха е те така, както го казваш точно така си е. Един мие чинии в S&P, друг в CityBank, трети мие чинии в Google, няколко мият чиниите на български посолства в чужбина, а други избраха академичната кариера и мият чинии в Oxford, Cambridge и MIT.
Търкаме, мием и лъскаме, ама не можем да достигнем просперитета на някои видни имена в химията, нито имотния им ценз, веравайте ми!

Какво да ти вЕрваме, Зелений?
Че не си в България, а някъде в Oxford, Cambridge и MIT.?smoking smiley
Quote
bashbroker
И ето, Камелия отново се оказа права, наистина що за идиот трябва да си, че някой да ти предложи такава сделка ?!


Дичо остави дразгите настрана ми да те питам нещо.Съгласен съм с теб зе сегментирането на пазара обаче ако си по конкретен ще съм ти благодарен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход